Trojnožka pod feeder
Diskuse k rybářskému videu Trojnožka pod feeder
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
NZdendahat - Profil | So 7.1.2012 16:45:31
Nyossi - Profil | Út 31.5.2011 11:05:02
NAlov_na_MRK_rezignující - Profil | So 8.1.2011 20:02:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ted vážně. Video zpracované supr.Přínos pro kutily bez zařízení malý. Proto hodnotím za 2. Ale víc takových. Zhltl jsem to od začátku do konce :-)
NZdendahat - Profil | So 8.1.2011 15:55:19
tak je jedno že je každej kapek jinej.
Ten stativ bude dobrej už sem to u někoho viděl, já sem timhle ušetřil kolem 500kaček a mám z toho radost :-)
NBrunner - Profil | So 8.1.2011 15:43:57
Jako bývalého šéftechnológa největší tankové fabriky od Uralu na západ, mne to příliš nenadchlo. To je možná zajímavé pro toho, co ještě neviděl soustruh.
Mám stativ k foťáku a nepoužívám ho, protože na větší zrcadlovky s velkými objektivy je málo tuhý. Chci jej vyzkoušet na feeder. Konfortní tripod, jen nahoru dám hrazdu od Fencla. Už mne nebaví něco kutit. Jedině mušky...
NTeigr - Profil | So 8.1.2011 15:08:38
NZdendahat - Profil | So 8.1.2011 15:06:23
Ndejff - Profil | So 8.1.2011 12:14:39
NBrunner - Profil | So 8.1.2011 11:38:38
Objednal jsem dost raritní pruty NEVIS 420 cm, medium do 90g, 5 špiček. Rybařit míním na větší řece (Váh na severním Slovensku). Po jisté úvaze jsem zavrhl nějaký tripod a soudím, že bude vhodnější používat obyčejné vidličky.
Odobří mi někdo výběr prutů a odmítnutí tripodu?
NAnýzový dědek - Profil | So 8.1.2011 11:29:49
Ale jste kluci šikovní tak to časem jistě ještě vylepšíte.......)))))
Nsolich76 - Profil | So 8.1.2011 11:28:10
N: vydrák - Profil | So 8.1.2011 11:26:21
Jo,ještě jedna věc.Jednou jsem takhle zkritizoval jedno video.Autor videa nad mými slovy trochu popřemýšlel a vzal si z nich tu část,kterou považoval za pravdivou.Nenazýval mě pičou,volem a magorem.Píšeme si často soukromé zprávy a hodnotíme jeho videa.
I negativní názor je názor.Je to fér hra.To je vše,co jsem chtěl napsat.Měj se R.
NZdendahat - Profil | So 8.1.2011 11:17:07
NZdendahat - Profil | So 8.1.2011 11:12:43
N: vydrák - Profil | So 8.1.2011 11:12:19
Příspěvky jsem samo četl.Stojíš jenom o slova chvály?Chceš,aby tě ostatní plácali po ramenou,jaký si šikulka a kutil?
I negativní reakce má na MRKu místo.Píšu to,co si myslím.A o tomto si myslím,že spojovat podobnou práci s výrazem zlaté české ručičky je prostě mimo mísu.
Pochválil jsem ti druhé video,o kterém si myslím,že už je tam o řemesle řeč.
A ještě ti připomenu jednu věc.Diskutovat se nechá slušně.Výrazy jako vydrák magor,piča,vole mezi slušnou diskusi nepatří.
S pozdravem Petrův zdar vydrák
NZdendahat - Profil | So 8.1.2011 11:03:54
NTeigr - Profil | So 8.1.2011 11:01:23
Petru zdar
N: vydrák - Profil | So 8.1.2011 10:54:51
N: vydrák - Profil | So 8.1.2011 10:48:52
NZdendahat - Profil | So 8.1.2011 10:28:21
NZdendahat - Profil | So 8.1.2011 10:25:33
N: vydrák - Profil | So 8.1.2011 6:38:51
Nrumi7 - Profil | So 8.1.2011 0:45:11
Nxmac - Profil | Pá 7.1.2011 23:27:36
Ne500 - Profil | Pá 7.1.2011 20:50:05
NZdendahat - Profil | Pá 7.1.2011 20:28:23
Nkaňka - Profil | Pá 7.1.2011 20:24:15
NSven - Profil | Pá 7.1.2011 20:21:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Na soustruhu bez brýlí, přijdeš o zrak ve chvíli " :-)))
Nkaňka - Profil | Pá 7.1.2011 20:19:53
NSven - Profil | Pá 7.1.2011 20:17:51
A určitě to něco dalo spoustě hlavně mladších MRKařů, kteří ani netuší, že existuje něco, jako je soustruh, stojanovka nebo CO-čko a už vůbec ne, k čemu by to mohlo být dobré :-)))
NZdendahat - Profil | Pá 7.1.2011 20:15:21
Nkaňka - Profil | Pá 7.1.2011 20:12:45
NSven - Profil | Pá 7.1.2011 20:09:30
Ne za trojnožku, ty jsem na feeder už dávno zavrhnul ale za ten báječný koncert, šikovných rukou, navíc podmalovaný perfektně vybranou, svižnou muzikou.
Opravdu paráda. :-)))
Kde to žije - feeder
11:44NPickermánia-ultra light fishing 49060
11:33NMethod feeder a vše kolem něj 40292
9:35NFeederařina na řece 64307
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
PoNGURU - vše kolem téhle značky 6269
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
. . . NJihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...













