Rybář z Brněnska ulovil 2,5 metrového sumce
Diskuse k bleskovce Rybář z Brněnska ulovil 2,5 metrového sumce
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Ndžigit - Profil | Út 19.8.2014 9:39:16
Tohle mi poslala kamarádka,nerybářka, rybožroutka.
"Byli jsme u toho a byl to macek. Když tam točila Nova,tak byl už 20 hod.zaháknutý na hák,přes spodní čelist. Hrůza.Byl taky dobitý,měl krvavé rány. Nechala bych ho plavat. Stále bojoval. Od Jachtecu to bylo asi 150m směrem na Merkur-u mostku...."
Myslím,že to docela dost vypovídá...
"Byli jsme u toho a byl to macek. Když tam točila Nova,tak byl už 20 hod.zaháknutý na hák,přes spodní čelist. Hrůza.Byl taky dobitý,měl krvavé rány. Nechala bych ho plavat. Stále bojoval. Od Jachtecu to bylo asi 150m směrem na Merkur-u mostku...."
Myslím,že to docela dost vypovídá...
NRadunak - Profil | Po 18.8.2014 21:50:02
Fishky >> přesně tak. Teď už se bojí lince,tak radši pustila paní karbanatkova fámu,že je najednou puštěn :)))
NZajda - Profil | Po 18.8.2014 21:48:47
elhierro >> To baštíš? Nevypadá to, že by ti to nějak pomáhalo..:-( Zkus po dvou a třikrát denně...
NZajda - Profil | Po 18.8.2014 21:46:39
elhierro >> Nikdo si nic nezjišťuje a o tobě by to byla ztráta času. Jenomže jsi tady sám o sobě nakecal tolik zkazek, že už ani nevíš, co jsi sem vlastně pustil, ty Howghu...
NFishky - Profil | Po 18.8.2014 21:37:57
klobonek >> ten už je na součástky. Uvázat ho, dát mu sadu před kamerou, užít si s ním další zdolávačku, cicmání (mimochodem to zvedání za lano uvázané kolem skřelí - fantastické). Pronést že je škoda ho sežrat :) a mluvit v zápětí o receptech... Jo tak to žeru, že byl puštěn, uplně :) Co zaseli teď sklízí. O puštění nepadlo jediné slovo - video jak odplouvá by bylo i pro TV Nova prostě fantastickou tečkou, ale nic takového nebylo - a hle, najednou byl puštěn... Jasný a teď tu o Karkulce.
NPiškothonza - Profil | Po 18.8.2014 21:25:59
FRANK71 >> sorry woe,už nemůžu....)))))))) chci si jen tak číst a je všude....ráno v poledne,večer.....všude ty samý slinty....)))))))) ale stejně ho mám svým způsobem rád.....)))))))
Nelhierro - Profil | Po 18.8.2014 21:11:48
Zajda >> K folklóru některých "mrkařů" patří i zjišťování si, kdo je kdo? Ubohost sama o sobě. Vezmi si tabletku. :-) Nic mizím z této diskuze, nechávám tu prostor "mrkmenům". :D
NPiškothonza - Profil | Po 18.8.2014 21:04:34
Zajda >> já vím,znám ho pochází z kmene Orlickobukovanských masajských nájezdníků...proto furt HOWG a žvaní tu od rána do noci........)))))))))))
Nklobonek - Profil | Po 18.8.2014 21:02:45
afjee >> pokud ho pustil, tak vím, kde tě zítra na sto procent najdu:-)))
NZajda - Profil | Po 18.8.2014 20:57:39
elhierro >> Ty jsi divný Indián...To je furt samé hovgh a pak tady vykecáváš jak Němá Ryba...
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...













