Bobři trápili hasiče

Diskuse k bleskovce Bobři trápili hasiče

Autor diskuse: Bláža - Profil , 28.10.2012
1 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Narnošt - Profil | Ne 28.10.2012 22:14:57

Jak to říkali ti ochranáři? ,,Zabij bobra,zachráníš strom?" :))
Bobr holt žije jak umí a nám to někdy bohužel nemusí až tolik vyhovovat...