Greenpeace: Bez obav lze jíst jen kapry, ostatní ryby jsou přelovené
Diskuse k bleskovce Greenpeace: Bez obav lze jíst jen kapry, ostatní ryby jsou přelovené
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
12 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
Nandes - Profil | St 29.1.2014 22:10:56
Upřednostnit potočáka , proč jsem poslední roky žádného nevzal ,asi jsem mimo ,hovno . Vážená greenpeace vy jste trochu mimo potočák a jiné původní druhy jsou na vymření. Chráníte kormorány a vydry, a my řadový rybáři se můžeme jenom beznadějně dívat.Evropská unie nic nedělá a rybářský svaz nemá zájem, je zajímá jenom splnit papírově zarybnění revírů a ty si chytni nebo ne,, však do tý vody není vydět hlavně zaplatˇpovolenku a brigády.
Npfly - Profil | Ne 26.1.2014 22:21:32
Můžete si myslet o Greenpeace co chcete,ale v tomhle mají pravdu.Koneckonců overfishing není nic nového a proti kvótám a pravidlům rybolovu nebojují jen oni.A příkladně nebýt jich,možná byste už znali některé druhy velryb jen z obrázků.A pak velikost oceánů a moří jaksi svádí k tomu,že zdroje tam jsou nevyčerpatelné,což v kontrastu plovoucích rybích továren a intenzivních odlovů a poptávky po mořských rybách,působí trochu úsměvně.
NOŠ - Profil | Pá 24.1.2014 20:16:04
Jak někde vidím, že něco tvrdí Greenpeace, zvedá se mi žaludek. Tahle organizace je zlo a podle toho by její informace měly být posuzovány...
NSven - Profil | Pá 24.1.2014 14:16:28
Proč být v produkci rybího masa soběstační, když v každé síti na světě vždycky něco zbyde, co by se zbytečně vyhodilo....a to je škoda nevyužít.
Nakonec, co s devalvovaným penízem, že ?... Nejlépe ho odevzdat nějakému hodnému, zahraničnímu investorovi a on tu starost vezme na svá bedra...
Přece si nesežereme svoje hračky a výrobní prostředky !
To po nás nemůže nikdo chtít a nějací ekoteroristi už tuplem ne...
Nakonec, co s devalvovaným penízem, že ?... Nejlépe ho odevzdat nějakému hodnému, zahraničnímu investorovi a on tu starost vezme na svá bedra...
Přece si nesežereme svoje hračky a výrobní prostředky !
To po nás nemůže nikdo chtít a nějací ekoteroristi už tuplem ne...
NRavachol - Profil | Pá 24.1.2014 13:17:01
joo, jsou mimo - planeta nám vzkvétá, vsechno je vpohode, ryb je dost, nekterejch az moc, dokonce se kazdej rok nezrychluje vymírání rostlin ani zivocichů :)) Ekologický organizace který tvrdej ze ne tomu nerozumi - nechal bych to na politicích a nadnárodních obchodních skupinách - zatim jim to jde posledních sto let dobře tak proč něco měnit. Ja to z centra prahy vidim optimisticky stejne jako vetsina ostatních:))
NKnedla12 - Profil | Pá 24.1.2014 12:54:54
Vzhledem k tomu, že jak říkáte čínské řeky jsou v opravdu hrozném stavu, tak tam není možné chytat ryby a pak je prodávat na evropský stůl. Jedna z docela dobře fungujících věcí je státní hygienická správa a tam jsou ty kontroly dost časté. Tyto ryby pocházejí všechny z farmového chovu a zas tak problematické jak se říká nejsou ;)
NLosPafkos - Profil | Pá 24.1.2014 12:47:40
chválabohu,že nejsou údajná fakta teroristické organizace směroplatná.
NLadineeek - Profil | Pá 24.1.2014 12:28:23
Cože, potočáka? Tak minimálně v tomto jsou totálně mimo :-/
Nfotojakes - Profil | Pá 24.1.2014 12:14:02
!M! >> MatesKGB - 24.1.2014 12:09:59 >> A jsi si jist, že toho pangase krom toho chovu neloví i ve volné přírodě? Lov volně žijících ryb je většinou o dost levnější než chov, kde máš krmiva, energie, dlouhodobou lidskou práci.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
ČtNLov pod jezem v letních vedrech? 8
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNRybáři vs ochránci přirody 86
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...











