Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

hechtmrk - Profil | Út 27.5.2025 19:43:22

pier >> možná by stačila ta monstr modrá taška Ikea, jen nevím, zda se ti to tam vejde tím otvorem. Všichni u nás tu polyst. bednu zpět jen ve spáře víka přelepí stříbrnou páskou. No a navíc to omotáme kolem dokola stretch fólií.

    hadr kapr fakr boy - Profil | Út 27.5.2025 12:03:48

    Jedeme v neděli, tak poinformuju. Klasicky Hajtra v 6 kusech.

      pier - Profil | Út 27.5.2025 11:41:36

      Spíše tohle je varianta kterou bych viděl

        pier - Profil | Út 27.5.2025 11:35:55


        Zdarec, máte někdo zkušenosti s tímto?
        Zvažujju to jako obal na polyst
        Bednu místo kufru,či všemožných udělátek

          1Mara - Profil | Po 26.5.2025 8:45:55

          alexsk >> myslím si že asi jo, ale byl dabovaný :-) Ten novinář tam říká, jak zmizela ta novinářka a nikdo o ní ic neví .-(

            Rastislaf - Profil | Po 26.5.2025 8:29:41

            P!F >> 30kg a myslím, že měl něco kolem 140 cm.

              alexsk - Profil | Po 26.5.2025 7:48:01

              1Mara >>
              predpokladám že asi myslíš tento dokument https://youtu.be/ZJ4yZioGd04?si=ARS8kTj2GYi4tlVJ

                pier - Profil | Po 26.5.2025 6:32:47

                hering >> tvl já tajně doufal že se jedná o nějaký nechutný joke 🙄
                Tak to je masakr....fujky

                  hering - Profil | Ne 25.5.2025 23:19:41

                  pier >> Nene. Z včerejší cesty domů na E3 v okolí Alvdalu :-) Regulérní vánice:-))

                    pier - Profil | Ne 25.5.2025 22:59:39

                    hechtmrk >> to jsou doufám fotky z března!?🙄

                      P!F - Profil | So 24.5.2025 20:21:19

                      Rastislaf >> to bude tuniak, z akého veľkého halíka je ten chvost?

                        čolkař,zloch - Profil | So 24.5.2025 13:46:08

                        hechtmrk >> zlatá teplá jižní moře 👍 jak jste zachytali chlapi?

                          hechtmrk - Profil | So 24.5.2025 12:24:37

                          čolkař,zloch >> už jsme ve Švédsku, celé Norsko hnus bílý nebo hnus vodový.

                            1Mara - Profil | So 24.5.2025 7:09:00

                            Pařezz >> tak ať ti to hlavně vyjde, my pojedeme asi až za dva roky až našetříme nějaké korunky .-))

                              Pařezz - Profil | So 24.5.2025 6:54:26

                              1Mara >> loni jsem vyjel na vodu aź čtvrtý den po příjezdu. Je to vždy loterie vybrat “správný termín”. Letos jedu prvně v červenci, prý tam v té době nejméně fouká 😉

                                čolkař,zloch - Profil | So 24.5.2025 4:03:21

                                hechtmrk >> šťastnou cestu 👍

                                  1Mara - Profil | Pá 23.5.2025 23:43:35

                                  hechtmrk >> tak hlavně bezpečně zpátky 😆

                                    hechtmrk - Profil | Pá 23.5.2025 23:37:32

                                    1Mara >> kluci jsou už v autě a najíždí na trajekt že Smoly na pevninu😃

                                      1Mara - Profil | Pá 23.5.2025 16:59:50

                                      Pařezz >> kluci jsou už tři dni na chatě fouká jim.....😉

                                        Červené karty: 46547513248512348941