Rybář z Brněnska ulovil 2,5 metrového sumce

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 17.8.2014

Radunak - Profil | Po 18.8.2014 17:59:46

molca >> fakt?? Tak to koukám.

    kakr - Profil | Po 18.8.2014 17:51:55

    RST >>
    Já ne:-))

      RST - Profil | Po 18.8.2014 17:51:04

      MISO* >> No to co jsi napsal si určitě nemyslel vážně, že ne.

        molca - Profil | Po 18.8.2014 17:49:06

        Resit se to podle me bude, protoze jestli si dobre pamatujete, jak rybar ulovil trofejniho sumce v otrokovicich na sterkovisti, a natacela ho televize, tak tenhle rybar uz je bez papiru, jenom tak okrajove.

          RST - Profil | Po 18.8.2014 17:47:59

          kakr >> Psal sem výmysl MRS a "ČRS" a neříkám že je špatné vypisovat hlášenky úřad je v případě podepsání hříšníka bere jako důkaz. Reagoval sem jen na kolegovo tvrzení že má RS ze zákona povinnost... - což není pravda. A Karle promiň ale poučovat mě jak je to s tou nezávislou závislostí nemusíš, ano RS je na svazu prakticky závislá, což je v přímém rozporu se zákonem a vyhláškou. Jistě víš o čem píšu:-) Ten vztah je tak nějak po česku pokřivený.

          P.S. Kdo tu praxi ustálil??? :-)

            MISO* - Profil | Po 18.8.2014 17:46:59

            co tu internetovi rybari dokazu popisat hovadin okolo jedneho ulovku kapitalnej ryby...to je neuveritelne. Kazdy si podla zakona moze ulovok privlastnit. Nic tym neporusuje. A ze vyviazal sumca? A co s nim mal spravit? Dat ho do vezirku??? Akeho? Ci hned zabit na mieste a rozporcovat? Chcel sa pochvalit, ved je to zivotny ulovok. Ja to pocinanie tiez velmi neschvalujem tak ako je na tom videu, ale robit tu okolo toho taky cirkus...len preto ze je to velka ryba...kolko nastraznych ryb sa utyra, kolko ulovenych malych ryb sa utyra napchatych v tesnych sietkach a dusenych v kufroch aut. A ze ako vypisat nejake priblble hlasenie? Trocha zdraveho rozumu by nezaskodilo. A co mu mozu podla zakona spravit? daju mu pokutu? A to pomoze? Nabuduce ked chyti velkeho sumca co asi spravi?

              Bušák - Profil | Po 18.8.2014 17:39:32

              RST >> asi to tak bude,fuj

                kakr - Profil | Po 18.8.2014 17:37:52

                RST >>
                Tiskopis,který jsem sem dával není nejnovější, místo RČ se uvádí datum narození. Stačí?
                Máš pravdu, že v zákoně není o "hlášence" ani zmínka, ovšem existuje ustálená praxe o hlášení přestupků RS. Pokud by nic podobného nebylo, tak "lidová umělecká tvořivost" by určitě zasáhla i tuto oblast. Pokud je mi známo i slovutný ČRS používá stejné hlášenky, nebo se mýlím??
                O faktické nezávislosti na MO se dá polemizovat, kdo navrhuje a může z funkce RS odvolat??

                  milin - Profil | Po 18.8.2014 17:34:39

                  Já myslím, že pokud nespal v bivaku, tak je vše v pořádku. Že Karle? :-)))))

                    RST - Profil | Po 18.8.2014 17:29:29

                    Bušák >> Třeba má rád chleba s rybosádlem:-))

                      RST - Profil | Po 18.8.2014 17:28:28

                      Kubalorenc >> V zákoně o hlášence není ani čárka je to výmysl ČRS a MRS:-)
                      Jako RS bys měl být nezávislý na činnosti MO, jak je možné že od ní dostáváš tiskopisy??? Jak je možné že je tam požadovaný údaj RČ???? Vy máte v MRS nějakou výjimku na použití osobních údajů????
                      Kolego kalíš vodu..........

                        Kubalorenc - Profil | Po 18.8.2014 17:24:00

                        RST >> určitě nebudu ztrácet čas tím, že ti to budu hledat. Když chceš prostuduj si celej zákon a najdi si to.

                          kakr - Profil | Po 18.8.2014 17:23:38

                          rybomil >>
                          Přestupková komise MO rozhoduje zda byl či nebyl spáchán přestupek na úseku rybářství?
                          Dobrej oddíl, něco jako STS Chvojkovice??

                            RST - Profil | Po 18.8.2014 17:12:52

                            Kubalorenc >> No mě by teda zajímalo, jak si přišel na to že RS musí ze ZÁKONA vyplnit přestupkový lístek???? Prosím napiš mi podle kterého zákona, paragrafu, a odstavce má RS tuto povinnost.

                              rybomil - Profil | Po 18.8.2014 17:11:22

                              kakr >> před chvíli jsem vykonal ( a spláchnul ) svou potřebu se prezentovat způsobem odpovídajícím tomuto absurdistátu.

                                Bušák - Profil | Po 18.8.2014 17:07:53

                                rybomil >> za uvázaní toho sumce by měl přijít okamžitě o noty na trvalo,ostatní borci by si to třeba potom rozmysleli,to že ho sejmuli takovou velkou krásnou rybu,to je taky špatný ale pouze jeho rozhodnutí,to že všechno nakonec vyhodí je celkem jasný,kdo by to jedl,nikdo

                                  rybomil - Profil | Po 18.8.2014 17:06:06

                                  kakr >> No a vidíš, když na mě pár roků zpět jeden RS napsal tenhle
                                  " Papírek " vůbec žádný příslušný úřad mě neprojednával. Zavolali mi z MO, kdy bude " přestupková komise " bo tam se musíš dostavit k projednání. Vyslechli mě, konstatovali no jo no narazil jsi zrovna na echt blbce RS, tady máš permici zpět a dej si příště na toho vola bacha. Vyřízeno včetně zápisu a podpisů za 10 minut.

                                    rybomil - Profil | Po 18.8.2014 16:56:42

                                    Kubalorenc - 18.8.2014 16:46:54 >>Tou nejčistčí, jo jsem myslím že hodně v poho.
                                    O moji hlavu starost neměj.

                                    Dokonce jsem byl ujistěn o tom, že v některých regionech mají borce co píšou i přes dvacet anonymních podání měsíčně. A možná by ses hooodně divil na co všechno.

                                      Špek - Profil | Po 18.8.2014 16:51:54

                                      já nechápu,že když člověk se podělí o svou radost, hned ho tady lidé pranířují. Nechapu o co Vám jde.... Rybu si chytil sám, a jestlí jí sežere, nebo pustí to je na něm a pokud jí sežere, tak je celkem jedno jestli jí měl uvázanou... a nejáke keci, že se stresuje a trpí,,,, tak nežerte ani vepřové a hovezí, a drůbež, prostě žádné maso, protože všechna zvířata sou ve stresu než je člověk klepne.... pokud se budu chtít s Takovou rybou vyfotit, nebudu se cvakat v noci, ale počkám si na ráno, a opravdu nevozím 2.5metroví vezírek...Další důkaz že tady na mrku je bohužel 80% prudičú,a zakomplexovaných zavistákú.Je to každého věc.Navíc takoví to sumec už zežere podstatně více ryb, a vetších rozmerů,dnes si člověk nevybere.Pokud ho pustí polovina lidí ho odsoudí, že to vrátí, a zmasi ryby,pokud ho zežere,další polovina ho pranířuje,že si ponechal rybu, na kterou má dle rybářského řádu právo....Težká dnešní doba...

                                        kakr - Profil | Po 18.8.2014 16:49:34

                                        rybomil >>
                                        Neváhej a konej. Přeji hodně úspěchů při boji s větrnými mlýny.