Rybář z Brněnska ulovil 2,5 metrového sumce

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 17.8.2014

Ndžigit - Profil | Út 19.8.2014 9:39:16

Tohle mi poslala kamarádka,nerybářka, rybožroutka.

"Byli jsme u toho a byl to macek. Když tam točila Nova,tak byl už 20 hod.zaháknutý na hák,přes spodní čelist. Hrůza.Byl taky dobitý,měl krvavé rány. Nechala bych ho plavat. Stále bojoval. Od Jachtecu to bylo asi 150m směrem na Merkur-u mostku...."

Myslím,že to docela dost vypovídá...

    NRadunak - Profil | Po 18.8.2014 21:50:02

    Fishky >> přesně tak. Teď už se bojí lince,tak radši pustila paní karbanatkova fámu,že je najednou puštěn :)))

      NZajda - Profil | Po 18.8.2014 21:48:47

      elhierro >> To baštíš? Nevypadá to, že by ti to nějak pomáhalo..:-( Zkus po dvou a třikrát denně...

        NZajda - Profil | Po 18.8.2014 21:46:39

        elhierro >> Nikdo si nic nezjišťuje a o tobě by to byla ztráta času. Jenomže jsi tady sám o sobě nakecal tolik zkazek, že už ani nevíš, co jsi sem vlastně pustil, ty Howghu...

          Nafjee - Profil | Po 18.8.2014 21:43:17

          Fishky >> Jedeme zítra? Chytni nástražky )

            Nelhierro - Profil | Po 18.8.2014 21:42:08

            (.)(.)

              NŠtěpsa - Profil | Po 18.8.2014 21:41:02

              Fishky >> přesně :)

                NFishky - Profil | Po 18.8.2014 21:37:57

                klobonek >> ten už je na součástky. Uvázat ho, dát mu sadu před kamerou, užít si s ním další zdolávačku, cicmání (mimochodem to zvedání za lano uvázané kolem skřelí - fantastické). Pronést že je škoda ho sežrat :) a mluvit v zápětí o receptech... Jo tak to žeru, že byl puštěn, uplně :) Co zaseli teď sklízí. O puštění nepadlo jediné slovo - video jak odplouvá by bylo i pro TV Nova prostě fantastickou tečkou, ale nic takového nebylo - a hle, najednou byl puštěn... Jasný a teď tu o Karkulce.

                  NRadunak - Profil | Po 18.8.2014 21:32:51

                  Woloveee :)))

                    Nafjee - Profil | Po 18.8.2014 21:30:29

                    klobonek >> Takový malý ryby nechytám))

                      NPiškothonza - Profil | Po 18.8.2014 21:28:03

                      RST >> za hodinu...ahoj kámo...)))))))

                        NPiškothonza - Profil | Po 18.8.2014 21:25:59

                        FRANK71 >> sorry woe,už nemůžu....)))))))) chci si jen tak číst a je všude....ráno v poledne,večer.....všude ty samý slinty....)))))))) ale stejně ho mám svým způsobem rád.....)))))))

                          NRST - Profil | Po 18.8.2014 21:23:10

                          elhierro >> A kdy se vrátíš??

                            NFRANK71 - Profil | Po 18.8.2014 21:21:41

                            Piškothonza >> Ty máš zas bojovou náládu:-)))))

                              Nelhierro - Profil | Po 18.8.2014 21:11:48

                              Zajda >> K folklóru některých "mrkařů" patří i zjišťování si, kdo je kdo? Ubohost sama o sobě. Vezmi si tabletku. :-) Nic mizím z této diskuze, nechávám tu prostor "mrkmenům". :D

                                NPiškothonza - Profil | Po 18.8.2014 21:04:34

                                Zajda >> já vím,znám ho pochází z kmene Orlickobukovanských masajských nájezdníků...proto furt HOWG a žvaní tu od rána do noci........)))))))))))

                                  Nklobonek - Profil | Po 18.8.2014 21:02:45

                                  afjee >> pokud ho pustil, tak vím, kde tě zítra na sto procent najdu:-)))

                                    NZajda - Profil | Po 18.8.2014 20:58:37

                                    Piškothonza >> Hele bacha, on hrál i hokej..:-)

                                      NZajda - Profil | Po 18.8.2014 20:57:39

                                      elhierro >> Ty jsi divný Indián...To je furt samé hovgh a pak tady vykecáváš jak Němá Ryba...

                                        NPiškothonza - Profil | Po 18.8.2014 20:57:03

                                        elhiero....pane řiditeli,nepovažujete se Vy za největší mlátičku a chytrolína Mrku...))))) at navštívím jakoukoli diskusi,je tam Váš slint ....))))))))