Konopišťský rybník zůstane bez ryb

Autor diskuse: JaMi - Profil , 7.4.2013

milous - Profil | Po 8.4.2013 10:10:01

Nemohu s kubulkou souhlasit, protože ryby tam byly hnusný, těžký a bylo jich strááááááááááááááááááááááááááááááááááášně moc!

    kubulka - Profil | Ne 7.4.2013 19:39:47

    byli tam náááádherný ryby:-)

      arnošt - Profil | Ne 7.4.2013 18:30:11

      Jo,tam byl i ten krásný 50 kg sumec...