Candáti na gumu

Diskuse k rybářskému videu Candáti na gumu

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 15.11.2009

NFuldík - Profil | Po 16.11.2009 11:35:41

Mě se celkem líbí,akorát já gumy vodím uplně jinak,pomalej a s prutem nahoru,ne tak divoce.Možná je to ale chyba.

    Nfischmeni - Profil | Po 16.11.2009 11:29:10

    Pěkné video konečne o přívlači !!! A když se vám nelibí proč se na něj dívate

      NKaso - Profil | Po 16.11.2009 9:30:19

      Je to trapné. Najskôr sa prediera"džunglou"a potom natrafí na lodičku. Je to reklama natočená pre bohatú firmu. Chcem to vidiet,jak by na zvazovej vode nachytal...

        NLauri - Profil | Po 16.11.2009 8:59:01

        Mně se to docela líbilo, nemusí být v každém videu trofejní ryby, to si potom rybář - začátečník myslí, že je jednoduché chytit nějakou trofej. Jsem rád, že bylo natočeno video s dravci, přecejenom jich tu moc není.

          NEl Duffus - Profil | Po 16.11.2009 8:32:13

          Glanis - máš pravdu, je to tak jak píšeš, kopýtko je jinde :).
          Martin M. Tohle je jedno z těch "profesionálních videí", která mají být vždy dvě za měsíc? Právě když jsem to dříve četl, tak jsem si říkal, že s tím teda bude hodně práce, ale ono to zase tak horké nebude. Tohleto je dost slabé, celkově.

            Nschiwa - Profil | Po 16.11.2009 8:06:18

            Zajímavé video,ale jenom dvě ryby v průměrných velikostech a moc se mi nezdá způsob vedení,na můj vkus přitahuje moc rychle..

              Nkopr69 - Profil | Po 16.11.2009 0:17:56

              Temhle videim neverim od doby kdy jsem byl na Novych Mlynech a jeden nejmenovany kaprar tam natacel lov kapru pro svou videokazetu.Asi po tydnu lovu kdy nemel ani zaber a neulovil jedinou rybu tak obchazel rybare a prosil a zapujceni jejich nalovenych ryb pro natoceni sveho videa.Take jsem slysel jak se natacel porad do tel.o lovu stik.To se nakoupilo nekolik metraku stik aby bylo co lovit a pak je to uz hracka.Ale to jsem jen slysel,diky bohu ze nevidel.

                NG.Lubin - Profil | Po 16.11.2009 0:15:32

                Pěkný video, solidní reklama, ale ta je dnes všude. Viděl jsem vícero videí s hrajícím panem rybářem a asi bych se řídil heslem: "Mluviti stříbro, mlčeti ........... ." Chápu, že každý nemuže mluvit, komentovat nebo moderovat jako pan Soukup v Jakubovi:-)), ale trochu formu by to mít mohlo. Asi bych začal víc číst nebo si našel fajného moderátora:-D. Snad jsem se teď nikoho nedotkl............ chápu, že kritizovat umí každý:-D, ale teď mi to nedalo nenapsat....:-), lovu zdar

                  Nroman_monfish - Profil | Ne 15.11.2009 23:43:48

                  Glanis >> Ale to přece stačí tu rybu jen otočit v ruce aby byla ke kameře správnou stranou.

                    NPÍĎA1972 - Profil | Ne 15.11.2009 23:41:29

                    Kdyby sem podobné video poslal někdo "Z NÁS",tak věřim,že ho tu "MRKAŘI" roznesou na kopytech....mohlo to být trošku víc "rozpitvaný"(ne ti candoši),ale u jiných videí je to fakt lepší!

                      NGlanis - Profil | Ne 15.11.2009 23:39:54

                      roman_monfish >> to si nemyslím, kdyby chytli více ryb tak určitě ukážou všechny... podle mého šlo hlavne o to, aby byla vydět nástraha na kterou byl polapen, reklama je svindstvo.

                        Nroman_monfish - Profil | Ne 15.11.2009 23:33:26

                        Nějak mi nedochází co by z hlediska tvůrců přineslo přepíchávání nástrahy u jedné ryby ze strany na stranu. Myslím, že bylo chyceno více ryb jak dvě a je to jen otázka střihu a výběru natočených záběrů.

                          NSokolik - Profil | Ne 15.11.2009 23:15:40

                          Já si myslím že je to povedené video.....:)

                            NGlanis - Profil | Ne 15.11.2009 23:10:37

                            Né že bych chtěl rýpat, ale ono to kopito je v pravo při zdolávání ryby, při vylovení je vlevo a ve chvíli vyproštování háčku a pouštění je zase v pravo. Scéna se asi musela často opakovat, aby bylo dobře vydět na jaké, že to kopito byl chycen na konci měl co dělat, aby to vubec rozplaval, jestli vubec. A ještě jeden rozpor před první rybou říká, že lodku nezakotví a po puštění říká, že si zakotvil nad hranou. Néříkám, že bych natočil lepší video či chytil větší candáty, ale hlásit se to musí. :-) :-)

                              NBandy - Profil | Ne 15.11.2009 23:06:11

                              Všetko je to krásne. Krásny "caňďoši". Ale chýba tu trochu reality. Kto z nas má tú možnosť (ked mu neberu z brehu a na cudzej vode) mať pripraveny člun od kámoše, a ísť chytat na "hranu". Viac by som ocenil improvizaciu z brehu. U takového borce by to nemal byť žiadny problém.

                                NkukkYn_ - Profil | Ne 15.11.2009 22:41:57

                                malinko >> po prvi kdyz sem to poustel tak me to z pauzou taky moc nacist nechtelo ale ted je to lepsi kdyz sem to pustil vicekrat

                                  Nmalinko - Profil | Ne 15.11.2009 22:38:40

                                  K tomu sekani, zkuste video spustit a pak dat pauzu a nechte ho nacist do pameti. meni se barva ty lajne jak beha ten trojuhelnik. mozna to bude lepci

                                    NReznik76 - Profil | Ne 15.11.2009 22:34:33

                                    kukkYn_ >> to si netroufnu psát ale je to spíš střihem v tom lepšim případě:-)

                                      Nmalinko - Profil | Ne 15.11.2009 22:34:27

                                      Rekl bych, jestli dobre vidim, tak pisou 1/4 - 5/8 oz. t.j. asi 7-17g. Uhlik prut, rychla reakce

                                        NONU - Profil | Ne 15.11.2009 22:33:27

                                        Pěkný ryby ale to jde na nějakou vodu a prodírá se křovím a pak když nic nechytne ze břehu tak vyasí to že mu tam kámoš nechal lodku:)jinak by nic nechytl ale to s tou nástrahou v tom koutku to už jste tady zminovali.