Lososy je opět možné adoptovat pomocí DMS

Autor diskuse: rover - Profil , 21.6.2013

Bafos - Profil | Pá 26.7.2013 10:51:30

proč ne... Když se tak snaží. :)

    arnošt - Profil | Pá 21.6.2013 23:52:51

    Píšou tam losos - kus za 360,- korun.Ale to není cena s dodáním přímo na gril,ne? :))

      rover - Profil | Pá 21.6.2013 23:02:05

      Sven >> Až tak velká averze ?

        Sven - Profil | Pá 21.6.2013 22:10:12

        Ani by mě nepřekvapilo, kdyby pánové Šlachta a Ištvan, adoptovali pana Bendu a spol., když už se tak slibně rozjeli....

          Tukan - Profil | Pá 21.6.2013 19:17:15

          Když už nemužu žadnýho chytit, že bych aspoň nějakýho adoptoval??