Chtějí hrát kopanou v korytě řeky Smědé, 443 052 SMĚDÁ 2 !!!

Nrybomil - Profil | St 20.6.2012 21:35:04

tyci >> posílám mu osobní pozdravný mail.......... připoměl mi soudkyni OS Benešov, co na mě coby osobě obviněné v r. 1997 chtěla přinést soudu důkazy, že jsem nevinen ( nezaplatil jsem nadměrnou neoprávnou výměru stočného a vodného ). A když jsem je v 7mi bodech předložil, byla z toho total paf a musela obvinění zrušit.

    Ntyci - Profil | St 20.6.2012 21:25:12

    rybomil >> Jeste sepsat petici na jeho odvolani....

      Nrybomil - Profil | St 20.6.2012 21:16:35

      Mates PB >> ten Matouš se mi snad zdá, chce aby mu občan zajistil důkazní materiál. A co jako bude dělat on a jeho podřízení placení státem, když je jasně porušení zákona???
      Čekat zda se nic dalšího nestane ?

        Ntyci - Profil | St 20.6.2012 19:31:35

        Stopař >> A to mel byt nulty rocnik.Dnes uz verim ze udelaji letitou atrakci.

          Ntyci - Profil | St 20.6.2012 19:29:03

          Stopař >> Ja uz taky moc neverim.....Jak pise Mates toto je stat..

            Ntyci - Profil | St 20.6.2012 19:26:32

            Mates PB >> Toto neni mozne.....Jeste jsem napsal na www.nature.cz.Tak je taky kdyztak taky bombardujte.Nic jinyho me uz nenapada.

              NStopař - Profil | St 20.6.2012 19:13:00

              Mates PB >> To je smutný.Přestávám věřit že za to bude někdo potrestanej.

                NPavouk‌ - Profil | St 20.6.2012 11:52:55

                Mates PB >> obecne by mel urad po te co prijal oznámení a zjistil ze neni prislusny k projednáni vec neprodleně predat tomu prislusnemu.. bez prutahu a zdrzovani.. dle sdeleni pana matouse mam dojem ze tak neucinil a nechává to na oznamovatele coz je chyba ci umysl...

                  NMates PB - Profil | St 20.6.2012 9:13:40

                  Stopař >> Hele tak jsem napsal tohle, samozřejmě s kopií na jeho nadřízenou:

                  Aha, výborně, takže vy jste tam jen proto aby jste případně upozorňovali, na řešení už kašlete, krásný postoj standardního státního zaměstnance, který přesně ví co nemusí, nechápu tedy proč jste se v tom vůbec angažovali. Co zbývá? Jen smeknout a zatleskat. Tento měsíc jsem opět zaplatil pěkné daně aby se mohli lidi jako vy mít dobře.



                  S pozdravem



                  Martin Brázda

                  Na to přišla tahle odpověď:

                  Vážený pane Brázda!



                  Předchozí sdělení rozhodně neznamená, že nebudou v této věci podniknuty ze strany Krajského úřadu Libereckého kraje žádné další kroky.

                  Za státní správu rybářství pouze mohu říci, že ze zákona je v této věci příslušný Městský úřad Frýdlant, který bude možné porušení zákona o rybářství nakonec prověřovat.

                  Za Krajský úřad Libereckého kraje ze zákona mohu pouze na Městský úřad Frýdlant zaslat podnět, který zašlu.



                  S pozdravem

                  Jan Matouš

                  Zajímavé, i když nemyslím, že se něco bude dít.....

                    NMates PB - Profil | St 20.6.2012 8:45:34

                    Stopař >> Je to bezmoc a poučení do budoucna, jsem zvědavej jak dopadnu s tou 4 kolkou.

                      NStopař - Profil | St 20.6.2012 8:34:09

                      tyci >> Těch lipanů tam vidím vícero kusů.To je děsné.

                        NStopař - Profil | St 20.6.2012 8:33:17

                        Mates PB >> Sem celkem nasranej,všichni kompetentní od toho dávaj ruce pryč jako že se vlastně nic nestalo.A jinde kvůli kravině sázej pokuty jak nevím co.Něco je špatně.

                          NStopař - Profil | St 20.6.2012 8:31:19

                          tyci >> Jo klidně mi to pošli taky.

                            NMates PB - Profil | St 20.6.2012 8:23:07

                            kakr >> Tak jsem panu Matoušovi poděkoval za dobrou práci a ubezpečil jsem ho, že daně i tento měsíc odešli bez problémů, tudíž může být klidný.

                              Nkakr - Profil | St 20.6.2012 8:11:19

                              Mates PB >>
                              Čekal jsi snad něco jiného?

                                NMates PB - Profil | St 20.6.2012 8:11:06

                                Podle mě jediná šance je kdyby byly nafocený nějaký úhyny po turnaji a vůbec to neřešit přes MěÚ jinak se asi nechytnem, což je v píči.

                                  NMates PB - Profil | St 20.6.2012 8:09:22

                                  tyci >> Takže odpověď ve stylu, není to moje záležitost:

                                  Vážený pane Brázda!



                                  Příslušným orgánem k prověření porušení zákona o rybářství je Městský úřad Frýdlant.

                                  Podejte oznámení spolu s důkazním materiálem na Městský úřad Frýdlant, Krajský úřad Libereckého kraje není v této věci příslušný.



                                  S pozdravem
                                  Jan Matouš

                                  No a na úřadě ve Frýdlantu to přikreje starosta kecama o tom, že rybáři ryby přek utkáním slovili a je to, koza zůstane celá. Ty vole tohle je stát......

                                    NMates PB - Profil | St 20.6.2012 7:20:03

                                    tyci >> Tak jsem znovu napsal panu Matoušovi, jako, jak se to bude řešit, tak uvidíme. Jinak fotky pěkný, ale chtělo by to nějaký jak je vidět koryto a kde se to koná, navíc jestli někdo našel po kopaný nějaký uhynulý živočichy.

                                      NMates PB - Profil | Út 19.6.2012 23:09:48

                                      tyci >> jj, zítra dám vědět.

                                        Ntyci - Profil | Út 19.6.2012 23:06:18

                                        Mates PB >> V dnesni dobe na Smede je lipan 30 cm vzacnost.A o vikendu jsem mel na klacku potocaka cca 50 cm.Jeste ted mam husinu,kdyz si na nej vzpomenu.Pred par lety jich bylo mnohem vic.....Bohuzel,ale neni divu.Cus jdu chrapat,rano jedu do roboty.....