Drátěné krmítko na 3m hloubce
Diskuse k rybářskému videu Drátěné krmítko na 3m hloubce
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Nráky - Profil | Pá 22.1.2016 8:40:17
Nnofish - Profil | Čt 21.1.2016 20:46:38
NTiky Květák - Profil | Čt 21.1.2016 20:41:42
Nnofish - Profil | Čt 21.1.2016 20:31:58
NTiky Květák - Profil | Čt 21.1.2016 20:23:27
Nnofish - Profil | Čt 21.1.2016 20:06:00
NWillow - Profil | Čt 21.1.2016 19:45:04
Nráky - Profil | Čt 21.1.2016 7:26:20
Nhank - Profil | Čt 21.1.2016 2:47:15
NLejonardo - Profil | St 20.1.2016 18:15:17
Ndedek212 - Profil | St 20.1.2016 16:37:54
Ndedek212 - Profil | St 20.1.2016 16:31:32
NRK - Profil | St 20.1.2016 11:41:03
Musíš tomu věnovat trošku víc té ,,Retigové"
Určitě do budoucna dorazí method krmítko z Ostrovů, které bude speciálně na hloubky.
Už vidím ty novinky,které nás posadí na zadek.A zase se bude bastlit doma. Vnitřní žebra budou vyšší stejně jako celé krmítko.A ještě budou extra zvýšené obvodové hrany.A zase se bude psát, jak je to geniální blabla. Ale bude to zase copyright něčeho.A rybářská veřejnost to zbaští i s navijákem, řečeno rybářskou terminologii. Už se na to těším.
A hlavně, pomůže to ekonomice😊
Npytlák - Profil | St 20.1.2016 10:36:27
NLejonardo - Profil | Út 19.1.2016 21:11:42
NLejonardo - Profil | Út 19.1.2016 20:01:05
NRK - Profil | Út 19.1.2016 15:47:54
NMartin M. - Profil | Út 19.1.2016 15:41:06
NRK - Profil | Út 19.1.2016 15:19:43
Sebekriticky musím říct, že já často nesouhlasim, mám jiný názor na věc a jsem rejpal,ale zhltnu vše ,co natočíš a napíšeš.A musím uznat, že určitě mnohé souvislosti mi docvakly díky tvému pohledu na věc. To ale neznamená, že do budoucna bude jenom líbíček😊😊
O to Ti ale nejspíš nejde na prvním místě....
NMartin M. - Profil | Út 19.1.2016 15:01:55
Je lepsi pochopit kontext. Urcite jsem nechtel rict, ze dratene krmitko je nesmysl. Chtel jsem si vyzkouset, jak moc mam mackat krmeni a jaky bude rozdil mezi dratenym a plastovym krmitkem, ale technicky jsem to nedokazal hezky natocit, tak zustalo jen u tohoto jednoho pokusu, nez vymyslim a zrealizuji jiny zpusob natoceni. I tento jeden pokus mne ale prekvapil - tak velkou ztratu krmeni pri propadu ke dnu jsem necekal. Jiste stacilo vice jej umackout a dopadlo to jinak, ale kdo ma moznost zjistit, kolik mu tam navnady zustalo a podle toho se prizpusobit? Delame to odhadem a zjistime jen opacnou situaci, kdyz je krmeni prilis pevne a vytahneme jej zpatky na breh.
Ndany1 - Profil | Út 19.1.2016 11:16:43
Ndany1 - Profil | Út 19.1.2016 11:15:20
NFishky - Profil | Út 19.1.2016 11:14:54
NHeiko - Profil | Út 19.1.2016 11:12:32
Ndany1 - Profil | Út 19.1.2016 10:55:29
NRK - Profil | Út 19.1.2016 10:13:32
Ale vážně, 3m hloubky nejsou pro klasický dráťák překážkou.
Chytávám sem tam na cca 14m hloubkách s olověným čtyřžebrovym krmitkem s trubičkou.
Krmení se udělá tak, že je po utažení před nahozenim tvrdé,jak vypálenej modurit. Ale po vhození koule do vody u břehu je vidět,že po nějaké době(třeba minutě i víc) se uvolní jedna bublinka,druhá a najednou se krmení začne rozpadat jak domeček z karet. Pomáhá tomu strouhanka, ale nesmí se moc vlhćit,musí se krmení prohnat sejtem a hlavně festovně namačkat. Pomáhá i mouka.Trefit tu správnou konzistenci není při trosce zkušeností problém.Průběžně si děláš při michání a vlhćení koule,až cejtíš,že je to ono.Horší bývá, že během lovu mění to krmení vlastnosti a to je při chytání na těhle extrémních hloubkách kolikrát rozhodující.Co jsme zjistili,že s method krmítkem to v těhle hloubkách nedáš tak, jak bys chtěl. S drátěným f.košíčkem to samé. S tím uzavřeným to jde ,ale záběrů je v tom říjnu až prosinci,kdy tam chytám méně,než s tím čtyř,žebrovym. To má totiž tu výhodu,že se to krmení rozpadne na pěknej,, koláč" ,který je volně přístupný.Taková all inclusive srkačka s krátkým návazcem😊Ale to už nefunguje v tuto dobu, protože ryby chtějí spíš malá jednotlivá sousta, ale k jejich nalezení je potřeba je přilákat zimním krmením. Malým množstvím.A tady je ideální to Martinovo uzavřené krmítko.To jsou moje subjektivní názory,vycházející z nějaké zkušenosti, které ale nemusejí korespondovat s názory všech. A i je možné,že mám kapku zkreslené názory.O tom žádná😢
NLubo - Profil | Po 18.1.2016 18:24:08
Nráky - Profil | Po 18.1.2016 17:31:48
NTiky Květák - Profil | Po 18.1.2016 17:28:52
NMartin M. - Profil | Po 18.1.2016 17:26:46
Nráky - Profil | Po 18.1.2016 17:20:00
Nkiller1 - Profil | Po 18.1.2016 16:57:47
Nmarcel.i - Profil | Po 18.1.2016 16:25:30
Dakujem.
NHeiko - Profil | Po 18.1.2016 16:00:52
NMartin M. - Profil | Po 18.1.2016 15:59:48
NMartin M. - Profil | Po 18.1.2016 15:58:25
http://www.ges.cz/cz/kabely-konektory/buzirky/teplem-smrstovaci/pvc/SCU_B2.html?filtr=smrstovaci
NHeiko - Profil | Po 18.1.2016 15:11:14
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xpolyolefin.TRS0&_nkw=polyolefin&_sacat=0
http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20160118061036&SearchText=polyolefin
Nmascha - Profil | Po 18.1.2016 15:02:13
NTiky Květák - Profil | Po 18.1.2016 14:58:54
NHeiko - Profil | Po 18.1.2016 14:56:08
NTiky Květák - Profil | Po 18.1.2016 14:47:04
NHeiko - Profil | Po 18.1.2016 14:43:34
Nmarcel.i - Profil | Po 18.1.2016 14:10:13
NHeiko - Profil | Po 18.1.2016 14:02:03
NMartin M. - Profil | Po 18.1.2016 13:42:23
NMartin M. - Profil | Po 18.1.2016 13:42:02
Nčernásmrt - Profil | Po 18.1.2016 13:32:07
NTiky Květák - Profil | Po 18.1.2016 13:30:36
NMartin M. - Profil | Po 18.1.2016 13:24:31
Kde to žije - feeder
7:31NFeederařina na řece 64306
7:22NPickermánia-ultra light fishing 49056
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
PoNGURU - vše kolem téhle značky 6269
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
. . . NJihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....












