MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Blogy Diskuse

Jak jsem se vracel k rybařině

Diskuse ke článku Jak jsem se vracel k rybařině z blogu tms.mrk.cz

Autor diskuse: TMS ®16.9.2011

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N TMS - ® St 28.9.2011 18:59:09
Tohle úplně přesně nevím jak funguje, ale když jsem se na to ptal, jestli se můžu registrovat, tak mi na MO řekli, že jako nový člen ano. Víc jsem to nezkoumal:)
N Jarda Š. - ® Čt 22.9.2011 9:37:43
Juraj >> Některé MO objednávají roční povolenky na počet členů a v březnu končí jejich prodej, takže u nich, když se přihlásíš později, už povolenku nedostaneš, některé mají povolenky navíc a prodávají je i později, u nich pak můžeš dostat povolenku, když se přihlásíš jako nový člen třeba v květnu.
N Juraj - ® Čt 22.9.2011 9:05:47
Jarda Š. >> Aha. Tak to jsem nevěděl. Když chtěl před dvěma lety kamarád přijít obdobně v květnu k povolence, tak to nešlo ne proto, že by byl problém prodat mu povolenku, ale prý právě kvůli termínu členských příspěvků. Důležité je, aby tě někde přijali za člena. Jestli ti někdo prodá, nebo neprodá povolenku v květnu ti může už potom být jedno. Proč? Je to jednoduché jak facka. Staneš se členem sousedního územního svazu a roční hostovačku si u vás můžeš koupit třeba v červenci. Proto mě zarazilo, že se v dubnu stal členem.
N Jarda Š. - ® Čt 22.9.2011 0:37:45
Juraj >> Do konce února musí čl. příspěvek zaplatit ten, kdo byl členem v předchozím roce, ten kdo členem nebyl a platí zápisné, může zaplatit i později, je ovšem dobrá vůle MO, když mu vydá povolenku už na běžící rok, ne až na další.
N Sven - ® Čt 22.9.2011 0:07:22
Juraj >> jo možné to je. Záleží na tom, kdo to je a co nese ...
N Juraj - ® St 21.9.2011 23:12:30
Ahoj Pěkné. Akorát nerozumím tomu, jak se někdo může stát členem v dubnu, když musí být do konce února zaplacené členské příspěvky.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všechny ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniBatoh Giants Fishing Rucksack Classic

Za 699
Řada klasických rybářských batohů, které jsou určeny pro širokou rybářskou veřejnost a snadno v nich přepravíte až pět teleskopických prutů s navijáky. Nabízíme dvě velikosti Medium (30l) a Large (600l)


akce, rybareniScoutGuard Fotopast Predator X

Za 2980
Dodáme do 24 hodin a bez balného a poštovného.Fotopast po jaké zákazníci léta volali: malá, kvalitní a přitom cenově dostupná! Díky nové technologii osvětlení jsou rozměry skutečně miniaturní (107x76x40mm). Dosvit a dosah PIR až 15m, 12MP foto, HD video se zvukem.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Rybářské potřeby JESETER Rybářské potřeby JESETER

Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17