Rybář z Brněnska ulovil 2,5 metrového sumce

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 17.8.2014

Kubalorenc - Profil | St 20.8.2014 13:01:11

c.13 >> Proč ne? :-D to víš že jo, takoví jsou všude. J8 nepsal že z něj mají udělat karbenátky. Jen jsem psal kolik toho sežere.
Já osobně rybí maso nejím, takže já bych ho taky hodil zpátky :-D

    Kubalorenc - Profil | St 20.8.2014 12:59:18

    Strašně se mi líbí, jak to uvazování sere hlavně někoho, kdo měl pře pár rokama uvázaný dva sumce a ještě ho u toho tolik lidí vidělo :-D

    EDIT: sumečky

      geriatrix - Profil | St 20.8.2014 12:57:50

      En_riko >> To je jednoduchý, vypadá to, že i sumci začali provozovat chyť a pusť, lovem se jen baví a žerou kaprářům kuličky, došlo jim, že pokud by vše sežrali, tak by jim ve vodě nic nezbylo, kéž by bylo takových dravců víc, chodil bych na štiky s těstem 8O))

        Malda512 - Profil | St 20.8.2014 12:54:13

        Fishky >> heele amury z toho vynech :-))))))))))))
        Takovej provaz a na něm 40 nástražek.... .. :-)

          Malda512 - Profil | St 20.8.2014 12:52:48

          Radunak >> Neboj ...... už se to řeší :-)
          Ted záleží na uřádech co tam uvidí na reportáži. Zda je vše v pořádku nebo ne :-)

            En_riko - Profil | St 20.8.2014 12:50:27

            afjee >> jo a to sem ti nerekl. Tak jeden sumec mi do podlozky vyblil 45 kulicek boilies. Coz sem cumel a sezral vsechny druhy cim sem krmil. Tak mozna uz pochopili, ze to je taky dobry a jednodussi ;-) tak kluci lovu zdar a uz se nehadejte. Ikdyz zase by tu byla nuda ;-) nemel bych co cist v noci u prutů ;-)

              geriatrix - Profil | St 20.8.2014 12:40:43

              Má každý sumec rybářský lístek a povolenku k lovu? pokud vím, tak každý kdo chce u nás lovit ryby, měl by vlastnit rybářský lístek a povolenku.
              Pokud tomu tak není, co proti tomu dělá rybářská stráž?
              Předpokládám, že zase nic.
              A to jsou naše vody plné pytláků.třeba včera jsem na Slapech viděl lovit štiku, pochybuji, že měla povolenku, protože, jak mě uviděla, hned uplavala, asi si myslela, že jsem porybný 8O)) co potom třeba takový candát a okoun.
              S těmi pytláky je to fakt hrůza !
              A to jsem se ještě nezmínil, jak tito pytláci zachází s ulovenou rybou, to je teprve hnus velebnosti.
              No nic klucí jdu radši něco dělat !

                afjee - Profil | St 20.8.2014 12:27:59

                En_riko >> Tak to je slušné číslo na to, že se na ně nespecializuješ. Ono se taky není čemu divit, když tam mají takové ideální podmínky.

                  En_riko - Profil | St 20.8.2014 12:24:51

                  Radunak >> libi se mi jak se chytnete kazdyho slova. Jen sem chtel naznacit, ze takovej sumec a ze jich tam je dela docela paseku, ale to masari taky a nikdo je nezabiji. Delaji vse podle radu ;-)

                    En_riko - Profil | St 20.8.2014 12:21:51

                    afjee >> no byvam tu dost casto a chytam kapry a na boilies mam tento rok zatim asi 6 sumcu vsechny okolo 90 az 105 cm. Takze nevim kolik jich chytne clovek co se na ne specializuje. Taky radši ryby pouštím a sumce nezatracuju. Mám k nim úctu. Jen sem resil jak moc se vsichni hadaji jeden pres druheho, ale to je tu asi klasika. Klidně me zlincujte. Preziju to ;-)

                      afjee - Profil | St 20.8.2014 11:48:29

                      El Duffus >> A když nemáte sumce, tak tam nedávejte nic .)

                        Supina-Petr - Profil | St 20.8.2014 11:45:17

                        c.13 >> Ona má každá MO pár specialistů se100ks+kapra ročně a průměrnou váhou 1,10kg a chytají podle předpisů a nedá se jim nic vytknout (hrozně milují ryby) :O()

                          Radunak - Profil | St 20.8.2014 11:42:52

                          Fishky >> přesně tak. Navliknes je na to jako korálky. A čím víc druhů,tím hezčí celý řetěz bude :)))

                            Fishky - Profil | St 20.8.2014 11:38:06

                            c.13 >> To jste velkorysý, takové kvantum se dá nachytat jen tam, kde je co brát :) až nebude z čeho brát, tak se začne řešit proč a kde je chyba :) V tomhle jsme před vámi, u nás už se řeší proč tu ryby nejsou a mnozí už tu myšlenku s karbenátkama z masařů určitě dostali :)))

                              FraDobr - Profil | St 20.8.2014 11:36:36

                              Kolik plati nova za takovou reportaz? :)

                                c.13 - Profil | St 20.8.2014 11:31:19

                                Kubalorenc >> Jen v naší MO je odhadem několik desítek členů,kteří mají za rok přes 100 kg ryb (někteří i přes 200) a karbanátky z nich kvůli tomu neděláme......

                                  S&F - pescador - Profil | St 20.8.2014 11:29:29

                                  El Duffus >> Babica už neletí. Dneska je idolem česka Láďa Hruška ....
                                  edit - ani nechci raději vědět co by použil místo brambor on

                                    El Duffus - Profil | St 20.8.2014 11:26:44

                                    Chudák ryba, děj popsal kakr věrohodně. Divim se, že ještě nepřivolali Babicu, ten by jistě vymyslel něco originálního ve stylu..."dělám zrovna bramboráky, ale nemám brambory, nevadí, dáme tam třeba sumce..."

                                      Fishky - Profil | St 20.8.2014 11:24:38

                                      Radunak >> navic to má výhody, na jednu šňůru jde navlíct i 20 kapřů, 5 kandátů, amur i sumík... takový množství ryb by se do žádného saku nevlezlo :)

                                        Radunak - Profil | St 20.8.2014 11:22:19

                                        Malda512 >> přesně. Nikdo nic. Konec vezirku,nakupme pradelni snury ve velkem :)))