Český kapr je nejkvalitnější z celé Evropy. Má nejzdravější maso, zjistili vědci
Diskuse k bleskovce Český kapr je nejkvalitnější z celé Evropy. Má nejzdravější maso, zjistili vědci
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NSteve_Mc - Profil | So 21.1.2012 11:31:05
Obchod s rybymi je byznys jako každý jiný. To bys byl špatný podnikalel, kdybys nevykryl poptávku, připravil by ses tak o zisk a další případné zakázky.
A když vlastní zdroje vstupních surovin již nastačí, musíš je nakupovat..
Je v pořádku, že jsi optimista, ale na druhou stranu se mi zdá, že sportovní rybáři si to produkční rybařství často idealizují.
NCZ - Profil | Pá 20.1.2012 20:24:34
NButchi - Profil | Pá 20.1.2012 10:47:52
V Německu na ně čekají s otevřenou náručí.
Až zjistí, co je mnoho z nich zač, pošlou je šmahem na Ukrajinu uklízet mech v Černobylu :-)))
NFishky - Profil | Pá 20.1.2012 10:43:14
NButchi - Profil | Pá 20.1.2012 10:42:23
NFishky - Profil | Pá 20.1.2012 9:54:48
Nnofish - Profil | Pá 20.1.2012 9:44:23
MĚLY (a neboj se, že ve vepřovém, kuččecím, by se tu a tam nedalo taky něco najít)
NPoušťák - Profil | Pá 20.1.2012 9:33:52
NMrknato - Profil | Pá 20.1.2012 9:32:24
NFishky - Profil | Pá 20.1.2012 9:22:21
NParanoidní Schizofre - Profil | Pá 20.1.2012 9:14:39
Nrover - Profil | Čt 19.1.2012 23:33:24
Nnofish - Profil | Čt 19.1.2012 23:19:35
Zasvěcení ví jak to s těma exporto/importama je, ale na druhou stranu? Nebylo by od věci aby to věděla i veřejnost........ I když lidi zatím nezajímá původ a kvalita potravin, spíše cena. Ale jednou to přijde, jednou snad..........
Nrover - Profil | Čt 19.1.2012 23:14:42
Nnofish - Profil | Čt 19.1.2012 23:10:33
Nrover - Profil | Čt 19.1.2012 23:06:11
Nnofish - Profil | Čt 19.1.2012 22:55:30
(jestli řekneš ano tak to se mnou sekne)...........
Nrover - Profil | Čt 19.1.2012 22:53:08
Nnofish - Profil | Čt 19.1.2012 22:45:48
NSteve_Mc - Profil | Čt 19.1.2012 22:41:31
Nrover - Profil | Čt 19.1.2012 18:39:53
Npepa-č - Profil | Čt 19.1.2012 15:27:20
ty jseš dobrej. je vás tam víc takovejch pohromadě?
NMrknato - Profil | Čt 19.1.2012 15:14:08
Nrover - Profil | Čt 19.1.2012 15:06:37
Nsněžný muž - Profil | Čt 19.1.2012 15:03:52
To máš z toho , že si kupuješ přerostlé kapry . Velkokapři jsou dobří tak akorát do udírny .
Nrybomil - Profil | Čt 19.1.2012 14:57:23
To je jako kdyby slivci-nemyslivci řekli, že od 12teráka hore se nebude nic mydlit...........
Oni ty ekoteroristi jednou prosadí, že nebude kapř narván v obrovských počtech v každý louži, stane se vzácnějším ... no a pak teprve začnem uctívat modly s velikým břichem......
Nnofish - Profil | Čt 19.1.2012 14:56:48
edit: Nepřál bych ti kapra přikrmovaného odpadním pečivem takhle pěkně v červenci. To ja materiál :-D Ale zase nepotřebuješ tuk na smažení......
Nrover - Profil | Čt 19.1.2012 14:56:31
NChose - Profil | Čt 19.1.2012 14:54:43
Nnofish - Profil | Čt 19.1.2012 14:54:04
A k tomu bych jenom dodal. Češi jsou blbci, nedokáží si vážit věcí z vlasní produkce. Nevím proč ale je to tak. Místo aby nakupovali tuzemské výrobky tak raději zahraniční, i když je rpavda že zrovna naše ryby jsou prostě drahé (hodně drahé).
NMrknato - Profil | Čt 19.1.2012 14:52:28
Nrover - Profil | Čt 19.1.2012 14:49:55
Hlavně že si umí hoši nahrabat ...
Nnofish - Profil | Čt 19.1.2012 14:49:27
NBadimura - Profil | Čt 19.1.2012 14:45:26
NSven - Profil | Čt 19.1.2012 14:45:23
NJovánek - Profil | Čt 19.1.2012 14:42:52
Nnofish - Profil | Čt 19.1.2012 14:40:59
Občas mi naši pánové politici připadají, že říkají totální nesmysly. A buď jsou tak najivní, nebo vůbec netuší o čem mluví .........
Nmalamut - Profil | Čt 19.1.2012 14:40:58
NChose - Profil | Čt 19.1.2012 14:40:10
Nmalamut - Profil | Čt 19.1.2012 14:40:01
Nrover - Profil | Čt 19.1.2012 14:38:51
NMrknato - Profil | Čt 19.1.2012 14:38:19
Nlado40 - Profil | Čt 19.1.2012 14:35:18
Nrover - Profil | Čt 19.1.2012 14:35:13
Nnofish - Profil | Čt 19.1.2012 14:34:42
Můžete si kluci CHaP-usťáčtí teda klidně začít i nakupovat ty ryby u firem a pouštět, pak to už ten tvůj příspěvek nesmyslný nebude. Takže šup, koupit metrák, podpřit tuzemskou firmou upřednostněním zdravější ryby od nás a pak si je pusť :-)
NBadimura - Profil | Čt 19.1.2012 14:32:30
NSven - Profil | Čt 19.1.2012 14:30:15
Nmates202 - Profil | Čt 19.1.2012 14:28:25
NJovánek - Profil | Čt 19.1.2012 14:26:17
NJarda Š. - Profil | Čt 19.1.2012 14:24:22
Nnofish - Profil | Čt 19.1.2012 14:22:23
Nmates202 - Profil | Čt 19.1.2012 14:10:02
neboli chyť a pusť.
Nmalamut - Profil | Čt 19.1.2012 14:04:38
Nkakr - Profil | Čt 19.1.2012 14:01:36
Ale jak je na tom maso kaprařů , když je kapr kámoš a ne žrádlo??? Možná konzumují nezdravé duháky, či lososy a to je na pořádný vědecký výzkum:-))
Nnofish - Profil | Čt 19.1.2012 13:37:00
NJovánek - Profil | Čt 19.1.2012 13:20:48
NCZ - Profil | Čt 19.1.2012 13:20:37
NVenca888 - Profil | Čt 19.1.2012 12:06:44
NMrknato - Profil | Čt 19.1.2012 12:06:37
Nrover - Profil | Čt 19.1.2012 12:05:42
http://ekonomika.idnes.cz/bendl-pomuze-rybarum-s-prodejem-kapru-slibil-jim-vic-penez-z-unie-ph6-/ekonomika.aspx?c=A111216_1702255_ekonomika_vem
NSpud - Profil | Čt 19.1.2012 12:03:06
N: vydrák - Profil | Čt 19.1.2012 11:56:19
To co se děje je naprosto šílený.Kvalitní český mlíko se leje do kanálu,aby se nepřekročily kvóty a další a další.Je to smutný..
Kde to žije - všechna témata
20:24NLov pod jezem v letních vedrech? 3
20:15NBleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
19:49NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...












