Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

Lauri - Profil | St 4.3.2009 22:44:41

Ečko >> hmmm tak to je ideál na trofejní obecňačky,to jsem zvědavý na tvé fotky a zážitky.

    Dejv - Profil | St 4.3.2009 22:43:18

    Lauri >> koníků je spousta druhů a hodně z nich právě nemá ten typicky zakroucený ocásek. Koníka poznáš podle typického břišniho vaku, který je na tvé fotce dobře vidět.

      Ečko - Profil | St 4.3.2009 22:39:42

      A kedy vyrážate tento rok? My ideme prvý krát na more na tresky 17.3.

        Angle face CZ - Profil | St 4.3.2009 22:32:55

        Lauri >> Mno snad kdysi jsem jezdil k moři , ale to jsem nerybařil ted když rybařím jedu poprvé snad se něco povede...., pěkná otázka a krásné fotky rybek tady máte :o))

          Lauri - Profil | St 4.3.2009 22:31:16

          Angle face CZ >> to máš teda pravdu v Norsku je nádherně, ale v Řecku to taky není špatný. Tak sem pak koukej hodit nějaké fotky ryb až je nalovíš

            Lauri - Profil | St 4.3.2009 22:29:12

            Dejv >> ještě jednou
            nevím jestli tamto bude koník,myslel jsem že mají takové zakroucené ocásky

              Lauri - Profil | St 4.3.2009 22:27:04

              Dejv >> mořská jehlice bude asi tohle, měla 99 cm

                Lauri - Profil | St 4.3.2009 22:24:52

                svaca >> my jsme jich taky moc nenachytali a byli jsme tam v červenci, hold nebyla jejich se zona,ale treska obecná je pro mě taková ta hlavní ryba za kterou jsem do Norska jel. Snad někdy příště budu mít štěstí na větší. Kolega co se mnou byl říkal,že dřív to nebyl žádný velký problém chytit obecňačku přes metr. Ale teď? Teď to je pěkná trofej

                  svaca - Profil | St 4.3.2009 22:12:39

                  Lauri >> s tema dorsema je to tezky myslim ze v lete je to o nahode jaro je jasny to jich je mrak!my jsme lovili dorse do 60 cm dost, ale do tech velkych se trefili jen jednou to leto je hlavne na ty polaky, makreli.......

                    Dejv - Profil | St 4.3.2009 22:02:42

                    Lauri >> ta tvoje "jehlice" není jehlice, ale druh mořského koníka.

                      Angle face CZ - Profil | St 4.3.2009 21:55:26

                      Jak já to vidím to je nádhera taky bych to chtěl někdy zažít moc gratuluji všem nádhera letos jedu do řecka snad tam taky zachytám..sice né tresky ale uvidíme co tam žije :-)

                        Lauri - Profil | St 4.3.2009 21:43:16

                        zlatý bojovník

                          Lauri - Profil | St 4.3.2009 20:49:27

                          svaca >> moc pěkný video, dorši byli krásní a lodě taky vypadaly dost v pohodě
                          my jsme nachytali většinu ryb hlavně na zelenou gumu
                          je to asi pokaždé jiné, hlavně že to bere

                            svaca - Profil | St 4.3.2009 20:14:33

                            Lauri >> ja osobne myslim ze polak bojuje bud stejne nebo vic.urcite ne min hele koukni na video http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=10390 to ti povi dost o nasem vyletu do norska chytali jsme v lete takze o dorsich to tolik nebylo, ale naky pres metr so povedli nej.114.jinak uplne jednoznacne na polaky nejlepsi byl oranzovi twister nebo rybka kazdopadne oranzada!

                              Lauri - Profil | St 4.3.2009 19:27:01

                              Neo >> je tam prostě krásně

                                Neo - Profil | St 4.3.2009 19:24:25

                                Vase zprava

                                  Ečko - Profil | St 4.3.2009 19:21:11

                                  Lauri >> dík to som presne myslel aké sú výhody a nevýhody, poprípade skúsenosti s jednotlivými modelmi. To s tým jedno a dvoj dielne je zaujímavé. Tiež som nad tým takto rozmýšlaľ, napr keď si človek potrebuje uľaviť jak sa z toho jednodielu vysúka, alebo si naloží do kombinézi :-)

                                    Neo - Profil | St 4.3.2009 19:19:21

                                    Vase zprava

                                      Lauri - Profil | St 4.3.2009 19:13:32

                                      svaca >> kelleři jsou prej bolovnější,ale neměl jsem tu čest.
                                      Ale souhlasím s tebou že mít na prutě velkého pollacka je opravdovej žážitek.
                                      Koukám,že jste pilkrovali. Nachytali jste nějaké pěkné dorše?

                                        Lauri - Profil | St 4.3.2009 19:08:49

                                        Ečko >> myslím, že je to dobrý oblek.
                                        Já měl jednodílnou plovoucí kombinézu od Shakespearu a když bylo vedro tak jsem si to nemohl pořádně ani sundat, záviděl jsem kolegům že mají dvoudílné kombinézy. Na moře bych možná doporučil viditelnější a výraznější barvu, ale to by asi domácí ryby plašilo.

                                          Červené karty: 46547513248512348941