Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

NLauri - Profil | Čt 5.3.2009 20:30:25

151cm a 28kg

    NLauri - Profil | Čt 5.3.2009 20:29:23

    další 151cm a 28kg

      NLauri - Profil | Čt 5.3.2009 20:26:39

      baitruner2 >> pošlu sem fota pár trofejních obecňaček
      největší 146cm a 33,5kg

        Nbaitruner2 - Profil | Čt 5.3.2009 16:15:53

        Lauri >> Jo urcite mela pres 25kg.Ja To nevim presne,ale fakt je To kapitalni kousek.Pokusim se zjistit presne miry abych tady nemlzil.:-)

          NLauri - Profil | Čt 5.3.2009 11:52:04

          baitruner2 >> tak to je pěkný hovado!!!! Mýslím že by mohla mít ke 30kg. Takový úlovek se nepoštěstí každý den.

            NLauri - Profil | Čt 5.3.2009 11:46:14

            čtverda >> tady přihodím foto s tím průplavem

              NZajda - Profil | Čt 5.3.2009 10:37:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Jeden jinak barevný pyskoun...

                Nčtverda - Profil | Čt 5.3.2009 10:25:27

                Jsem vám tady nachystal Dalasovo videjko, ať vidíte jak to na tom severu pod vodou vypadá...http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=10589

                  Nbaitruner2 - Profil | Čt 5.3.2009 10:03:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Zdravim,kdyz tady vidim ty nadherne fotky tak taky + prihodim.Akorad To nejni Muj ulovek,ale 1 kolegy co ho znam od vody.:-))
                  PS:Miry nevim,ale byla chycena loni nekde v Norsku a myslim,ze stoji za ukazku.:-))Je To opravdu nadherna ryba.:-))

                    NLauri - Profil | Čt 5.3.2009 10:02:01

                    čtverda >> nemám z těch proudů a vírů vůbec dobrý pocit, my jsme jezdili z fjordu na otevřené moře jenom takovým malým průplavem a když byl odliv,tak tam klesla hladina na minimum, dost se te průplav bez vody zúžil a hlavně jak vytékala voda z fjordu tak tam byl šílený proud. A ještě k tomu jsem dělal řidiče lodi. A bál jsem se že ji někde poškodím.

                      Nčtverda - Profil | Čt 5.3.2009 9:56:48

                      Lauri: je to nějaká úžina kousek od Lofot, světový unikát bylo to párkrát v TV, jsme ještě měli dost času na trajekt tak jsme se vydali na malinký výlet...

                        NLauri - Profil | Čt 5.3.2009 9:53:52

                        čtverda >> a občas bývají i dost nebezpečné

                          Nčtverda - Profil | Čt 5.3.2009 9:52:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          ještě jedna romantika...

                            NLauri - Profil | Čt 5.3.2009 9:52:55

                            KAMZÍK >> hmm tak to je nemilé,aspoň si příště budeš dávat větší pozor :))

                              Nčtverda - Profil | Čt 5.3.2009 9:50:40

                              jojo je tam na severu nádherně, aha jaké průdy tam mají :)
                              Ečko: čao pěkní žralouni, chytáte tam v Irsku i takové ty obrovské mořské mníky?

                                NKAMZÍK - Profil | Čt 5.3.2009 9:50:32

                                Lauri >> to jo to by byl boj ja kdyz ji dal do lodi a chytil sem ji ze ji vyndam trojhacek tak mi hned zasekla dva hacky z navazce do ruky krouti se jak uhor

                                  NLauri - Profil | Čt 5.3.2009 9:46:11

                                  KAMZÍK >> já jsem ji nechytl,protože byla zamražena ve dvacetikilovém bloku se sleděm :))
                                  Škoda protože takhle velkou jehlici jsem ještě ani neviděl, a mít ji na mušáku bude asi dost dobrej zážitek.

                                    NLauri - Profil | Čt 5.3.2009 9:42:47

                                    Ečko >> na moře bych radši volil viditelnější oblek, protože jak se dostaneš přes palubu tak při větším vlnobití, tak už tě nikdo nikdy nenajde. Tady je pár odkazů.
                                    http://obchod.vipa-sro.cz/scripts/zbozi.php?KID=87
                                    http://www.topfishing.eu/ice-fish1/plovouci-dvoudilna-souprava-icefish.html
                                    http://www.topfishing.eu/ice-fish1/
                                    na výběr toho je poměrně dost a pokud budeš jezdit na moře častěji tak bych na barevné kombinéze nešetřil, i za cenu toho, že je na domácích sladkých vodách takřka nepoužitelná

                                      NKAMZÍK - Profil | Čt 5.3.2009 9:42:21

                                      Lauri >> no ryba to je teda opravdu pekna ja mel nej asi 70cm

                                        NLauri - Profil | Čt 5.3.2009 9:32:22

                                        KAMZÍK >> pěkná byla jen škoda,že jsem ji nechytl:((

                                          Červené karty: 46547513248512348941