Rybář ulovil trofejního sumce, 77 kg těžká ryba skončí na grilu

Nyvana - Profil | Čt 26.7.2012 9:56:17

Venca888 >> Tak vašku tohle beru ano dá se sehnat vím o čem píšeš:-)

    NCarpeater - Profil | Čt 26.7.2012 9:56:07

    Fishky >> vesnických nácků? Vesnických křupanů? Oč je ten sumec lepší než prase? Nechceš se zabanovat? Ta sedmdesátikilová kráva už celý leta patřila z vody pryč...a konečně z vody je.

      Nyvana - Profil | Čt 26.7.2012 9:55:28

      šumava >> Ty si myslíš že takový velký sumec se nechá jen tak chytnout?

        NVenca888 - Profil | Čt 26.7.2012 9:55:16

        yvana >> Nemusim to nutně chovat. Já to taky nedělám. Kupuju to maso z malejch chovů. Každý jaro a podzim se švárou koupíme prase a rozdělíme si ho na půl. Kuřata od báby odvedle ze vsi, jehně, který se páslo na louce atd. Klasický maso v marketech kupuju velice zřídka. Stačí chtít.
        Ale dá se jíst. Po uzenym se jenom zapráší, neboj... stejně jako se v tý hospodě zapráší po párcích s horčicí, ve kterejch je 15% masa.

          Nšumava - Profil | Čt 26.7.2012 9:52:27

          zajímavé je, že se zde hodně argumentuje že to není k žrádlu. Metrového sumce který je k žrádlu, tudíž není problém vzít a velkého ano? Trošku zvrácená logika. Rybář chytil sumce a sní ho, nevidím žádný problém. Pokud bude blbě jemu a spolustolovníkům, je to jejich problém, ne náš, taky nikomu nevyčítám že si kupuje párky a salámy a že tam těch tuků (a nejen jich) je. Přírodě neublížil, spousty ryb si oddechne. Bylo by možné ho někam zavřít a chytat stále dokola, spousta lidí by získalo pěkný pocit a sumec by prožil plnohodnotný život sportovní ryby. nebo ne?

            NVenca888 - Profil | Čt 26.7.2012 9:51:24

            rybomil >> to může a nemusí bejt správná volba. Ačkoliv já osobně teda taky koupim radši naviják za patnáct set, kterej za tři čtyři roky s klidnym srdcem vyhodim do popelnice, než abych kupoval nějakej skvost za desítku...

              Nyvana - Profil | Čt 26.7.2012 9:50:15

              mypeters >> Tak já se radši dívat ani nebudu protože bych byla sprostá za další už píšu konzumovat se to nedá a ta prezentace je mi s toho dost smutno co jako lidi dokážeme.

                Nyvana - Profil | Čt 26.7.2012 9:48:32

                Venca888 >> Vašku každý možnost nemá si to vypěstovat tak když chtějí maso jdou do obchodu zaplatí a jedí.Tady jde přeci o něco jiného.Kdyby se dal ten sumec jíst dobrá ale fakt se nedá.

                  Nrybomil - Profil | Čt 26.7.2012 9:48:00

                  Venca888 >> Nee, koupím radši 2 za 1600,-

                    Nmypeters - Profil | Čt 26.7.2012 9:46:36

                    yvana >> Ja uz na zacatku tehle diskuse napsal co si o tom myslim,jak o kvalite masa ktera je za tech par desitek let plna skodlivejch latek a nepozivatelna tak o prezentaci ulovku a tak jak ho taha na provaze uz je fakt moc,no mrkni na fotky ktere sem nekdo dal.

                      NVenca888 - Profil | Čt 26.7.2012 9:46:04

                      rybomil >> to jsem nerozporoval.
                      Image?! Co to je? Dáš za pilu místo 1599,- 15990,- kvůli image?

                        Ns@jbi - Profil | Čt 26.7.2012 9:45:57

                        Jeden sumec na grile je vzdy lepsi jak 77 sumcov na grile , to neni taka skoda ked sa zoberie taky velky sumec z vody ,urcite to tej vode prospeje a hlavne nasadovy kapri dlhsie preziju

                          Nyvana - Profil | Čt 26.7.2012 9:45:33

                          e500 >> sám víš co není zakázáno je povoleno a co je zakázáno se u nás občůrá neboli obejde:-(

                            Nyvana - Profil | Čt 26.7.2012 9:44:18

                            malamut >> Jejda ahoj tebe už jsem dlouho neviděla.Ty by jsi ho nevzal páč máš rozum a víš,že tohle už není k žrádlu ale ke střevním příhodám:-)Tak ráda tě uvidím ale broskev není ani jedna všechno pomrzlo to mě moc mrzí a meruňka ta to odnesla komplet musela se porazit.No tak candoši ty moc nejdou nebo skoro vůbec nejdou.

                              NVenca888 - Profil | Čt 26.7.2012 9:44:09

                              yvana >> tak to je to samý... lidi kupujou za prachy sračky, tenhle tu sračku vzal zadarmo... kdo je větší vůl?
                              Sníst se dá, grilovanej s potížema, uzenej by možná šel. Já osobně bych ho nejed, protože když už jim maso (což zase tak často neni), tak to maso musí mít úroveň. Nebudu do sebe soukat ani kuře z velkochovu, ani prase narvaný sračkama v JZD ani třicetiletýho sumce...

                                Ne500 - Profil | Čt 26.7.2012 9:43:25

                                yvana - Mě je šoufl z toho provazu, tohle by tomu dobytkovi nemělo jen tak projít. Tohle ne.

                                  Nmalamut - Profil | Čt 26.7.2012 9:40:57

                                  yvana >> já bych ho vzal, akorát v tichosti a nedělal bych kolem toho takovej cirkus, to je nedůstojný. Jak to vypadá s broskvema? Že bych si udělal výlet na Orlas a zrovna tam zmasil pár candátů :-)))))))

                                    Nrybomil - Profil | Čt 26.7.2012 9:37:53

                                    Venca888 >> např. rozhodnutím, že něco vložíš do košíku a zaplatíš, dáváš souhlas s tím.
                                    Můžeš si koupit např. motorovou pilu za cenu kolem 15 990,- s tím že rozumně předpokládáš, že je kvalitní značková ! Nebo za 1599,- vzhledově skoro tu samou , ale neznačkovou, navrženou s úsporou matrošů a montovanou někde v čínským chlívě. ? Riskuješ koupi nekvality, zajíce v pytli.
                                    Možná někomu poslouží úplně stejně, ale ta image, ta image tam holt není.

                                    http://www.hobynaradi.cz/cs/benzinove/6755-benzinov​a-retezova-motorova-pila-32kw-kso-5200.html

                                    BtW: stejně tak můžeš bejt slavnej v TV a u sousedů, že jsi uspořádal žranici, nebo mít jen pár minut videjka a nějaký fotky. Obojí ti je časem vlastně k lejnu.
                                    Hlavně zdraví :-)

                                      Nyvana - Profil | Čt 26.7.2012 9:37:24

                                      e500 >> Tak myslím že by každý rybář ho měl rád na prutu,každý by si chtěl změřit sílu s takovým obrem,ale tenhle si ho vzal domů chce ho jíst další takového sumce si nechá na laně ve vodě,přeci ho musí ukázat kamarádům,vyfotit se s ním no a jak to dopadlo?Vloni okolo dva plavali jeden měl 203cm druhý necelý dva metry.Dokud lidi nezačnou trochu uvažovat tak to bude jak to je.

                                        Nyvana - Profil | Čt 26.7.2012 9:34:09

                                        Venca888 >> Vašku jak píšu nečetla jsem to všechno jenom pár příspěvků vím jak se chovají brojleři,ale tady se už míchají jablka,hrušky všechno dohromady.Ale jak píšu tohle se konzumovat nedá nebo dá ale já bych radši si vzala suchej chleba než tohle.