Šiškování krmítkem
Diskuse k rybářskému videu Šiškování krmítkem
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NSytchi - Profil | Út 14.4.2015 22:29:30
NMartin M. - Profil | Po 27.5.2013 11:43:49
1) mas prasknute ocko, ktere poskozuje vlasec
2) ve vode jsou slavicky, o ktere to nariznes a pak pozdeji utrhnes
3) tahas to pres nejakou kamennou hranu pod vodou
Prumer ti staci klasicka 0.20 plus minus.
N€mo - Profil | Po 27.5.2013 10:47:58
NMartin M. - Profil | So 16.2.2013 14:52:09
N-jakub- - Profil | So 16.2.2013 14:47:37
NMartin M. - Profil | Pá 16.11.2012 17:39:23
NJUNIKRIDE - Profil | Pá 16.11.2012 14:52:40
Npectak - Profil | Pá 12.10.2012 19:10:13
NMartin M. - Profil | Po 1.10.2012 0:30:47
Nžaky20 - Profil | Ne 30.9.2012 21:27:33
NiPetulak - Profil | Út 12.6.2012 17:00:40
NWoohooo - Profil | Út 12.6.2012 16:46:56
NMartin M. - Profil | Pá 1.6.2012 16:54:16
NLejboj - Profil | Pá 1.6.2012 14:54:22
NLosPafkos - Profil | Čt 31.5.2012 12:29:49
NLosPafkos - Profil | Čt 31.5.2012 12:12:38
NMartínek vydrysek - Profil | Út 29.5.2012 21:05:47
NMartin M. - Profil | Út 29.5.2012 0:22:25
NJarda Š. - Profil | Po 28.5.2012 23:43:39
NMartin M. - Profil | Ne 27.5.2012 16:16:58
NPetrsek - Profil | So 26.5.2012 23:19:32
NMartin M. - Profil | So 26.5.2012 22:05:24
NPetrsek - Profil | So 26.5.2012 11:19:28
Nchladeček - Profil | So 26.5.2012 8:49:01
Další pěkné a inspirující video. Předvedený způsob lovu láká vyzkouše. A jelikož jsme národ kutilů, napadlo mne, že mám v dílně drátěné pletivo. Oka čtvercová 8x8mm, drát pr 0,5. Na trubku PVC pr 40 jsem vytvaroval košík délka 70mm ( objem asi 90 cm3 a spojil zátěží 20g z menšího krmítka z úchytem.
Na vytvoření šišky používám tutéž trubku a kruhovou dřevěnou tyč.
Vyzkoušeno včera - 25.5. na nově otevřeném spolkovém rybníku,
Krmení: strouhanka,.kuku šrot, mletá řepka. pšeničné klíčky (pšeničný šrot.
Uvedené krmení je uvedeno ve starších příspěvcích.
Funguje to - kapr 60 a 52 a jako na videu nepočítaně 2ročků.
Petru zdar!
NMartin M. - Profil | Pá 25.5.2012 18:38:43
NMartin M. - Profil | Pá 25.5.2012 18:38:13
NDj kubino - Profil | Pá 25.5.2012 17:33:18
NMichal K. - Profil | Pá 25.5.2012 17:07:48
Je toho hodně
Nnwmm91 - Profil | Pá 25.5.2012 15:21:18
Nabok - Profil | Pá 25.5.2012 9:49:14
pre Martin.M:Pekne video akurat to krmenie na tej konkretnej vode,kde si chytal bolo zbytocne podla toho ako si tahal tie K2 ,tak tie idu aj bez krmenia,ale na tazsej vode,kde povedzme neni taky pocet K2 je to dobry sposob,ako prilakat rybu,akurat ze prilakas hodne bielej ryby tym,ze krmis takym krmivom,,ale to vieme....
NMartin M. - Profil | Čt 24.5.2012 22:21:36
Njunaci - Profil | Čt 24.5.2012 22:14:03
NMartin M. - Profil | Čt 24.5.2012 20:12:59
NMartin M. - Profil | Čt 24.5.2012 20:12:31
Nnwmm91 - Profil | Čt 24.5.2012 20:11:39
NMichal K. - Profil | Čt 24.5.2012 18:42:44
NMartin M. - Profil | St 23.5.2012 21:45:31
NHonzin - Profil | St 23.5.2012 21:24:51
NMartin M. - Profil | Út 22.5.2012 17:34:39
Npepson - Profil | Út 22.5.2012 17:30:26
Nrybičkář - Profil | Út 22.5.2012 13:27:53
NJuraj - Profil | Po 21.5.2012 21:58:56
Npohodak - Profil | Po 21.5.2012 21:48:39
ne kazdy den je nedela
Njgoodman - Profil | Po 21.5.2012 9:57:57
- Bez červů ve směsi je to lepší - jak se chtějí dostat ven, bortí váleček.
- Aby zůstal váleček i po vyklepání celý, směs musí být celkem vlhká, jinak se při trhnutí váleček
zničí.
Používal jsem krmítko Wirek FXL 50-100- B na 80g prutu s 0,20 vlasec jsem to házel (tahem) kolem 40 m bez větších problémů s prutem.
Mimochodem jsem v zakrmeném místě, na daný zaklipovaný prut a žížalu chytil toto :-)
http://www.mrk.cz/fotky.php3?id=74995
NVybi - Profil | Po 21.5.2012 8:32:04
NMartin M. - Profil | Ne 20.5.2012 23:07:56
NMartin M. - Profil | Ne 20.5.2012 23:05:33
ad baittech - zkousim je kratce, nektera se mi libi vice, jina mene, jsou takove "jine". Mantra je hodne lepive, extremne slane krmeni bez vyrazne vune - zatim se mi zda, ze je to takove to krmeni, u ktereho se nemusis bat, ze bys s nim neco pokazil.
Omen je take slany, ale s brutalni vuni cesneku. Zkousel jsem ho asi 3x a vzdy mi zatim fungoval, ale prece jen je to neco uplne jineho a chce to ziskat duveru vice pokusy. Mne na nem stve, ze pak smrdim i ja ;-)
Kde to žije - feeder
7:31NFeederařina na řece 64306
7:22NPickermánia-ultra light fishing 49056
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
PoNGURU - vše kolem téhle značky 6269
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
. . . NJihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64












