Candáti na gumu

Diskuse k rybářskému videu Candáti na gumu

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 15.11.2009

NProgramátor - Profil | Po 16.11.2009 15:19:03

CrazyCarp >> to jo, ale kdyby to nebylo tak pruhledny...

    NCrazyCarp - Profil | Po 16.11.2009 15:13:58

    Mě se to líbilo, myslím že se MRK snaží aby z videa pro nás vyšel co nejlepší zážitek, a musí si někdy trošku pomoct, aby to nějak vypadalo :)
    Pěkný video...

      Nkamos - Profil | Po 16.11.2009 14:43:44

      zajímalo by mě jestli to byla svazárna nebo soukromámk. protože chytat candoše za světla a ještě takové macky. a to zacházení taky nic moc jak toho 2 držel za skřele. když ještě podotknu že candáti když se tahají z větší hloubky tak se špatně vyrovnávají s měnícím se tlakem a mohou uhynout.

        NKaso - Profil | Po 16.11.2009 14:42:36

        A ešte sa mi lúbi,že má katalog rapala v tej taške.

          NKóĎA - Profil | Po 16.11.2009 14:27:47

          chce to kvalitní připojení 8-)

            Npepa-č - Profil | Po 16.11.2009 14:26:25

            Martin M. >> to říkal Sovák (tuším). Že nejhorší je točit s dětma, zvířatama a Menšíkem :-))

              NMartin M. - Profil | Po 16.11.2009 14:21:07

              El Duffus >> ja u toho nebyl, ale tak se vyjadrim jen obecne k tomu vpichu u druhe ryby. Film se nataci pouze jednou kamerou s jednim kameramanem - vsimni si, jak dej na sebe navazuje i pres vsechny ty strihy - aby jsi tohle dokazal, musis nektere veci tocit nadvakrat - tedy napr. 1. chmatnes po candatovi ve vode rukou [strih] 2. vytahujes candata z vody v ruce [strih] 3.odhackovavas candata [strih] 4. poustis candata [strih] 5. candata odplouva. A ted jak to mohlo byt opravdu - natahujes ruku k candatovi, kamara jede, natoci se uchopeni (1). Stop, kameramen si prejde jinam a natoci vytahovanim nastrahy z huby (3). Stop. Jenze ouha, zapomneli jsme ukazat, jak candata zvedas z vody, tak mu polozis (zahaknes, zapichnes, nevim) twistera do huby a vytahnes ho znovu (2). Potom dotocite pousteni (4,5). Kdyz si nedavas bacha, muzes udelat chybu. Ono to nejde dopredu naplanovat, co presne budes ve filmu ukazovat. Rika se, ze filmovani se zviraty a detmi je to nejhorsi, protoze neposlouchaji. Tohle je jeste o level dal, protoze ryba neni cvicene zvire, musis improvizovat az u vody.

                Ndejff - Profil | Po 16.11.2009 14:17:14

                mě se to líbilo nesekalo se mě to dávám za 1

                  NLvíček - Profil | Po 16.11.2009 14:01:46

                  KóĎA >> hmm, tak jsi jeden z 1000 ;-P

                    NKóĎA - Profil | Po 16.11.2009 13:58:39

                    mně se nic neseká :-)

                      NLvíček - Profil | Po 16.11.2009 13:57:01

                      Video má 110MB, takže se nedivte, že se Vám to seká!

                        NEl Duffus - Profil | Po 16.11.2009 13:39:33

                        Martin M. - Tak konkrétně na tomhle videu se mi nelíbí věci popsané Glanisem, to znamená, že jednou má candát kopyto vpravo a jednou vlevo(stejná ryba), prvně ulovenej candát má při záběru do tlamy vidět čerstvej vpich po háčku na jiném místě. Obecně se mi na Vašich videjích nelíbí reklama. Rozuměj tomu tak, že se mi nelíbí to, jak moc násilně je předkládána (candát vzal tohle kopyto a tak ho ukážem a když zrovna není vidět, tak ho píchneme tak, aby vidět bylo) a v jakém množství. Je mi jasné, že bez ní to nejde o tom nediskutuju ( třeba taška Rapala atd pro mě není problém, borec má nějaké triko atd, na úvod se uvede, že video vzniklo za podpory ....). Podle mě by jsi Ty (Mrk) měl trochu více zohledňovat to, že se na Vaše videa koukaj taky mladí a jít jim příkladem tím, že budeš více tlačit na aktéry, aby ryba na úkor reklamy netrpěla tolik, jasný je, že trpět bude, ale příkoří jí způsobuje každej z nás už tím, že jí loví, takže jde o to, to příkoří minimalizovat...
                        Moje vítka nesměřovala ani trochu k tomu, jak je video natočené technicky, to se mi naopak líbí a nejen u tohoto...

                          Nšvihov - Profil | Po 16.11.2009 13:26:33

                          jak napsal programátor to je přesný,tomu může věřit jen mentál!!!!

                            NProgramátor - Profil | Po 16.11.2009 13:22:49

                            komediant

                              NMartin M. - Profil | Po 16.11.2009 13:10:44

                              Rytíř >> odpovidal jsem na to mimo jine vcera v Poradne: http://www.mrk.cz/poradna.php?id=1

                                NRytíř - Profil | Po 16.11.2009 12:50:26

                                Martin M. >> jak je to prosimtě s tim sekamim,jak jsem už niže psal a i někdo psal,že se mu to taky seka ale jenom ty videa MRK cz jina se mi nesekaj?

                                  NMartin M. - Profil | Po 16.11.2009 12:40:52

                                  El Duffus >> bud prosim konkretnejsi, co presne se ti nelibi? Nestyd se, jen do nas :)

                                    NŠlapeto - Profil | Po 16.11.2009 12:17:43

                                    No to mě po**r..On jde na candáty a co nechytí? 2 Krásný candáty 65+ .Jak to ten člověk dělá, klobouk dolů :)..Když já jdu vláčet ,urvu půlku krabičky ,nachodím x kilometrů a chytnu ,když so hodně daří, nějakého okounka :))))
                                    btw: nemyslim to ironicky a doufám že to nevyznělo jako závist :)

                                      NZolta - Profil | Po 16.11.2009 12:06:38

                                      Pěkn video. Konečně o přívlači s gumami. Sice krátký ale pěkný.

                                        NKa-vec - Profil | Po 16.11.2009 11:42:27

                                        Hurá ! Konečně něco o přívlači ! Některým úsekům sice nevěřím ale bezva.