MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Blogy Diskuse

Dave – Rabiát, hulvát a nevychovaný spratek nebo rozervaný mladý intelektuál, který hraje svou hru?

Diskuse ke článku Dave – Rabiát, hulvát a nevychovaný spratek nebo rozervaný mladý intelektuál, který hraje svou hru? z blogu netipa.mrk.cz

Autor diskuse: Netipa - poslední hrdina MRKu ®21.5.2012


Mladý rybář Dave....

A)Je nevychovaný spratek 84%
B)Je budoucností Mrku 12%
C)Je pomýlený mladý kaprař 4%
D)Je uměle vytvořený profil pro zvýšení sledovanosti (něco jako Kateřina Brožová) 0%
E)Je hustopřísnej týpek, kterej má kůl bivak, nosí kšiltovku s kšiltem dozadu a ryby pouští 0%

Od 21.5.2012 hlasovalo 25 čtenářů.

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N MrKos - ® Po 21.5.2012 10:57:18
přátelé: diskuzi zamykám, diskuze která se týká konkrétní osoby mi nepřipadá zrovna korektní a už vůbec v ní nespatřuji přínos pro kohokoliv

v podstatě jen využíváte mrk jako nástroj k tomu na někoho mohli plivat, zkuste to jinde
N ondra.soucek - ® Po 21.5.2012 10:56:12
malamut >> No vzhledem k tomu, kolik je na MRKu rybářů a jak strašně moc nemají WaM rádi, když je někdo uvádí do reality, tak můžeme být asi rádi, že je tu podobných lidí poměrně málo. Ale jak psal Mrknato - ignorovat hlášky těchto lidí by asi problém částečně vyřešilo.
N malamut - ® Po 21.5.2012 10:43:14
ondra.soucek >> on tu pár nohsledů má, jen tak namátkou Mr Mepps, to je mladej cucák, to sice není vyhraněný kaprař, ale neustále lže, a je to rovněž drzý spratek, nebo ccib, ten tu vystupuje pod několika nicky, a blbej je jak troky, i když je si dvakrát starší, než tovačovskej zmetek. Ale je jich víc, většinou čtenáři Kapřího světa a obdivovatelé všeho, s předponou carp....
N ondra.soucek - ® Po 21.5.2012 10:36:07
malamut >> To je spíš takový obecný trend lidí, kteří jsou přesvědčeni, že ke klávesnici jim nikdo nevidí, tudíž se mohou chovat, jak jim pudy velí.

Mrknato - Správně uvádíš, že na to musí být lidí vícero. Předpokládám, že to brzo přestane bavit téměř všechny a pak bude s Davem ámen.

Paranoidní Schizofre - Tak s tím ti bohužel neporadím. Asi si to budou muset vyřešit všechny vaše osobnosti dohromady :D
N Mrknato - ® Po 21.5.2012 9:35:04
ondra.soucek >> Nesouhlasím, že ono individum může, nebo je schopno rozvrátit diskusi. Kdo chce může ho ignorovat, nebo na něj nereagovat, stejně jako na bzučícího čmeláka. Pak je druhá věc, že to některé baví, ho škádlit. Mě už to bavit přestalo, protože i přes anoncovaný nízký věk je řádný hulvát.
N malamut - ® Po 21.5.2012 9:30:09
Netipa - poslední hrdina MRKu >> dík :-))))))))
N malamut - ® Po 21.5.2012 9:29:49
meteor >> dík :-)))))))
N malamut - ® Po 21.5.2012 9:29:16
ondra.soucek >> pak by se ale pravděpodobně jednalo o jinou duševní chorobu, než ze které ho podezírám nyní. A pár přes držku ještě nikomu neuškodilo.
N Paranoidní Schizofre - ® Po 21.5.2012 9:18:12
ondra.soucek >> v žádnym případě.....jsem dosti teritoriální a nesnesu žádného dalšího schizofrenika v revíru....
N ondra.soucek - ® Po 21.5.2012 9:16:47
Netipa - poslední hrdina MRKu >> To je možné, ale jeho odpůrci ho tam nejezdí nahánět s vyhrnutými rukávy. Tou anonymitou jsem myslel spíše to, že neznáme člověka Dave, ale trolla Dave. I kdybych jel do Tovačova, tak možná u vody potkám člověka Dave, avšak nikdy nepotkám trolla Dave, protože to je jeho role pouze za klávesnicí. Tam pak ztrácí smysl všechny "napřesdržky", protože člověk Dave prostě bude jen další nevhodně si hrající, nudící se adolescent s počítačem. Troll Dave se ke slovu dostává až ve chvíli, kdy člověk Dave usedne za klávesnici ve svém pokoji a v osamění či pod vlivem jakéhosi pudu sebeukájení se svou výjimečností začne psát.
N Paranoidní Schizofre - ® Po 21.5.2012 9:15:04
C) dost často se ohání citacemi z makacínů o kaprech.......

navíc myslím, že je takový rybářský anarchysta, stále by chtěl svrhnout stávající činovníky, bohužel potom nemá žádné řešení....
N Netipa - poslední hrdina MRKu - ® Po 21.5.2012 9:07:11
ondra.soucek >> S tou anonymitou nevím, jelikož už zde bylo zveřejněno i jeho jméno, fotografie a pravděpodobně i adresa. Z internetu se dá vyšťourat všechno.
N ondra.soucek - ® Po 21.5.2012 9:04:58
Netipa - poslední hrdina MRKu - >> Trochu se ti divím, že máš ještě chuť toho troll-frajera řešit. Vždyť je poměrně jasné, že se tím doma u monitoru celkem královsky baví. Baví ho vytáčet chlapy o generaci starší, než je on. Baví ho být za trolla a hatera a rozvracet diskuse, se kterými nesouhlasí nebo není schopen svým omezeným rozhledem náplň i poselství diskuse pochopit. A hlavně ho baví "anonymita" internetu, protože je přesvědčen, že ho jeho hlášky nikdy nedostihnou a že troll Dave nikdy nedostane tvář skutečného člověka. Nicméně v tomto posledním bodě se celkem mýlí. Možná se nedozvíme, kdo je ve skutečnosti, ale tato jakási "karma" s ním půjde dál a časem zjistí, že z internetu svoje hulvátství jen tak nevymaže a možná ho to bude jednou mrzet. Toliko krátký exkurz do sociologie komunitních webů.
N JKB - ® Po 21.5.2012 8:59:39
Netipa - poslední hrdina MRKu >> nehodlam nic podobneho zakladat
N Netipa - poslední hrdina MRKu - ® Po 21.5.2012 8:58:22
JKB >> Tvá otázka je zcela na místě a já ti upřímně odpovím, že tuto otázku nezaložím, jelikož proti Malamutovi nic nemám, malamuta mám rád, s malamutem si popovídám, malamut je můj virtuální přítel. Tak proto. Navíc malamut je průhlednej a jeho pohnutky jsou naprosto jasné. To Dave je taková záhada. Každopádně pokud založíš o malamutovi otázku, tak ti do ní rád přispěji myšlenkou a třeba i obrázkem
N meteor - ® Po 21.5.2012 8:58:15
JKB >> OT: rozdíly jsou zásadní: 1) "malamut" je (má) osobnost, 2) má vlastní názor a (relativně) si ho dokáže obhájit, 3) není trouba jako zde zmíněný >"Dave" :-)
N malamut - ® Po 21.5.2012 8:58:09
JKB >> ty jsi se ráno probudil, a rozhodl se, že ze sebe zase uděláš pitomce. Gratuluji, plán jsi splnil dlouho před polednem.
N TWIN 69 - ® Po 21.5.2012 8:56:30
malamut >> Napsals to super.Souhlasím.Škoda,že musím mizet.Mám povinnosti.
N meteor - ® Po 21.5.2012 8:56:02
Netipa - poslední hrdina MRKu - >> doufám, že jsi >"Davea" nezapomněl pozvat do diskuse, kdyby to tu náhodou nenašel :-)
Podle mě je >"Dave" zejména velká huba s nehorázným sebevědomím. "Napřesdržku" na Tovačově jsem kupodivu pozván nebyl... nabídka sice byla, nicméně vedena byla v kamarádském duchu a byla spojena s příslibem grilování kapra 70+cm, kterého >"Dave" na počest mého příjezdu lapí, kuchne a připraví mi ho na červeném víně, česneku a provensálských bylinkách. Takže možná zas tak špatný nebude :-)

PS: chce to anketu!
N TWIN 69 - ® Po 21.5.2012 8:55:36
Netipa - poslední hrdina MRKu >> Že by byl DAVE fiktivní osoba.Nebo může mít trošku zaostalé myšlení.Já si myslím,že vyšetřovací komise MRKU na to přijde.Počkej až sem vletí DAVE.Dozvíš se co možná ještě nevíš.
Bohužel už musím mizet,ale budu to pochopitelně sledovat.
N malamut - ® Po 21.5.2012 8:55:36
TWIN 69 >> tenhle trotl a osobnost? Ta pravděpodobnost je rovna nule, on žádnou osobnost nemá, tedy není co rozvíjet. Je to normální přizdisráč, silný za klávesnicí, ale ve skutečnosti šoupe nohama a bydlí pod igelitem.
N JKB - ® Po 21.5.2012 8:54:02
Ja proti nemu nic nemam, ani nemuzu, ovsem zeptam se te, Netipo, proc nezalozis stejne tema o kolegovi Malamutovi?...ten mi prijde stejne vulgarni, ne-li vice. Prosim oduvodnelou, plne hodnotnou odpoved na mou otazku.
N Netipa - poslední hrdina MRKu - ® Po 21.5.2012 8:50:29
TWIN 69 >> Asi máš pravdu, ale v některých jeho reakcích jsou náznaky nedotažených myšlenek, právě proto váhám. Navíc nikdo v jeho věku nemůže být takový, jakým je. Takhle se může chovat dejme tomu třináctiletý výrostek a ne osmnáctiletý kořen
N TWIN 69 - ® Po 21.5.2012 8:48:20
Netipa - poslední hrdina MRKu - >> Ahoj,podle mne je to trotl.Žádnou hru hrát nemůže,protože není hráč.Ovšem pozor,z takových trotlů se můžou postupně vyvíjet velmi nebezpečné osobnosti.Vzpomeňme na Ádu Hitlerů.
N Netipa - poslední hrdina MRKu - ® Po 21.5.2012 8:43:35
úvodní myšlenka

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všechny ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Odcizení?

Zdravím. chtěl jsem se zeptat jestli někomu z Pardubic nebo okolí, nebylo odcizeno rybářské pouzdro na pruty, značky :SEMA RAPTOR...

Poděkovani

Timto chci moc poděkovat uživateli s nickem jova12- Josefu Vašinovi,ktery mě a synovi pujčil na jarni Toačovske 24cte uzavřeny deštnik,protože jsem podcenil matku přirodu,Ještě jednou velke dik,Pepa...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniUdírna, gril a AKCE ROKU!!!

Moderní domácí multifunkční udírna značky IMPULS "3 v 1". V této kompaktní udírně lze udit najednou až 16 ks středně velkých ryb (pstruhů, línů, makrel apod) nebo cca 12 kg masa.


akce, rybareniAVID CARP Screen House Organiser

Za 2490
Skládací tří patrová skříňka, díky které budete mít ve svém bivaku věci vždy správně uspořádané a na svém místě. Rozměry: 50 x 46 x 120 cm / Taška: 85 x 70 x 7 cm. Hmotnost: 8,5 kg. Rozklikněte pro více informací.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
Agency INTERBOHEMIA Agency INTERBOHEMIA

Nabízíme pronájem chat a chalup v oblíbených rybářských revírech (Lipno, Třeboň atd.) - prověřené objekty, rozsáhlý katalog, nízké ceny.