Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

NKAMZÍK - Profil | Čt 5.3.2009 8:53:09

Lauri >> tak takova jehlice se jen tak nevidi nadhera!!!!!!

    NEčko - Profil | St 4.3.2009 23:33:47

    Jedna zdolávačková...

      Nleica - Profil | St 4.3.2009 23:18:47

      Ečko >> ja som bol v Norsku iba ako pozorovateľ, no a trošku som si aj zachytal..

        Nleica - Profil | St 4.3.2009 23:17:34

        aj takéto tam boli

          Nleica - Profil | St 4.3.2009 23:12:13

          Vase zprava

            NEčko - Profil | St 4.3.2009 23:05:26

            leica >> A nevieš čo to bol náhodou za druh tie okolo 160cm? My sme na lodi chytili aj tohoto...

              NLauri - Profil | St 4.3.2009 23:04:41

              Ečko >> fakt krásnej, takového jsem ještě nikdy neviděl

                Nleica - Profil | St 4.3.2009 23:04:37

                idem pozrieť nejaké fotky možno ešte niečo nájdem

                  NEčko - Profil | St 4.3.2009 23:01:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Lauri >> Keď sa chodíme potápať a prestanem sa hýbať tak ich zo zelín začnú vyliezať celé húfy, priplávu na 20cm od tváre... tento bol krásne sfarbený...

                    Nleica - Profil | St 4.3.2009 23:01:33

                    Ečko >> také maličké cca 70-80 cm niekde na začiatku boli aj fotografie, ale kamoši nachytali obrovské ryby, max 160 cm a 30 kg

                      NLauri - Profil | St 4.3.2009 23:01:27

                      leica >> podaří uvidíš, jen se musíš snažit

                        NLauri - Profil | St 4.3.2009 22:59:53

                        a tady je ten druhý

                          NEčko - Profil | St 4.3.2009 22:57:14

                          leica >> Aké žraloky?

                            NLauri - Profil | St 4.3.2009 22:56:46

                            Ečko >> pyskouni jsou opravdu krásně zbarvené ryby
                            tady jsou dva druhy.

                              NEčko - Profil | St 4.3.2009 22:55:59

                              Lauri >> žralok grónsky??? pozeral som to na nete a dorastá to do pekných rozmerov, zvyčajne 3-4m, max 8m a 1,5tony. To zlupne takú 1m tresku jak malinu. To mať na prúte tak bych sa asi po...l

                                Nleica - Profil | St 4.3.2009 22:55:47

                                ja už to mám o dva mesiace tak som zvedavý či sa mi podarí mnik, alebo halibut , lebo posledne mi šli iba žraloky, tresky, slede a platízi

                                  NEčko - Profil | St 4.3.2009 22:50:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  V Írsku je to iné (naj je leto), my máme furt pech na počasie a nikdy sa nedostaneme na tie top fleky. ja by som mohol byť na mory furt, len keď sú vlny tak zvracím :-D

                                    NLauri - Profil | St 4.3.2009 22:47:43

                                    Ečko >> viděl jsi už toho Norského žraloka co jsem včera posílal KAMZÍK?
                                    A já ti tvrdil že v Norsku moc velký nežijou :((

                                      Nleica - Profil | St 4.3.2009 22:47:33

                                      nazdar lovci, vidím že sa vám minulý rok pekne darilo..

                                        NLauri - Profil | St 4.3.2009 22:45:45

                                        Dejv >> dík,asi máš pravdu, kdo se v nich má vyznat když jich je tolik :))

                                          Červené karty: 46547513248512348941