Rybář z Brněnska ulovil 2,5 metrového sumce

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 17.8.2014

Ncomputerfish - Profil | Út 19.8.2014 11:46:39

kakr >> Pokud toto chcete dělat, musíte nejdříve začít s centrálním výdejem povolenek. Tím odpadne vedení trestů, jen přidáš k vydané povolence atribut například "zadržená povolenka" s nějakým časovým údajem. Není nic jednoduššího.

    Nkakr - Profil | Út 19.8.2014 11:36:36

    Fishky >>
    Měl jsem za to, že jsi kapánek moudřejší, když do databáze (zapisovat) bude mít možnost každý
    kdo má díru do zadku, tak je za pár dní zcela k ničemu.
    Napiš jak lze vést databázi (aktuální) zadržených povolenek, když navíc nebylo o vině a trestu rozhodnuto??

      Nkakr - Profil | Út 19.8.2014 11:31:24

      Fishky >>
      Samozřejmě to možné je, RL zadržet RS nemůže a s platným RL není problém stát se novým členem v jiné MO. Jen to dotyčného stojí nějakou tisícovku, ale co by pro rybářskou vášeň neobětoval.
      Ale zcela určitě se na to dojde, když ne hned, tak za nějakou dobu. A kamarád má problém ,už další povolenku nedostane nikde, dostane flastr na 3 roky.
      Centrální databáze členů MRS neexistuje, ale existuje databáze "trestanců" a každý výdejce povolenek do ní (pokud má připojení na net) může nahlédnout. Uznávám, ne všichni tak činní.

        NFishky - Profil | Út 19.8.2014 11:25:32

        computerfish >> To není "chyba" kamaráda, ale chyba systému. 21. století a oni nedokáží mít společný info a sdílet ho? Na druhou stranu k čemu by to bylo? MRS chce love - čím víc, tím líp. Na tomhle principu funguje každá firma. Spokojení jsou všichni - zákazník i svaz :)

          Ncomputerfish - Profil | Út 19.8.2014 11:18:51

          Fishky >> To máš ale pěkné kamarády, jen co je pravda. (:-)))

            NFishky - Profil | Út 19.8.2014 11:11:30

            kakr >> Stalo se to kamarádovi. V noci mu vzali papíry, ráno odjel na kole a ještě dopoledne byl zpět s novýma. A věřím, že nebyl první... navíc ty první papíry mu asi za měsíc vrátili, páč RS udělala jakousi chybu a pak měl dvoje.

              NRST - Profil | Út 19.8.2014 11:09:42

              kakr >> V MRS funguje centrální evidence při výdeji povolenek??

                Nkakr - Profil | Út 19.8.2014 11:05:01

                Fishky >>
                Vlastní zkušenost, nebo převzato z agentury JPP....??

                  NFishky - Profil | Út 19.8.2014 11:03:08

                  FRANK71 >> MO se nedomlouvaj, vemou ti dneska papíry a obratem si je pořídíš jinde, je to takový trest "jakože", aby se neřeklo :)

                    NFRANK71 - Profil | Út 19.8.2014 10:58:05

                    kakr >> já myslel, že by jste se domluvili a povolenku nedostal nikde.

                      Ndžigit - Profil | Út 19.8.2014 10:53:31

                      kakr >> v psaném není tón,tuš sem se radši optal :-)

                        Nkakr - Profil | Út 19.8.2014 10:51:53

                        FRANK71 >>
                        Zabránit uvazování sumíků nedokáže ani papež.
                        Co by se dalo udělat jsem napsal v - Út 19.8.2014 10:40:17

                          NFRANK71 - Profil | Út 19.8.2014 10:49:11

                          kakr >> taky jsem mslel, že b to mohlo, tak dopadnout. Ale neříkej,že nemáte společné schůze vedení všech MO, kde by se dalo domluvit, aby se tomuto zabránilo? Pokud ne, tak jeto pase.

                            NČodiš - Profil | Út 19.8.2014 10:46:54

                            kakr >> jj dík za odpověď po tolika odpovědích cos sem dal pročetl jsem ted prvních 5str a dál už asi číst ani nebudu je to smutné ale je to bohužel realita ale i tak jsem dal dotaz na Svaz ikdyž už tvé odpovědi jsou víc než jasné nicméně mi to nedá a zkusím se pídit po tom jestli se s tím nedá něco udělat je uplně jedno jestli byl v záběru tento krásný sumec nebo blbá metrovka tohle se prostě nedělá.

                              NKruan - Profil | Út 19.8.2014 10:45:13

                              Sebrat papiry. Praseti jednomu. Doufam, ze vscihni , kdo ho budou zrat, budou pak tyden sedet na hajzliku...

                                Nkakr - Profil | Út 19.8.2014 10:43:12

                                džigit >>
                                Myslím to přesně tak, jak píšu. Paní jen potvrdila to co jsem napsal už včera. Sumík byl uloven,uvázán a byla povolána TV NOVA. Úsudek si může udělat každý sám.

                                  Nkakr - Profil | Út 19.8.2014 10:40:17

                                  Čodiš >>
                                  Jednou se lovec jmenuje Jindra, druhý den Indra je to nějak zmatené, není nad TV NOVA.
                                  Můj osobní názor a můžu se mýlit je , že se tím zabývat nikdo nebude.

                                  Určitě byl poznán členy MO ,kde je registrován. Vydání povolenky není nárokové, pokud výbor MO rozhodne, že mu povolenku příští rok nevydá, tak ji nedostane. Ale nic mu nebrání zaklepat na dveře jiné MO kde jej za člena vezmou.........

                                    Ndžigit - Profil | Út 19.8.2014 10:28:46

                                    kakr >> teď nevím,jak to myslíš?!?
                                    Já tam jezdím několik let na dovolenou a s "místníma" se znám,takže mi to popsala.Jelikož ji znám a vím,že slupne kdejakou "šupinu", beru to jako docela solidní popis události. Nic víc, nic míň

                                      NČodiš - Profil | Út 19.8.2014 10:25:45

                                      kakr >> Zdar ještě jsem nepročítal celou diskuzi našel jsem ju až ted tak abych se po někom neopakoval ale zajímá mě jestli je možné s tím něco udělat dodatečně když je to tak krásně (hnusně) zdokumentováno to přivázání psal jsem i na Svaz a velice by mě to zajímalo. Dík za odpověď

                                        Nkakr - Profil | Út 19.8.2014 10:04:01

                                        džigit >>
                                        Zcela podle scénáře, který jsem sem dával včera.
                                        Jen se za 24hod změnilo jméno "šťastného lovce", a místo do karbenátek byl vrácen vodě.

                                        Není nad to, jak mnoho zdejších "odborníků" psalo o perfektní dokumentaci "trestného činu"..........
                                        což je prasácky a zcela v rozporu s BP uvázaná ryba.