Rybář z Brněnska ulovil 2,5 metrového sumce

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 17.8.2014

NRadunak - Profil | Po 18.8.2014 18:56:08

Zajda >> tak tohle je hlaska dne :)))). Palec nahoru.

    NZajda - Profil | Po 18.8.2014 18:51:59

    elhierro >> A ty už jsi někde bránil ve výjezdu rybářské lodi. plavbou na lehátku v plavební dráze, s nějakým vhodným transparentem?

      Nelhierro - Profil | Po 18.8.2014 18:48:54

      Radunak >> Můžu ti říct, že jsem pozřel maso ze sumce 220 cm a bylo velmi lahodné jak v trojhobalu, tak uzené. Tudíž dá sye srovnávat. Ale vůbec si nepochopil o čem jsem psal. Může se tu mnoho lidí po...t, že rybář zmastil sumce, který při své velikosti může ve vodě být škodnou. To, že jsou brakovány světová moře, to nikoho nezajímá. Ono se to chce dívat doleva i doprava, nemit na očích klapky jak dostihová kobyla. Za mě tečka.

      PS: a že sumce uvázal? No a? Kapraři také sakují trofejní kapry ulovené v noci, aby ráno z kapře udělali modelku a stresovali ho focením.

        Nkakr - Profil | Po 18.8.2014 18:48:00

        molca >>
        Tak co vím já žádný flastr nedostal...

          Nmolca - Profil | Po 18.8.2014 18:43:48

          kakr >> Co vim, tak ano.

            Nkakr - Profil | Po 18.8.2014 18:39:22

            molca >>
            Lovec sumíka z Otrokovic je členem MRS?

              Nrapalla - Profil | Po 18.8.2014 18:38:30

              Dotaz, nechce se mi to hledat (přiznávám bez mučení) - je zakázáno rybu uchovávat uvázáním za skřele, nebo uchovávat uvázáním? V téhle diskusi jsem našel oba výklady.

                NRadunak - Profil | Po 18.8.2014 18:36:02

                molca >> dík. Snad se na to jukne opozice a udělá si obrázek.

                  NRadunak - Profil | Po 18.8.2014 18:34:03

                  elhierro >> já se jen zeptám. Dá se treba srovnat maso průmyslově loveneho tunaka,makrely,čehokoliv s neprumyslove ulovenym 40ti letým sumcem??

                    Nmolca - Profil | Po 18.8.2014 18:32:35

                    Radunak >> tak to ti asi nereknu za co to bylo, ale pro oziveni,dam odkaz, at si kazdy udela obrazek sam, za co to bylo, sumce nechytam tak nevim co je povoleno a co ne.
                    http://zlin.cz/504495n-na-otrokovickem-sterkovisti-​vytahl-rybar-trofejniho-sumce-dlouheho-vice-nez-dva​-metry

                      NRadunak - Profil | Po 18.8.2014 18:31:55

                      frost862 >> to je zase jiná sorta. Ten sežere i tenisku,když jí před ním tahnes na šňůře,protože se hýbe :)))

                        NRadunak - Profil | Po 18.8.2014 18:30:02

                        RST >> přesně tak :))

                          Nelhierro - Profil | Po 18.8.2014 18:20:10

                          To je zase keců. Lovec sumce sežere a co? Spousta masa bez tuku se při troše práce "vyřeže" a na řízky to bude dobré, něco se prožene udírnou, zbytek se vyhodí. Hlavně že nikomu nevadí, že se průmyslově loví ryby v mořích, které všichni "žerou" bez ostychu.

                            NRST - Profil | Po 18.8.2014 18:08:49

                            Radunak >> Samo že jde, jen se musí chtít. Ty kecy tady proč to nejde jsou jen alibismus a zdůvodnění vlastní lenosti.

                              Nfrost862 - Profil | Po 18.8.2014 18:08:26

                              Radunak >> :-)s Tolstoja sou prej taky supr:-)vietnamci řikali:-)

                                NRST - Profil | Po 18.8.2014 18:07:12

                                Radunak >> Jen aby paní nepřetekla pánvička:-) Mohli by pak vyhořet.

                                  NRadunak - Profil | Po 18.8.2014 18:06:06

                                  molca >> tak konečně se to hejbe. A za co to bylo? Ať si to přečtou i ostatní a vidí,že taky něco jde dělat. Dík.

                                    NRadunak - Profil | Po 18.8.2014 18:04:58

                                    frost862 >> ještě horší. Tipuji sádlo ve strouhance...

                                      Nmolca - Profil | Po 18.8.2014 18:04:28

                                      Radunak >> trvalo to, ale prece.

                                        Nfrost862 - Profil | Po 18.8.2014 18:04:10

                                        Pěknej kus sumca,gratulace,no ty řízky budou výborný,asi něco jak s tlačenky:-)))