Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

hechtmrk - Profil | Čt 29.5.2025 21:06:12

jurasoft >> ty seš fakt vemeno, soryjako. Vsadím se, že kdyby dával příspěvky ten tvůj pes, že by to muselo být přínosnější.

    P!F - Profil | Čt 29.5.2025 20:55:32

    jurasoft >> nevyšlo bybto lacnejšie predať tie krámy a nakupovať za to ryby v metre?

      Eman. - Profil | Čt 29.5.2025 19:07:19

      Pritvrdzuju hornú mieru halibuta pre profirybárov: 160cm.
      Pre turistov bol návrh 140cm, alebo jeden kus. To ale neprešlo, takže všetko ostáva po starom.

        1Mara - Profil | Čt 29.5.2025 15:52:30

        macek >> on má jen 6 paprik nad 2kg pilkrem 🤣🤣

          macek - Profil | Čt 29.5.2025 14:57:27

          jurasoft >> ještě klika, že borci jako ty nesmějí mít vlečný sítě. 😜

            aleš vavřina - Profil | Čt 29.5.2025 13:59:23

            jurasoft >> takového žralůčka vytáhneš se špulkou v ruce, ne?

              aleš vavřina - Profil | Čt 29.5.2025 13:57:48

              jurasoft >> Juro, ale ono to opravdu jen o té bedně není ... no, teď už to začíná býti spíše bedýnka či bedýnenečka, takže i ten mikrogame ji zvládne naplnit.

                scjsci - Profil | Čt 29.5.2025 13:50:43

                jurasoft >> juro ale deepdrop je technika na mečouny a tuňáky, když jsou hluboko, sám jsi sem dával video jak na ten tvůj prut mečouna heveruji.

                To jsem myslel že máš víc toho deepdrop know-how

                  aleš vavřina - Profil | Čt 29.5.2025 13:01:58

                  jurasoft >> Juro, Juro, ... mokrej hadr na hlavu, froté ručník a vlažnou sprchu, ... i ten minigame (nebo i mikrogame) má svůj půvab.

                    Rastislaf - Profil | Čt 29.5.2025 11:54:01

                    jurasoft >> Tak ty jsi jiný expert. Elektrický multík + prut na tuňáky a chytat na to makrely na peříčka je legendární a musí to být echt gold zážitek =) Sorry jako.

                      P!F - Profil | St 28.5.2025 22:08:02

                      Rastislaf >> rozhodne, ja na to multíky síce mám, ale fakt viac menej nechcem na smeny zdolávať rybu x hodín, to chce tabletky proti smrti. Normálne ryby do 50kg úplne stačia ☺️

                        pier - Profil | St 28.5.2025 20:12:44

                        Jako jo kluci,moc děkuju za rady atd. nicméně letos už určitě systém měnit nebudu, příští rok se uvidí a možná to pořeším jinak ,ale letos už hodlám jen nějak vyšperkovat ten polystyren... každopádně dik

                          Pařezz - Profil | St 28.5.2025 18:13:33

                          kralicek >> já sice používám obyčejnou polystyrénku ve sportovní tašce, ale přebytek cca 5 kg filet v igelitce zabalím třeba do mikiny a dám do batůžku jako příruční zavazadlo a taky nerozmrzne. Na rentgenu se vždy zeptají, co to je, já odpovím filety a nikdo nic neřeší.

                            Rastislaf - Profil | St 28.5.2025 8:43:17

                            P!F >> Jako na ty multíky co tam používáme my by to bylo bez šance. Norek tam má velkou loď a klasický zlatý rumpál na big game a ty naše proti tomu vypadají jako dětská hračka. Tohle už musela být ryba slušné velikosti.

                              kralicek - Profil | St 28.5.2025 7:21:14

                              pier >> ja pri litani bednu nepouzivam. Cestuju se dvema sportovnima taskama na koleckach. Zmrzly ryby dam do ikea tasky a obalim pouzitym oblecenim. Ve druhy tasce mam vse ostatni. Vzdy to doletelo zmrzly a to dokonce i tehdy, kdyz nam uletelo letadlo z Osla do Prahy a my prileteli o 24 hodin pozdeji.

                                Stroft - Profil | Út 27.5.2025 21:26:14

                                pier >> Mrkni na Decatlon. https://www.decathlon.cz/p/kempinkovy-chladici-box-500-fresh-35-l/_/R-p-310516?mc=8572258 To používám do letadla.Zbalím to do kufru a na zpáteční cestu kupuju 2*23kg zavazadlo.

                                  hechtmrk - Profil | Út 27.5.2025 21:00:17

                                  pier >> z týdne pobytu se smělo vyjet jen tři dny, jinak vítr jak kjáva. Ryba se dala najít, jen byla už jinde, mělčiny už skoro prázdné. Lepší fotky budou od ospreye později.

                                    hechtmrk - Profil | Út 27.5.2025 20:54:35

                                    pier >> aha, letecky, tak to nemám Norské zkušenosti. To bych se bál, že to někdo rozmlátí.

                                      pier - Profil | Út 27.5.2025 20:11:54

                                      hechtmrk >> ono pokud bychom jeli autem tak to samozřejmě neřeším,ale do letadla mají rádi nějaké uchopení- o to míň s tím pak perou..
                                      Ta bedna či mám se mi v nejhorším vkeze do mého
                                      monstrózního kufru ,ale pak bych musel sehnat další monstrózní kufr na zbytek,tak přemýšlím jak s tím nejlíp vyjebkat...
                                      Samozřejmě to můžu obtáhnout kde čím a udělat tam ucho,ale tohle se mi docela zalíbilo.
                                      Jinak samozřejmě děkuji.a jak bylo?

                                        P!F - Profil | Út 27.5.2025 20:03:50

                                        Rastislaf >> no kruci, tak to bol iný tuniak... To už je z kategórie, čo na udici nechcem.

                                          Červené karty: 46547513248512348941