Rybář z Brněnska ulovil 2,5 metrového sumce

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 17.8.2014

Nelhierro - Profil | Po 18.8.2014 20:47:17

Petan600 >> Nic ve zlém. A časopisy plné fotek vypasených kapřů a usměvavých sportovců - rybářů s nápisy CARP firem na tričkách, kšiltovkách a s dodatkem. že byl kapř uloven právě na ty zaručeně NEJ "koule", to ti připadá normální, neumělé? Já se tedy raději podívám na "lidovou" reportáž o jednom obyčejném šťastném lovci, který chytil životní rybu. Ze srdce mu ji přeji a nikdy bych si nedovolil ho "peskovat" za to, že rybu buď zabije, či ji pustí. Je to jeho volba, RŘ neporušil, tak co? Navíc jak jsem psal, takový sumec může ve vodě již být škodnou. Kdyby se myslivci řídili nesmyslem jako je CH&P, asi bys ani nemohl vkročit do lesa na houby, páč by tam bylo více divokých prasat než stromů. Krásný večer.

Edit: a jeden poznatek. Místní "mlátičky", co den co den buší do klávesnice a obohacují MRK "kvalitními" příspěvky, tak ti takového sumce nikdy chytit nemohou, páč za klávesnicí a před monitorem takové ryby neplavou. Vlastně chytit ho mohou vrtuálně, jistě hrají hry FISH Playing a jim podobné. Petrův zdar!

    NŠpek - Profil | Po 18.8.2014 20:42:31

    MISO* >> přesně souhlasím s Tebou....

      NRadunak - Profil | Po 18.8.2014 20:30:13

      geriatrix >> jelikož znas me názory,tak za sebe říkám,že ještě teď ty karbanátky rozvazi kolečkem po vsi. To byla dle mého už jen slabá obrana,jelikož strhli lavinu.

        Ngeriatrix - Profil | Po 18.8.2014 20:26:53

        Radunak >> No, kde je pravda? jestli měla klávesnici při psaní mastnou (pozná se to podle počtu překlepů, protože ji prsty po klávesnici klouzali), tak ho zbaštili, jestli mokrou, tak ho pustili a nebo si užili 8O))

          Nelhierro - Profil | Po 18.8.2014 20:26:39

          Fishky >> Po nás potopa? Oni se ryby nevysazují, oni se ryby nevytírají? Sumců je všude dostatek. Něco jiného by bylo, kdyby rybář zmastil třeba potočáka 80 cm. Tady bych asi i já řekl, škoda ho. Ale sumec, kapř?

            NRadunak - Profil | Po 18.8.2014 20:23:25

            geriatrix >> to joooo. A karbanatkovou válku :)))

              NRadunak - Profil | Po 18.8.2014 20:21:36

              afjee >> díky ti za reportáž. A teď kde je pravda......

                Nafjee - Profil | Po 18.8.2014 20:19:15

                Radunak >> Andrea Emrichová Indrová - Ani řízky,ani karbanatky nejsou a ani nebudou..Já zas tak "nenažrana" nejsu a ani my ostatni! Ten krásný sumec by si to nezasloužil a já vím a máte pravdu,ze by byl moc tučny na jidlo..pan se mě jen ptal,jak bych ho připravila ale to neznamená že sme ho snad hned zabili!!! Je ve vodě a doufám,že bude i dalším rybářům jako trofejni úlovek..taková ryba se jen tak nevidí a opravdu super zážitek!

                  Nrybomil - Profil | Po 18.8.2014 20:18:56

                  MISO* >> Kdyby si jako četl trochu víc a podrobněji nejenom tady, tak bys třeba poznal, že nejenom jeden tady velmi uznávaný rybář sumcolovec ulovil ne zas tak dávno podobně velkou rybu a samo on sám dobře věděl jak s ní naložit a co udělat. Další třebas ten v Táboře atd, atd. To jen tak okrajově, takových lidí bude časem asi o dost víc....ale potrvá to.

                  I kdyby ji tedy jako mohl oprávněně zabít, měl to udělat účinně , rychle, ne přivazovat , neonanovat tam s ním před kamerou.
                  Králíka taky nezabíjíme mlácením s ním o zem a prase neudoláváme zlomením vazu jak se to dříve dělalo u holouběte.

                  Nakonec není ještě zřejmě jasné, zda ho zabil, nebo nikoliv. Žádné info k tomu tady není.

                    Ngeriatrix - Profil | Po 18.8.2014 20:18:32

                    ady123 >> Ne! se šípkovou, nebo se zélím!

                      Nady123 - Profil | Po 18.8.2014 20:17:04

                      Já bych ho udělal raději na Karbenátky, z toho by se najedli i sousedi....

                        Ngeriatrix - Profil | Po 18.8.2014 20:15:11

                        Radunak >> Tak to vypadá na pěknej sumčí grupáč ;o)))

                          NBuffalo1969 - Profil | Po 18.8.2014 20:14:52

                          geriatrix >> třeba jo...:-DDD

                            NRadunak - Profil | Po 18.8.2014 20:12:45

                            geriatrix >> to by ses divil :)))

                              NRadunak - Profil | Po 18.8.2014 20:12:13

                              afjee >> a hájila to tam paní karbanatkova? Já FB nemám,ale letmo jsem četl,jak hájila a on Ho pustil :))

                                Ngeriatrix - Profil | Po 18.8.2014 20:11:10

                                Radunak >> "Božínku", myslíš že dá všem ? 8O)))), to nemůže zvládnout!

                                  Nafjee - Profil | Po 18.8.2014 20:10:14

                                  ahmed >> Ta diskuze byla na facebooku pod odkazem na TN.cz .... Celkem slušně se do nich pustili.

                                    NRadunak - Profil | Po 18.8.2014 20:07:04

                                    abcdddd >> jen jim dej :))

                                      Nabcdddd - Profil | Po 18.8.2014 20:04:39

                                      Smutne, ludia maju v hlavach nasrate... a teraz domna masari :-)

                                        NRadunak - Profil | Po 18.8.2014 20:02:57

                                        To je na další diskusi. Kdo si vlastně při zdolavani 2.5m a 100kg sumika ještě zvládne volat Reye na zpravodajství :)). Krom paní karbosove.