Viník otravy říčky Hané unikl spravedlnosti

Autor diskuse: mates202 - Profil , 20.9.2012
3 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Ndada11 - Profil | Pá 21.9.2012 6:33:32

V naší republice běžnej jev, nejen u těchto případů. Bohužel.

    Narnošt - Profil | Pá 21.9.2012 0:46:23

    On by si mohl také kompetentní ouřada pěkně popálit prsty a to by ničemu dobrému,hlavně tedy jemu,neprospělo...

      NPYTLAKS - Profil | Čt 20.9.2012 17:31:35

      kdyby se chtělo,tak se viník najde,ale ono se nechce,vždyť pít kafe v kanclu je pohodlnější než lítat kolem potoka a hledat aspoň nějaké náznaky o pachateli