Rybář z Brněnska ulovil 2,5 metrového sumce

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 17.8.2014

Nahmed - Profil | Po 18.8.2014 20:02:33

MrCement >> Až teď mi došlo, že tu na MRKu musí mít NOVA špióna. Docela by mě zajímalo, kdo to může být..

    NRadunak - Profil | Po 18.8.2014 20:01:17

    afjee >> to teda :)))

      NPetan600 - Profil | Po 18.8.2014 20:00:15

      Radunak >> To nevím kdo volal novu :-) Ono je to celé podivné.

        Nahmed - Profil | Po 18.8.2014 19:58:50

        afjee >> Chceš tím snad říct, že mu nevěříš, že sumíka pusil?

          Nafjee - Profil | Po 18.8.2014 19:58:42

          Radunak >> Jo, paní Karbošová tomu nasadila korunu, no .)) ..

            NRadunak - Profil | Po 18.8.2014 19:58:05

            Petan600 >> a to si volal on sám? Paní? Koho vlastně taková věc napadne při zdolavani :)).

              NRadunak - Profil | Po 18.8.2014 19:56:37

              afjee >> přesně. Ukazana platí. To se už jen hájí,protože rozpoutal s paní karbanatkovou tsunami :))

                NPetan600 - Profil | Po 18.8.2014 19:56:26

                Čtu tady debatu a nechápu jednu věc .zavolat si novu a ukazovat tam Sumce s lanem v talmě ?

                  Nrybomil - Profil | Po 18.8.2014 19:56:25

                  kakr >> přečti si to pořádně. dyť píšu jak to bylo dříve, ne jak nyní.

                    Nafjee - Profil | Po 18.8.2014 19:52:46

                    ahmed >> Nebyla pouštěčka na kameru, nebyla pusinka - není omluva.

                      NBuffalo1969 - Profil | Po 18.8.2014 19:51:37

                      afjee >> jestli ho pustil nebo ne.....aspoň já netuším, ale jestli ho s chuťí sežere, tak se z toho rozhodně podle mně po.se.re.... Kdyby si koupil prase a rozpustil si z něj sádlo, tak to sádlo bude aspoň ke žrádlu. Já jsem regulérní masař, ale tohle bych do huby nevzal. Ne vědomně. Za prvé kvůli úctě k věku této ryby a zadruhé karbenátky a řízky mám radši vepřový....A to pomíjím to lano. :-)))

                        NMrCement - Profil | Po 18.8.2014 19:46:02

                        ahmed >> písemně !

                          Nahmed - Profil | Po 18.8.2014 19:44:51

                          afjee >> Tak určitě.
                          Já jsem mu to viděl od začátku na očích, že je to dobrák a mouše by neublížil. Myslím, že by se mu někteří tady měli omluvit.

                            Nafjee - Profil | Po 18.8.2014 19:42:19

                            ahmed >> Takže on ho nakonec pustil?

                              NFishky - Profil | Po 18.8.2014 19:39:08

                              elhierro >> přesně, po nás potopa... smutné heslo

                                Nelhierro - Profil | Po 18.8.2014 19:28:22

                                Zajda >> Nebránil a bránit ani nebudu lovci, co si bude od vody brát ryby. Víš co je zvláštní? Že "prudí" stále stejní nicky, vadí jim kde co. Máte vůbec čas, pro neustálé buzerování na MRKu, na ryby? :-) A podstatné je jedno. Tomu rybáři, co toho sumce sežere, jsou vaše názory tam, kde končí záda a začínají nohy. A mě také. Tak tu ťukejte do klávesnice a "rozdávejte" dál ty svoje moudra. A řeči, že kdyby ho pustil, mohl udělat radost při dalším chycení dalšímu rybáři? Smích. Jak že to je? Rychlejší vyhrává? Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí? Howgh.

                                  NFishky - Profil | Po 18.8.2014 19:27:54

                                  kakr >> Kurník jako hospodář... bych pochopil, že bys stál na té pomyslné straně barikády "u ryb" a nelíbilo se ti jednání kolegy a hledal tu cestu jak takovému počínání do budoucna předejít, ale ty jsi na druhé straně... musím se smát, síla :)

                                    Nmolca - Profil | Po 18.8.2014 19:04:22

                                    kakr >> flastr, nevim jestly dostal, ale bez papiru je urcite, protoze ryby nechyta, nechci neco placnout, ale mam to od pana cechmanka, bývalí predseda, mo otrokovice.

                                      NRadunak - Profil | Po 18.8.2014 18:58:36

                                      kakr >> kolego,nic ve zlém. Ve spoustě diskusí jste nej opozice a nejchytřejší. Opravdu víte vše,nebo jen neumíte přiznat něčí pravdu?