Candáti na gumu

Diskuse k rybářskému videu Candáti na gumu

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 15.11.2009

MP-E65mm - Profil | Po 16.11.2009 23:33:41

Martin M. >> to opravdu nevím, byla to jen reakce na níže napsané příspěvky ohledně dvojího umístění nástrahy v tlamě candáta , potažmo tvojí reakce , kdy připouštíš úvahu, že by mohlo při natáčení dojít k znovu zaháknutí, zapíchnutí ( a je jedno jak to budu formulovat) nástrahy. Ale tohle se mě v danou chvíli zdá jako nepodstatná věc co mě opravdu zaráží je obsah a výkon aktéra a nad tím se musím pozastavit a ten tvůj názor o který jsem tě požádal by mě zajímal. Ale nechci tě do ničeho nutit.....................

    Martin M. - Profil | Po 16.11.2009 23:14:10

    MP-E65mm >> odpovim jen na posledni cast a to jeste otazkou - myslis, ze v tomto videu bylo s rybou zachazeno nesetrne, snad i vice nez co ukazuje film?

      Bosanac - Profil | Po 16.11.2009 23:10:30

      Wow , tak to byl nadherny zaber .....
      Wow je pric .....
      Ostatni ujde , a ani reklami moc neni .

        MP-E65mm - Profil | Po 16.11.2009 22:51:02

        Martin M. >> mě by Martine zajímal tvůj názor na toto video a tím myslím zejména obsahově. Domnívám se, že tohle bylo šito horkou jehlou a podle toho to video vypadá. Přirovnal bych to k videu stejné kategorie a to "podzimní přívlač" kdy si z nás učinkující dělá vyloženě prdel. Ty sem vložíš svoje feedr videa , potom videa s muškou ( obojí bych řekl, že je na slušné úrovni ) a pak tohle. Mezi nima je tak diametrální rozdíl, co se obsahu a výkonosti aktéra týka, že si kladu otázku "stojí ti to za to" ? (neber to ve zlém)

        Ani jedno video od těchto "pánů" se mi vůbec nelíbí. Věčně se opakující fráze, teatrální výkřiky po zaseknutí ryby o ruční gestikulaci nemluvě, vše vypadá hrozně nepřirozeně, strojeně, vyumělkovaně a mohl bych pokračovat. A pokud jsi aspoň trošku soudný tak to musíš vidět.

        To, že se video točí stylem - akce- střih- akce - střih -akce atd. ví snad většina znás, jde pouze o to do jaké míry jsou pánové schopni zajít co se zacházení s úlovkem týče.

        PS: díky za odpověď - klidně do SZ

          Ládin - Profil | Po 16.11.2009 22:49:49

          To místo vypadá opravdu nepřístupně. Přes vydupanej flek kterej byl obsazenej kamerou jít nemohl a trocha suchýho rákosí je zřejmě nepřekonatelná překážka tak se musel chudák brodit vodou. Ještě, že se mu včas rozsvítilo a vzpomněl si, že tam má loď :-) Ryby teda chytil pěkný to je fakt, ale trochu mi to připomínalo JV.

            sliver - Profil | Po 16.11.2009 22:12:14

            že vám to hoši není blbý ( myslím realizační tým ). No , ale jako bych nic neřek.

              tomashr - Profil | Po 16.11.2009 21:40:46

              Martin M. >> Můj názor je, že tohle "candátí video" je mezi MRK klipy velice slabé, možná takřka nejslabší.
              Nevadí mi reklama, jde spíš o obsah - režie krajně nedůvěryhodná či možná naivní, slovní projev tady "divný", poučení z videa takřka nulové - prostě jsme viděli dva celkem hezké chycené candáty - trochu málo, ne?
              Ať jsem konstruktivní - podle mě velmi dobrá videa jsou třeba ty feederová s Tychlerem (teď nechme stranou sakování), zrovna tak to tvoje s "jarním feederem" nebo třeba teď nedávno ta "bílá ryba na mušku". To je poučné a zajímavé, nemám námitek (jakožto defakto profi fotograf moc dobře vím, co to obnáší, tak neřeším drobné detaily).
              Diskutabilní je ten K. Nikl - podíval jsem se na ně rád a zajímavé byly, jenže buďme objektivní - tohle už je opravdu firemní reklama jako celek, neřekl bych ani slovo proti tomu, když se dá na začátek i konec reklama, ale v tomto případě jde o jednu kompletní reklamu. S ohledem na určitou zajímavost obsahu to vyloženě neodsuzuji, ale ideální přístup to není - řekněme dobré, ale musí se hodně přivřít oči.
              Bohužel ale to poslední video o candátech lze jen těžko označit jinak než jako zklamání, tudy cesta fakt nevede :-(

                Franta17 - Profil | Po 16.11.2009 21:20:34

                Pěkné video, i když bych ho možná uvítal o něco delší. Ať je takových víc - 1 ;-)

                  Aldes - Profil | Po 16.11.2009 19:43:15

                  Pěkné video a krásné ryby ale zajímalo by mě jestli by to takhle šlapalo i na řece??

                    javasaki - Profil | Po 16.11.2009 18:29:50

                    Skvělé video trochu poučné díky.

                      Best Carp - Profil | Po 16.11.2009 17:37:23

                      dobré videjko mohlo být delší

                        Programátor - Profil | Po 16.11.2009 17:13:33

                        Martin M. >> a co treba kocafilm? :-)

                          Martin M. - Profil | Po 16.11.2009 17:11:23

                          El Duffus >> vidis, a videa od KN jsou hodnocena velmi vysoko, asi ma kazdy jiny vkus. Samozrejme vim, ze by to mohlo byt jeste 5x lepsi.
                          Ohledne reklamy - nase celkove investice do "videi zdarma" jiz davno presahli 6 cifer, proto volime tento zpusob, jak se o naklady podelit s komercnimi subjekty. Uplne zdarma a bez reklam to zatim delat nelze, takovy projekt v podobnem rozsahu na webu neznam.

                            Rytíř - Profil | Po 16.11.2009 16:57:18

                            Martin M. >> udělal jsem co jsi psal v poradně a už se to neseklo.

                              Programátor - Profil | Po 16.11.2009 16:57:12

                              El Duffus >> ale na Káju se zas hezky kouká :-)

                                Blažík - Profil | Po 16.11.2009 16:49:27

                                Tygrys >> Lvíček >> Mě se taky neseká

                                  Rytíř - Profil | Po 16.11.2009 16:46:45

                                  KóĎA >> připojeni mam10.

                                    Fabios - Profil | Po 16.11.2009 16:46:20

                                    Moc pěkné video, tolik mne to navnadilo, že na ty krasavce co nejdříve vyrazím:)

                                      El Duffus - Profil | Po 16.11.2009 15:33:01

                                      Martin M. - ok to zní logicky a pravděpodobně to tak bylo. Jak jsem psal, proto mě připadá závazek se dvěma "profi" videama měsíčně dost šibeniční a v odpovídající kvalitě ( a tím myslím i to, že je prostě k ulovení a natočení potřeba mnohem více času, než když se prostě jen jde na ryby, což samozřejmě stojí peníze). Přesto si stále myslím, že někdy je té reklamy opravdu moc a je to až úsměvné, napadají mě třeba videa od K.Nikla- to při vší úctě nejsou rybářská videa, ale spíše taková firemní záležitost...

                                        CrazyCarp - Profil | Po 16.11.2009 15:23:33

                                        Programátor >> Bylo to průhledný, to je fakt :) Každej to umí jinak...