Něco pro zasmání.

Diskuse k rybářskému videu Něco pro zasmání.

Autor diskuse: Bomber76 - Profil , 17.6.2009

Ten jesteter je :

A) živý 3%

B) mrtvý23%

C) umělý74%

Od 21.6.2009 hlasovalo 31 čtenářů.

NLauri - Profil | Čt 18.6.2009 6:59:11

Je dobré se zasmát takhle po ránu. Líbilo se mi jak většina lidí reagovala, tomu bavičovi málem zlámali prsty:)) A ta tlustá černoška byla taky hustá,takhle rychle neběžela už hezkou řádku let. Dávám jedničku

    NMajsher - Profil | Čt 18.6.2009 2:13:29

    M@1r >> taky by mě to zajímalo, kdyby byl umělej, byla by to docela sranda, kdyby mrvej, řekl bych si, že to je trochu divný. Živej nebyl určitě. Na kéonci mě rozesmál jak naháněl tu černošku :)

      Nkranex - Profil | Čt 18.6.2009 1:09:06

        NM@1r - Profil | Čt 18.6.2009 0:42:01

        je tu sance ze bi byl jeseter umely?nebo naangazovany?nevsiml jsem si ze bi se sam hybal nebo nejak dal najevo ze je zivy....v pripade ze jde o opravdu ziveho jesetera(coz si nemyslim) je to pekna prasarna a nakopal bych tomu dotycnymu do vajec...

          Nkranex - Profil | Čt 18.6.2009 0:32:42

          Sven >> sven >> len nak ho zavru...mozno len zbieral odvahu na nejake male decko

            Nkranex - Profil | Čt 18.6.2009 0:31:32

            tretotriedna skryta kamera....zabava pre primitivov...

              Npavel68 - Profil | St 17.6.2009 23:19:44

              debilovina

                NVydra revírní - Profil | St 17.6.2009 23:00:15

                Každý holt máme o legraci jiné představy. Upřímně, čekal (doufal?) jsem, že mu nějaká ta zmatená starší dáma tím podběrákem ruku s rybkou přerazí, pak by možná video dostalo vtipnější rozměr. Jinak jsem naprosto mírumilovný člověk :)

                  NKáceč - Profil | St 17.6.2009 22:33:18

                  Každý strůjcem svého štěstí.Že se mu to jednou vymstí,o tom vůbec nepochybuji.

                    NKalužmistr - Profil | St 17.6.2009 22:29:32

                    Prasečina.

                      N1kolda1 - Profil | St 17.6.2009 22:27:09

                      hnus

                        NHermis_s - Profil | St 17.6.2009 22:18:13

                        nuda

                          NkukkYn_ - Profil | St 17.6.2009 22:12:43

                          X-Rap- do urcite miry :c)

                            NX - Rap - Profil | St 17.6.2009 21:00:18

                            Sranda musí být!

                              Nhynek79 - Profil | St 17.6.2009 20:58:53

                              stare senylni babky

                                NTomčaaa - Profil | St 17.6.2009 20:11:38

                                taky mu narvat pěst do huby

                                  NALDA555 - Profil | St 17.6.2009 20:02:52

                                  blbost

                                    NkukkYn_ - Profil | St 17.6.2009 19:58:42

                                    No hele ja si myslim ze urco uz zivej nebyl ale asi to byl opravdovej jeseter.Chudak no co nadelas nekdo z toho ma proste prdel.

                                      NRomik153 - Profil | St 17.6.2009 19:50:44

                                      doufam ze aspon nebyl pravej ten malej jesik... to neni moc na zasmani... :-(