Rybář z Brněnska ulovil 2,5 metrového sumce

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 17.8.2014

NRadunak - Profil | Út 19.8.2014 16:49:31

Blue >> to máš co dělat. To bych tam radši svihl 100 žížal :)). Na slimaka jsem to četl,ale posoudit nemůžu. Já Ho kdysi zkusil na kapra a nic.

    NOtecamur - Profil | Út 19.8.2014 16:48:02

    No a co ! aby jste se z toho nepodelali !!! jak jinak by jste to udelali, kdyby jste ho chtěli uchovat třeba na pozdější focení a pak ho pustit. i Vagner je uvazuje, protože to jinak nejde !!! Nikdo přece sebou nevozí klec jak na žraloka do které by ho dal. No a kdyby bylo vše podle vás "panů dokonalých", o čem by jste pak tady dohadovali !

    Zdar, ať žije závist !!!

      NBlue - Profil | Út 19.8.2014 16:37:40

      Radunak >> tak to jsem rád že nejsem jedinej kdo nemá na sumíky štěstí, jsem dostal jednu radu prej at to zkusim na slimáky ? zní to zajímavě a pár lidí nezávisle na sobě mi to potvrdily že na to už pár sumců dostaly (ale víš jak jako všechno i toto má háček prej mám den předem zakrmit 50-100ks. slimáků ? no a zkus sehnat 100 těhle potvor ???? já sem rád když najdu na zahradě 3 max 5 kousků :-)

        NRadunak - Profil | Út 19.8.2014 15:43:43

        Buffalo1969 >> už teď má u mě čtyři zlaťáky :)))

          NBuffalo1969 - Profil | Út 19.8.2014 15:32:39

          Radunak >> no vidíííííš, ale bacha jestli pojede Bob.......budeš potřebovat nový játra......:-))))

            NRadunak - Profil | Út 19.8.2014 15:27:01

            Buffalo1969 >> to je taky dobrý řešení. Tezar se obětuje v září a veme me :)).

              NBuffalo1969 - Profil | Út 19.8.2014 15:16:40

              Radunak >> hele...já ti poradím. Já Fousáče nechytám....a mám klid....:-))))

                NRadunak - Profil | Út 19.8.2014 15:08:45

                Blue >> jsem na tom úplně stejně. Otravuju tady kluky skrze SZ a prosím o rady. Nebo prostě chytám tam,kde není vous :))

                  NBlue - Profil | Út 19.8.2014 14:53:21

                  Radunak >> jj dík já pořád doufám naděje umírají poslední :-)

                    NRadunak - Profil | Út 19.8.2014 13:24:57

                    Blue >> jednou to prijde. Neboj.

                      NBlue - Profil | Út 19.8.2014 13:17:22

                      Krásnej sumec,kéž by se mě někdy taky poštěstilo místo těch 60-70 mimin aby přišel i tenhle 250cm holdegron :-)

                        Ncomputerfish - Profil | Út 19.8.2014 12:15:08

                        RST >> Hele hledám nějakého testera z ČRS, který má chytrý mobil pro testování elektronického sumáře úlovků. Tedy mobilní aplikaci. Pokud by byl zájem, tak SZ ať nezapleveujeme diskuzi.

                          NRST - Profil | Út 19.8.2014 12:14:14

                          kakr >> Myslím sem to napsal jasně - buďto máš a pak prodáváš povolenky a nebo nemáš a ?????????
                          Jinými slovy, přizpůsob se a nebo skonči. Je to prosté.

                          Máš pravdu nepatří to sem.

                            Nkakr - Profil | Út 19.8.2014 12:11:14

                            RST >>
                            Musí mít PC?? Nelze donutit.
                            Navíc když není PC na MO, jak chceš dát dokopy centrální databázi??

                            Ale ujíždíme od tématu - tím je uvázaný sumík...

                              NRST - Profil | Út 19.8.2014 12:07:15

                              kakr >> Ono by to nebylo zase až tak složité.

                              1. Stačí jeden server s centrální databází rybářů v ČR.
                              2. Kdo chce prodávat povolenky musí mít PC, internetové připojení a vyškolený personál.

                              Nemáš toto nebudeš prodávat povolenky, schválně kolik by jim zůstalo členů?

                              Určitě by to šlo, otázka zní proč se nechce???

                                Nkakr - Profil | Út 19.8.2014 12:05:49

                                RST >>
                                Souhlas, nevíš jak je k tomu donutit??

                                  NRST - Profil | Út 19.8.2014 12:03:42

                                  kakr >> Ne nemá a je stejně blbě jako u Vás. Hlavní důvod tohoto stavu vidím v neschopnosti či neochotě lidí v některých MO naučit se novým věcem a dodržovat pravidla.

                                    Nkakr - Profil | Út 19.8.2014 11:58:12

                                    Fishky >>
                                    No a jsme u jádra pudla, počítač tak 1/4 MO nepoužívá.
                                    Další problém, kdo bude denně databázi aktualizovat? Neaktualizovaná je k hounu....
                                    Dnes by se na zadrženou a novou povolenku přišlo, (tedy tam, kde mají počítač:-)) před 5 roky ještě centrální databáze trestanců nefachčila,

                                      NFishky - Profil | Út 19.8.2014 11:53:42

                                      kakr >> je to tak 5 let zpět a žádný flastr ani stopka se nekonala ;-)
                                      Nevím jak to máte ošéfované, ale obrázek si z toho asi udělá každý - neposuzoval jsem svaz, jen konstatoval, jak jednoduché je obejít třeba zadrženou či odebranou povolenku k lovu.
                                      PS: jak vést centrálně databázi členů? No primárně by každá MO musela mít třeba počítač ;-)

                                        Nkakr - Profil | Út 19.8.2014 11:52:04

                                        computerfish >>
                                        Centrální výdej povolenek je hudba budoucnosti, ale jednou určitě bude. Já se toho určitě nedožiji.
                                        I tak je možná duplicita i když s malou pravděpodobností.
                                        ČRS má zaveden centrální výdej??