Rybář z Brněnska ulovil 2,5 metrového sumce

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 17.8.2014

kuzma - Profil | St 20.8.2014 17:29:13

kakr >> Já bych ale žádnou TV Nova nevolal. Opravdu nemám zapotřebí se s úlovkem chlubit v televizi. Myslel jsem to třeba tak, že když chytnu rybu v noci a chci si pořídit foto vklidu za světla druhý den ráno a pak ji pustit? Kapraři to tak taky dělají že maji přes noc kapra v saku a ráno foto a pustí ho. (tohle jsem viděl nesčetněkrát). Jenže sumce do saku opravdu nenarveš ..

    Radunak - Profil | St 20.8.2014 13:41:36

    Malda512 >> bylo by trestuhodné,kdyby po takové vlně nic nikdo nenašel ...

      Radunak - Profil | St 20.8.2014 13:39:07

      Kozič origin >> ale kolego. K vodě bys měl chodit pouze ve svátečním :)))

        geriatrix - Profil | St 20.8.2014 13:25:31

        kakr >> 45-50 ? samozřejmě odhad

          kakr - Profil | St 20.8.2014 13:24:50

          Kolik let má šťastný sumcolovec pan Jindra či Indra??
          Váš odhad??

            geriatrix - Profil | St 20.8.2014 13:23:38

            Kubalorenc >> Přesně tak, naposledy jsem byl na výlovu za komančů, dobře si pamatuji, jak každý řval, že je tam h***o, seděli jsme tam celou sezónu a ulovených ryb pomálu, při samotném výlovu pak každému padala brada, kde se tam vzalo tolik kapitálních kousků. Ryb hafo, ale ulovit něco na prut byl problém. Prostě, když neberou, tak neberou a to platí i na soukromáku.

              Kozič origin - Profil | St 20.8.2014 13:21:50

              geriatrix >> Děkuju za dobrý tip. Doufám jen, že tuhle vychytávku bude praktikovat více lovců, ať mě hned každý nepozná. Podepsat se umím, ale nejsem fotogenický.

                Kubalorenc - Profil | St 20.8.2014 13:17:56

                FRANK71 >> předpokládám, že tu vodu neznáš. Já vím o čem mluvím. nic usuzovat nemusím.

                  geriatrix - Profil | St 20.8.2014 13:17:34

                  Kozič origin >> Nesmíš je nosit vepředu jako ženská k**y, musíš je mít pěkně dokola, pak je to vyvážené a dá se i vláčet.

                    Kubalorenc - Profil | St 20.8.2014 13:16:59

                    geriatrix >> o to víc zůstane na ryby :-D

                      FRANK71 - Profil | St 20.8.2014 13:16:53

                      Kubalorenc >> aha a z toho usuzuješ, že jsou přemnožený, to je logika.

                        Kubalorenc - Profil | St 20.8.2014 13:15:55

                        Fishky >> ne, ne. Teď to nebylo myšleno na jižní moravu. Omlouvám se jestli jsem to špatně napsal.
                        No..... ten bude mít víc než 30 let. Takováhle ryba v našich podmínkách bude mít už ke čtyřiceti rokům.

                          geriatrix - Profil | St 20.8.2014 13:15:18

                          Kubalorenc >> Taky už maminu dráždím jenom kaprem nebo úhořem, šetříme pak hodně za drogerku a sexshop 8O))

                            Kozič origin - Profil | St 20.8.2014 13:14:51

                            geriatrix >> To je pěkné, ale nepraktické. Když mi ryby plandají kolem krku, tak se mi špatně vláčí. Mimo to je to prý blbé na páteř.

                              Fishky - Profil | St 20.8.2014 13:12:32

                              Kubalorenc >> řeč je stále o D5 či 7? Jestli ano, pak odpověď zná i pan topinka či karbanátek nebo jak se ten šťastný lovec co má místo mozku vidličku jmenuje. Ano, když jsou přemnožení - klidně jich v konzumní velikosti likvidujte o 106, ale třicetiletou rybu sejmout na karbanátky, to je uplně mimo.

                                Kubalorenc - Profil | St 20.8.2014 13:12:31

                                geriatrix >> láká je to, co dobře znají :-D

                                  geriatrix - Profil | St 20.8.2014 13:11:50

                                  Kozič origin >> Lepší na krk, je to účinější než zlatý řetěz, ženský na to fakt berou, především ta vůně a sliz je láká.

                                    Kozič origin - Profil | St 20.8.2014 13:08:52

                                    Když nemám igelitku, uvazuju si ryby kolem pasu, ale to jen za předpokladu, že nemám zrovna sváteční oděv.

                                      Kubalorenc - Profil | St 20.8.2014 13:06:16

                                      Fishky >> jak se dá hospodařit tak, aby sumec nebyl majoritní rybou, když se na revíru nedá tahle ryba cíleně lovit? A sumec se vesele množí a množí. U břehu na nához chytíš max sumce do 50ti cm, ostatní jsou tam, kde nemá rybář možnost tuhle rybu chytit.

                                        c.13 - Profil | St 20.8.2014 13:03:39

                                        En_riko >> Jo,jenže ten sumec je v té vodě doma,kdežto my rybáři jsme tam takříkajíc "nepůvodní druh",který to navíc svými zásahy do přirozenéhé rovnováhy přírody zkur.vil a teď chce diktovat kdo je škodná,kdo ne a koho je potřeba zabít...... a ono to s těma kilama nebude tak divoké, stará ryba ,to je je něco jak starý člověk....co velice zbaští. Navíc pokud se budem bavit o 100 kg,tak kaprů je v tom opravdu jen zlomek,jinak potkani, kačený, žaby, jiné druhy ryb (plotice, cejni,....)