Feeder a klipování vlasce 1

Diskuse k rybářskému videu Feeder a klipování vlasce 1

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 12.4.2018

Njá 2 - Profil | Pá 13.4.2018 16:29:13

marmyš >> My můžeme 12 měsíců po dvou

    Nmarmyš - Profil | Pá 13.4.2018 16:22:55

    aguirre >> Vy můžete brát 10 měsíců po dvou a my 12 po jednom,kde je víc chráněný? Co z výtěru vyroste by bylo na dlouhou debatu. Tady je ale debata o klipování,takže se omlouvám.

      NMISO* - Profil | Pá 13.4.2018 16:17:51

      aguirre >> blaznis? ja sa bavim.

        Naguirre - Profil | Pá 13.4.2018 16:17:36

        já 2 >>
        suhlasim

          Naguirre - Profil | Pá 13.4.2018 16:17:14

          marmyš >>
          2x kusy denne, ale od polky marca do maja je chraneny en bloc.

            Naguirre - Profil | Pá 13.4.2018 16:16:14

            MISO* >> na samonasie.anie si tu expertom ty:-)

              Naguirre - Profil | Pá 13.4.2018 16:13:22

              Knedla12 >>
              Masakrom som nemyslel masaker ryb, ale "masaker" v podobe mnozstva ludi.
              Pisal som, ze situacia u vas je zaujimava. Vyzaduje si odvahu rybarskych organizacii, treba zrejme viac ryb vysadzat, viac investovat. U nas by som to privital tiez, aspon by sa rieky na jar odbremenili od kaprarov, ktori teraz aj na mensich rieckach sypu boilies, lebo abstak je abstak:-)

              Na tej Orave bolo treba volat policiu.

                Njá 2 - Profil | Pá 13.4.2018 16:08:57

                aguirre >> Kapra není jediný důvod chránit, v té vodě je proto, aby se vychytal a snědl. A funguje to i jako ochrana jiných druhů ryb

                  NMISO* - Profil | Pá 13.4.2018 16:08:10

                  aguirre >> ved ja ti chcem len dobre priatelu, necerti sa hned, praskne ti cievka ;-)

                    Nmarmyš - Profil | Pá 13.4.2018 16:06:12

                    aguirre >> MRS má jen jednoho kapra denně,to je i u vás?

                      NKnedla12 - Profil | Pá 13.4.2018 16:01:35

                      aguirre >> Tak si raději necháme zničit řeky místo stojáků, že? :)

                      Naši jeli na podzim okolo Oravské přehrady a šli se tam mrknout, borec na veřejném místě měl klepnuté 3 kapry kolem 40 a několik desítek kusů bílé ryby. Navíc pytlákovi je často jedno kdy se chytat může a kdy ne, na jaké montáže či do kolika hodin ;)
                      Říct že uzavření stojáků povede k menšímu drancování vod je podle mě blbost. Třeba se ale pletu

                        Naguirre - Profil | Pá 13.4.2018 15:51:17

                        MISO* >>
                        Dalsi fanatik.
                        Preco utocis? Ci som maly? Nie, nie som:-) Staci taka odpoved? Na Dunaji chytam dlho a vcelku s dobrou bilanciou. Preco mi tu vypisujes nezmysly, ked ja som reagoval na niekoho ineho a obsahom mojho prispevku nebolo presviedcat MM o love na Dunaji, ale nieco ine? Mas problem s porozumenim textu?

                          NMISO* - Profil | Pá 13.4.2018 15:29:51

                          aguirre >> ked chces tocit video o love ryb, musis si byt aspon akotak isty vhodnym miestom, lebo 30min. video bez ryby je nuda. Ja by som sa tiez nehnal niekolko sto kilometrov na neznamu rieku s celym "stabom" tocit video na prvu dobru. Ono to stoji hrozne vela casu a nejake peniaze samozrejme. Navyse musis trafit aj vhodnu dobu lovu a pocasie. Takze s vyberom Martinovych miest nemam ziadny problem. Cielom videa je ukazat nejaku techniku, najlepsie priamo na rybach, miesto nie je az tak podstatne. Co by si chcel? Dokazat, ze Martin pride na Dunaj a svojimi znalostami, ktore ukaze nachyta hocikde?? To asi nejde. Tiez by sa mi napr. pacilo video o love v silnom prude velkej rieky, ale to si musi najst a vyskusat vopred na niekolkych rybackach, jednak aby sam vedel a prisiel na to o co tam ide a jednak, ako som uz spomenul, nachytal aj nejake ryby. Video z lovu naslepo z Dunaja, dokonca priamo v okli BA, je skutocne nezmysel. To chces aby ti ukazal ako tam mas chytat? Si maly? Pozri si jeho videa, nieco sa nauc a chod to zuzitkovat na ten dunaj. A nachytas, neboj sa ;-)
                          Mne by sa pacilo napr. aj video o love dravych ryb feedrom, ale to zrejme nie je martinova parketa ;-) Vela ineho, co by nepokryl uz sa skutocne tazko najde. Dalsi level uz budu len vylepsenia prezentacie videi, zabery z dronov alebo podvodnych kamier. Ale to tiez nie je uplne jednoduche.

                            Naguirre - Profil | Pá 13.4.2018 15:05:26

                            Inak, pekne video, zaujimavejsie ako tie dve predchadzajuce o klipovani. Len nejako nerozumiem, aky je medzi nimi zasadny rozdiel.

                            To, ze v CR, resp. na Morave nemate na jar "zatvorene" jazera, resp. chranene kapry je zaujimave. Ak si predstavim, kolko mate rybarov, tak to musi byt riadny masaker cez vikend. A tych kaprov sa musi vysadit kvanta.

                              Naguirre - Profil | Pá 13.4.2018 14:24:55

                              Mirek.V >>
                              To som Martinovi navrhoval uz pred cca 2 rokmi, zachytat si "naslepo" na neznamej rieke, resp. na Dunaji v okoli BA. Odmietol. A este mi jeho fans vynadali, ze co su to za hlupe napady:-))

                                NMirek.V - Profil | Pá 13.4.2018 13:44:23

                                Taky se přidávám k Esoxovi a svarovi, tedy jejich návrhu s videem na neznámém místě, pro mne nejlépe na řece. Myslím, že si Martin může klidně dovolit dát sem i video, ve kterém by třeba náhodou nenachytal. Alespoň bychom my "obyčejní smrtelníci" jednou viděli, že se to může stát každému. Zajímavé by bylo podívat se už jen na to, jak k neznámé vodě přistoupí, čím začne, co bude dál zkoušet a měnit.... A jestli by se, jak sám píše, při tom v něčem opakoval, by mi vůbec nevadilo, to nikomu neuškodí. Navíc je tu dost lidí kratší dobu a někdy je z dotazů znát, že starší videa neviděli. Je jich už opravdu hodně a každý tolik času, aby si je všechny zpětně pouštěl, nemá. Já za ně znovu děkuji, naučily mě moc (tím vůbec nechci říct, že toho hodně umím) a těším se na další.

                                  NZiller - Profil | Pá 13.4.2018 12:15:02

                                  Drahý Martin, blahopřeji vám k Vy trenérovi na Světovém poháru v roce 2018 v Zaslavl! Můžete doporučit tuto cívku WFT Penzil Spin II 4000 pro těžké podavače 80-100 gr?

                                    Nmilans14 - Profil | Pá 13.4.2018 11:40:58

                                    já 2 >> Chytám na ty nové MV-R od Maver - jsou hodně jemné, ale je fakt že tam mám prostřední špičku - ne tu úplně nejjemnější.

                                      Njá 2 - Profil | Pá 13.4.2018 11:38:48

                                      milans14 >> To pak záleží co máš za špičku, ale vypneš jí i o 5g

                                        Nmilans14 - Profil | Pá 13.4.2018 11:34:37

                                        já 2 >> Já mám jen jeden typ olůvka - 40g . Budu muset koupit, ale zase u těch lehčíš je problém vypnout špičku - ne ?