Rybář z Brněnska ulovil 2,5 metrového sumce

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 17.8.2014

NSupina-Petr - Profil | St 20.8.2014 7:42:08

En_riko >> sumec nežere převážně kapry.....to je blbej mýtus krmítkářů a masařů.....
A takováhle ryba má právo na život,spoustu lidí kvůli těmto rybám jezdí do zahraničí a určitě by si každý rád chytil takového fousáče tady ČR.

    Nrybomil - Profil | St 20.8.2014 7:10:03

    Otecamur >> bože pane, ty si ale vůl

      NEn_riko - Profil | St 20.8.2014 3:30:45

      Zdarec všihni. Musím se tu upřímně zasmát. Všichni tu řeší jak a co porušil a že to je hazl. Všichni jedeme chyť a pusť a pak bráníte mega sumce co poliká denně 3 50cm kapry jako svačinu. Navíc na dyji 7 a 5 je to totálně přemnožený druh. Samozřejmě je jeho chyba, že se tím chlubil na nove a že předně toto pranýřování mohl čekat. Měl ho vzít hnedka sekerou po hlavě a důstojně ukončit jeho dlouhý život a ne z něj dělat atrakci pro blbecky. Petrův Zdar

        NBlue - Profil | St 20.8.2014 0:02:51

        Já osobně to vidim tak že lovec má na tu rybu právo at jí pustí nebo si jí nechá je to jen jeho věc nikdo mu nemá co vyčítat (je to jen závist)......Jiná věc je ale rybu mít uvázanou jen kvůli machrování nebo fotkám několik dní to už je prasečina která nemá se sportovním rybařením co dělat.Chápu že takové ryby jdou hlavně v noci ale každý foták má i blesk a proto je to rybaření krásné že nevíte kdy to příjde a podle toho by měly být i fotky...
        U nás byl podobný případ borci přivezly na pískovnu sumce 180 že ho pustěj a než ho pustily tak ho měly dva dny uvázaného u břehu a každému ho ukazovaly a fotily se s ním po dvou dnech sumec zbledl a musely ho zakopat..........Prostě nechápu lidi co rybařej kvůli fotkám.

          NBlue - Profil | Út 19.8.2014 23:48:41

          Radunak >> na kapři- uhoře a prej i bolen to vezme se používají prej ty malí barevný slimáci kolem 3-4cm. na sumce pak ty klasický velký (ale nic nemám ověřený všechno jsem jen slyšel tady na mrku ....

            NRadunak - Profil | Út 19.8.2014 18:13:36

            kakr >> přesně tak... A jeste si k tomu tu Novu zavolá.

              Nkakr - Profil | Út 19.8.2014 18:07:54

              kuzma >>
              Nějak jsem nepochopit tok Tvých myšlenek - "když chci rybu uchovat živou", tak ji uváži. Já bych ji místo uvazování vrátil vodě bez špagátu, který jí čučí z tlamy.
              Uvazuji proto, bych se s rybou mohl muckat a skotačit ve vodě za účelem pořizování žertovných obrázků pro TV NOVA ?? To je zcela pochopitelný?
              Pro mně tedy ne.

                NBullteriér - Profil | Út 19.8.2014 18:03:25

                kuzma >> Pochopitelný je sumce uvázat,ale tahat rybu s vody ven za provaz když je její váha dost vysoká je totalní blbost. Toho sumce to zákonitě muselo poškodit. No ale šel stejně na talíř,tak není co řešit..

                  NRadunak - Profil | Út 19.8.2014 18:02:30

                  Bullteriér >> souhlas!!!!!!

                    NBullteriér - Profil | Út 19.8.2014 17:59:43

                    No nečetl jsem diskuzi,ale počítám že už nějaká ta výměna názorů proběhla,protože takovéhle téma většinou rozdělí lidi na 2 tábory :-)

                    Já osobně lovci gratuluji k ůlovku,ale to je vše... Sežrat takovouhle rybu je prostě hřích.Nikdy neuvěřím tomu že taková ryba je vůbec k jídlu dobrá a tím jak jí tahnul po písku a jak s ní zacházel na provaze mi bylo jasné,že jde na talíř.
                    Nakonec to rozsekla manželka lovce, že je to lepší jak řízek. V tu chvíly jsem měl pro ní jen jedno oslovení,které tu psát nemůžem .-).
                    Prostě můj názor je,že tito lidi jsou prostě prasata.
                    Dost mě to zklamalo.Takový sumec se má pustit a tímto i samotný lovec v mých očích je hovado a nic jiného.Sumec nadherný a k rybě gratuluji,ale jestli si to tu někdy přečteš,tak pro mě jsi ( cenzura ).

                      Ndžigit - Profil | Út 19.8.2014 17:57:31

                      kuzma >> jednak- Tak ho tu neměl vůbec zmiňovat!
                      druhak-takže budeme uvazovat a pak dvacet hodit rozvažovat co s ním? A mezitím si s ním necháme pohrát kolemjdoucí a další ptákoviny okolo? Tak s tímhle jdi do někam,tohle prostě obhájit nelze!!!

                        Nkuzma - Profil | Út 19.8.2014 17:44:16

                        džigit >> On ale neřekl že co dělá je správně, pouze napsal že JV je také uvazuje. No tak když je uvázání sumce taková tragedie, tak si asi necháme udělat 3 metrový saky na zakázku aby se tam ten sumec vlezl ;))

                        Btw: Kdyby ho chtěl kdokoliv uchovat živýho tak ho prostě uváže. U ostatních ryb, který se dají uchovat v saku je to pochopitelný, že je blbost je uvazovat. Ale u sumce který má přes dva metry?. To je asi jinej kalibr a je to zcela pochopitelný...

                          NRadunak - Profil | Út 19.8.2014 17:38:47

                          džigit >> co jsem slyšel,tak lovil vousatý jen proudem :)). Do svého plivatka :)))

                            Ndžigit - Profil | Út 19.8.2014 17:31:29

                            Otecamur >> takže co robi JV je spravne? Tak to jo,to se pak ještě dočkáme věcí...

                              NRadunak - Profil | Út 19.8.2014 17:24:41

                              afjee >> a nebyl z plastu? To by v telce neudělal :))

                                Nafjee - Profil | Út 19.8.2014 17:03:25

                                Radunak >> Byl tam, dokonce několikrát. Říkal tam něco o tom, že ryby nezabíjí a napíchl tam 45ku lína .))

                                  NBuffalo1969 - Profil | Út 19.8.2014 17:01:58

                                  Otecamur >> ty s sebou nevozíš klec na žraloky? .....to je divný!!!! :-DDDDD

                                    NRadunak - Profil | Út 19.8.2014 17:00:51

                                    afjee >> cožeeee? In už byl taky v té telce?? Kluk šikovný :))

                                      Nhonzin2236 - Profil | Út 19.8.2014 16:57:21

                                      Otecamur >> nezáviď Vágnerovi.

                                        Nafjee - Profil | Út 19.8.2014 16:54:24

                                        Otecamur >> To je zase pravda, že když to dělá Vágner, proč by to nedělali ostatní, že? Já si to taky myslím, vždyť ten kluk blonďatá byl aj v té televízi.