Rybářům na Náchodsku někdo vypustil chovný rybník plný ryb

Autor diskuse: rover - Profil , 30.8.2013

nofish - Profil | Pá 30.8.2013 15:15:01

fotojakes >> sz

    nofish - Profil | Pá 30.8.2013 15:14:48

    rover >> Já neříkal nic o poslední :-) Vyndat ji můžeš, ale není to pak sranda, tuplem ne když jsou tam dole šutry :-)))

      fotojakes - Profil | Pá 30.8.2013 15:12:43

      rover >> jediné co mě napadá je proříznutí ruční pilkou:-) To už jsem také jednou absolvoval, když ven prostě jinak nešla:-)

        rover - Profil | Pá 30.8.2013 15:08:39

        nofish >> Leda že bys byl kouzelník, ...navíc poslední se nikdy nevyndává ... :-)

          fotojakes - Profil | Pá 30.8.2013 15:02:37

          nofish >> tak to chci vědět hned:-)

            nofish - Profil | Pá 30.8.2013 14:42:46

            fotojakes >> Ahoj kolego. Vytahat všechy dluže jDou. Klidně 5m najednou, když budou dobře udělané. Až budeš chtít vdět jak na to, ozvi se :-)))
            Píše se tam o dvaceti metrácíh, tobyla nějaká louže, co vyteče i za noc...

              Ladineeek - Profil | Pá 30.8.2013 13:41:11

              fotojakes >> Anebo na starých vodních dílech, ještě z dob R-U, či první republiky. Už jsem takové viděl, dokonce na kačáku, ale o ten se starali tak, že všechny objekty vypadaly jako nové.

                fotojakes - Profil | Pá 30.8.2013 13:33:41

                b.gun >> o to více to budí dojem, že to dělá někdo, kdo o tom má páru. Člověk co nikdy neviděl kbel ti rybník nevypustí, max vyndá jednu dvě dluže a tím to končí. Jiné to je u lopaty, kde stačí otáčet kolem, ale tyhle výpusti jsou snad jen na velkých rybnících.

                  Ladineeek - Profil | Pá 30.8.2013 13:25:02

                  fotojakes >> To je taky docela pravděpodobný.....

                    b.gun - Profil | Pá 30.8.2013 13:23:55

                    fotojakes >> Příklad z okolí - loni podobně vypustili chovný rybník duchcovské MO. Přišli na to, když už byl sražený až na loviště, zbývalo poslední prkno. A ještě víc k vzteku bylo, že tam někdo naházel ryby, které tam neměly co dělat. Byl to rybník vyčleněný pro karase obecný, ve finále tam odlovovali i kapry, líny a hlavně mraky stříbrňáků. Budilo to dojem, jakoby si někdo ryby nasadil s tím, že si to pak sloví...

                      fotojakes - Profil | Pá 30.8.2013 13:23:13

                      Ladineeek >> já bych to viděl spíše na nepovedenou krádež, asi nečekal, že to poteče tak dlouho.

                        Ladineeek - Profil | Pá 30.8.2013 13:14:47

                        fotojakes >> Já ale nepředpokládám, že to vytáhli najednou, to si ani nedokážu představit. Lidi jsou různí, ale ti, co se potřebují pomstít, to většinou dotáhnou do konce.....

                          arnošt - Profil | Pá 30.8.2013 13:05:35

                          Že by nebylo pravdivé tvrzení,že kapři sami sobě rybník nevypustí? ;-)

                            rover - Profil | Pá 30.8.2013 12:58:53

                            fotojakes >> Jako v parlamentu, ...vypustili ho asi sami sobě :-)
                            Jinak s tím vypuštěním máš pravdu, není to vůbec jednoduché, ...také né každá dluž se okamžitě hne, navíc na spodní potřebuješ "udělátko" ...

                              fotojakes - Profil | Pá 30.8.2013 12:42:25

                              Ladineeek >> tak proč se tak ptáš? Vytahat najednou všechny dluže z kbelu prostě nejdou, leda by rybník neměl víc jak metr a ještě by to dotyčný musel mít už v ruce. Ještě je možnost, že tam byla lopata, ale ta se u malých rybníků nepoužívá.

                                Ladineeek - Profil | Pá 30.8.2013 12:39:54

                                fotojakes >> Ano.

                                  fotojakes - Profil | Pá 30.8.2013 12:35:11

                                  Ladineeek >> už jsi někdy vytahoval dluže z plného rybníka?

                                    Ladineeek - Profil | Pá 30.8.2013 12:28:39

                                    fotojakes >> Jako vytáhnout prkýnka, jo? :-)

                                      fotojakes - Profil | Pá 30.8.2013 12:27:27

                                      arnošt >> a nejspíš z oboru, protože vypustit rybník taky není jen tak:-) Navíc tak rychle.

                                        arnošt - Profil | Pá 30.8.2013 12:13:35

                                        Asi nemá pana majitele někdo hodně rád...