Rybář ulovil trofejního sumce, 77 kg těžká ryba skončí na grilu

Ne500 - Profil | Čt 26.7.2012 9:33:59

yvana - Je tady vůbec někdo, kdo by ho nechtěl chytit? Kdo by s nim nechtěl změřit svoje síly? Kdo by nechtěl zažít ty pocity při zdolávání? No tak už ho nechytne nikdo. Hovado ho má pověšený na dvorku. O tom to je. Fiškus to napsal naprosto výstižně.

    Nyvana - Profil | Čt 26.7.2012 9:31:48

    mypeters >> Pořád si lidi neuvědomujou,že je krásný ho chytnout,ale s hlediska z pracování to už je horší takový sumec už má i to sádlo přímo v mase ten smrad s tuku se nedá odstranit myslím že tahle ryba skončí nakonec jako potrava pro slepice nebo na hnojišti.

      NVenca888 - Profil | Čt 26.7.2012 9:29:33

      yvana >> to já taky ne. ale podivuju se tomu, jak tady lidi mentorujou nad nízkou kvalitou masa z takový ryby, ale k obedu si pěkně pochutnaj na kuřeti, který za měsíc dosáhlo jatečný velikosti v koncentráku (jak asi?).

        NWamp - Profil | Čt 26.7.2012 9:29:25

        Fishky >> ANO, nenapsal bych to lépe...

          Nmypeters - Profil | Čt 26.7.2012 9:28:04

          yvana >> A ja jim to preju a doufam,ze to bude trvalejsi zalezitost,kez se jim pr..le roztrhaji.

            NVenca888 - Profil | Čt 26.7.2012 9:27:29

            rybomil >> a předpokládám, že jedině to tvoje zvažování je to správný... :-)

              Nyvana - Profil | Čt 26.7.2012 9:27:17

              Venca888 >> Vašku to máš pravdu víme houbelec co je v které potravině myslím třeba mastné výrobky každý má právo vyjádřit svůj souhlas,nebo nesouhlas.Já všechno nečetla proč taky,ale za mě já bych ho nevzala.

                Nabcdddd - Profil | Čt 26.7.2012 9:26:46

                P!F >>
                ako ja ta mozem jebnut po hlave doskou aj teraz... :)
                kazdopadne sme na rovnakej vlne... vecne kecy o skode, ktoru dana ryba sposobi a navrch este bludy o zdolavani ryby na mieru vyrobenymi/masiarskymi hakmi ma fakt dojimaju.
                Bohuzial je este stale dost rybarov, ktori za kazdu cenu musia pretavit povolenku v maso v mraznicke a dobra sezona je iba ta ked sa to podarilo. Je to hnus velebnosti...

                  Nyvana - Profil | Čt 26.7.2012 9:25:32

                  rybomil >> No tak mezi náma na grilu takového sumce je fakt o posr..tuku bude mít dost bude mít celá vesnice rybí tuk neboj se však to využijou všechno jenom bych pro jistotu posílila služby v nemocnici.-(

                    Nrybomil - Profil | Čt 26.7.2012 9:25:16

                    Venca888 >> jenže Homo Sapiens má něco pod čepicí, čím svý rozhodnutí zvažuje. Tedy aspoň většina......která se zřejmě postupně zmenšuje.

                      Nhonzin2236 - Profil | Čt 26.7.2012 9:24:53

                      kebator >> Ale ja taky nerikam nic proti tomu, ze si nekdo veme rybu :) Ja vetsinu poustim, ale nedela mi problem si cokoliv vzit. Spis me stvou ty reci, ze ryba skodi reviru, tak ji musim vzit. Na dedulu co si denne veme 1 kapra ten sumec proste nema :)

                        NVenca888 - Profil | Čt 26.7.2012 9:24:28

                        yvana >> lidi žerou horší sračky... stačí se jít podívat do košíků v supermarketech

                          Nrybomil - Profil | Čt 26.7.2012 9:22:03

                          yvana >> JJ, nákej Konečný spáchal konečný řešení velkýho sumáka s konečníkovými problémy dalších :§)

                            NVenca888 - Profil | Čt 26.7.2012 9:20:19

                            Feroxhunter >> Muskiehunter - 26.7.2012 9:15:50 >> však vyskočit můžeš.. pokud to bude tvoje rozhodnutí... stejně jako ponechat si dvě ušlechtilý ryby denně...

                              NMuskiehunter - Profil | Čt 26.7.2012 9:15:50

                              kebator >> Je demokracia Kebo, když dáváš fotku na veřejný web musíš počítat s tím že tě pochválí nebo také zkritizují!

                              A že umožňuje řád odnést si od vody 2 ušlechtilé ryby denně + neomezeně neušlechtilých je největší vtip který je bohužel více k pláči než k smíchu!

                              Ohánět se tedy frázemi typu, řád to dovoluje tak o co vám jde je u některých jedinců dost slaboduchý.....

                              Zákon třeba nezakazuje skok z okna :o))) tak proč nevyskočit že?

                                NVenca888 - Profil | Čt 26.7.2012 9:15:41

                                pokud toho sumce řádně zpracuje (sežere), pak s tim nemám problém. Otázka je, zda mu bude na grilu chutnat...já osobně se domnívám, že nikoliv, ale naštěstí nejsem štamgast z hospody u Štěrkoviště, takže mi to může bejt vcelku jedno.

                                  NCarpHouser - Profil | Čt 26.7.2012 9:14:08

                                  Na stojáky sumec nepatří a basta ...

                                    NMuskiehunter - Profil | Čt 26.7.2012 9:12:37

                                    Fishky >> To jsi napsal moc krásně !!!!!!

                                      Nyvana - Profil | Čt 26.7.2012 9:12:24

                                      No myslím,že se s toho ty co to budou konzumovat tak leda pos... a zahrada bude pob...kolem dokola.-(((

                                        NFishky - Profil | Čt 26.7.2012 9:10:30

                                        kebator >> víš, on ten sumec je jen jednou z malých částí, kterou má příroda ošéfovanou. On ten sumec si větev pod prdelí neuřeže. Když má dost potravy, pak roste, když nemá, tak živoří, žerou se navzájem, prostě si s tím příroda poradí, ale člověk si dal patent na rozum s puncem nejchytřejšího tvora co se všemu rozumí a pak to kolem nás tak vypadá. Les vykácet, stromů je dost, řeky narovnat a udělat nádrže, ať jsou pořádné povodně a velký ryby sežrat, máme na to právo... ale na každou svini se vaří voda a tohle se jednou vrátí.