Mohou mít ryby žízeň?

Diskuse k bleskovce Mohou mít ryby žízeň?

Autor diskuse: rover - Profil , 19.2.2014

Blue - Profil | Út 4.3.2014 16:22:30

Já bych řekl že ryby nemaj ani tenhle vjem,,prostě nevadí co je žízen jen mají občas hlad.

    777vlcakk - Profil | Út 4.3.2014 16:20:50

    Ja se narodil v suchej rok a zizu mam porad😉Tak proc by ryby....😊

      arnošt - Profil | Út 4.3.2014 16:19:45

      Hlad je převlečená žízeň...;-)

        mmmml - Profil | Út 4.3.2014 16:17:33

        Až někdy nějakou chytnu,tak to z ní vymlátím a dám vědět...

          carrot - Profil | Út 4.3.2014 15:58:08

          ryby maj žízeň pořád, proto chlemtaj bojlíz

            retrívr - Profil | So 22.2.2014 19:08:11

            Zajímavé, člověk se pořád učí, tedy pokud má zájem.