Aura člena MRKu

Diskuse k bleskovce Aura člena MRKu

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 3.3.2008

NMartin M. - Profil | Pá 3.5.2013 16:14:21

zideka >> s timto poctem zapisu v diskusich jsi 40% mit nemohl, to jsi mozna koukal na neco jineho.

    NPaulus - Profil | Pá 3.5.2013 15:47:41

    zideka >> Nemáš si z toho dělat prdelky - aura je totiž vážná vjec !

      Nzideka - Profil | Pá 3.5.2013 15:37:40

      Martin M. >> včera jsem se někoho ptal jestli ta jeho aura280 jde namačkat do krmítka a od té doby mám 0 ikdyž jsem měl už nevím kolik

        NMartin M. - Profil | Ne 2.12.2012 0:31:32

        arnošt >> uz asi vim, presunovali jsme desitky bleskovek do miniclanku a v miniclancich jsem zapomnel auru pocit, tak mi to ubralo :-)

          Narnošt - Profil | Ne 2.12.2012 0:00:14

          Martin M. >> Minimálně rok,možná déle jsi měl o 10% větší,proto mě to trklo do očí.Ještě pár přepočítávání a neštěstí je hotovo... o)))

            NMartin M. - Profil | So 1.12.2012 23:53:58

            arnošt >> asi jsem zlobil :-)
            Nevim, kolik jsem mel, nesleduji to. Ale je mozne, ze se pri prepocitavani mirne zmensi.

              Narnošt - Profil | So 1.12.2012 23:42:02

              Martin M. >> Martine,jak je možné,že Ti klesá aura? :)
              Celou dobu jsi měl 560% a teď najednou 550... Je to forma nějakého osobního trestu?? o)))

                NMartin M. - Profil | Po 13.8.2012 22:05:49

                Tukan >> omlouvam se za odpoved po 3 mesicich, asi jsem to tehdy prehledl.
                Zadny program nepozna kvalitu zapisu, hodnotime pouze pocet ctenaru, kteri si tvou zpravu prectou. Pokud pises stale do stejne diskuse, mas velmi omezeny pocet ctenaru a aura ti neporoste. Jako autor diskuse zadnou auru take nedostavas, hodnoti se jen tve zapisy, nikoliv cizi zapisy do tve diskuse. Dale se nepocitaji zapisy z privatnich diskusi a z hlavnich diskusi krome MujLov.

                  NTukan - Profil | Po 13.8.2012 14:24:15

                  MAXXSKATER >> aha, zkusím dát taky nějakou.....

                    NMAXXSKATER - Profil | Po 13.8.2012 14:15:30

                    Tukan >> Páč to honěj bleskovkami apod ... :-))

                      NTukan - Profil | So 21.4.2012 19:17:20

                      Martin M. >> Ahoj, Jedno Jmeno je třeba Pisek, ten am hodnè kvalitni příspěvký radí jak barvit muškařsky materiàly třeba a je na nějakých tuším 20% . Na druhou stranu lidi jako XAXAP nebo Mrknato mají příspěvky o jejichž kvalitě lze pochybovat a mají aurou 250% . Tomu nerozumím





                        NMartin M. - Profil | Pá 20.4.2012 1:19:59

                        arnošt >> prvne dulezitejsi prace :)

                          Narnošt - Profil | Pá 20.4.2012 0:46:09

                          Martin M. >> A kdy přijde tedy přibližně ta změna,jak jsi jí měl zatím jen v hlavě?Nebo téma změny výpočtu aury není zas až tolik aktuální? ;-)

                            NMartin M. - Profil | Pá 20.4.2012 0:35:45

                            Tukan >> ahoj, poprosim te o ta konkretni jmena :-)
                            Algoritmus vypoctu aury nechci prozrazovat, lidi by pak psali jen proto, aby meli vysokou auru, a to neni nasim cilem. Cilem je, aby jsi psal rozumne a za to dostaval virtualni body.
                            Samozrejme aura nerika nic o kvalitach autora, jen prevzate o velikosti jeho publika.
                            Urcite neni bezchybna, dnes bych to udelal jinak, zatim to je takto.

                              NTukan - Profil | Čt 19.4.2012 0:38:57

                              Zdravím. jak asi víte s kamarády auru řeším celkem dost často......přivítal bych, kdyby jste podrobněji popsat způsob získávání, případně ztráty aury. Mě osobně to připadá nefér, že nekdo hodí do diskuse fotu vánočního cukroví a dostane auru 30%. JIný má vlákno kam chodí denně lidi, řeší se rybolov a je už dva roky na 15%............
                              Co ale vůbec nechápu, je jak muže někdo, kdo několik let soustavně napadá diskutující, rozmýchává hádky a odbočuje od tematu mát třeba auru 250%. Všechny případy mohu doložit na konkrétních lidech.
                              PLánujete nějakou nápravu, revizi aury, nebo tak něco? Vysvětlíte mi prosím jak to vlastně je?
                              Jinak díky za super web a super vaše videa.... Tukan,

                                Ndiki.rm - Profil | Ne 12.2.2012 9:51:46

                                Tento web mě neustále něčím příjemně překvapuje, fakt super jen tak dal, palec nahoru.

                                  NMartin M. - Profil | Po 6.2.2012 23:15:52

                                  velbyk >> nezmenilo, prave naopak, stale tam je nekde chybka, ze se aura pri prepocitani muze snizit (zpresnit).

                                    Nvelbyk - Profil | Po 6.2.2012 22:56:41

                                    Martin M. >> Ahoj níže jsem se doveděl , že aura zůstává i kdybych nebyl delší dobu a na žebříčku se propadl - mě padla.To už se něco změnilo ? ? ?

                                      Narnošt - Profil | Čt 5.1.2012 0:40:22

                                      Martin M. >> Vím,vím... A teď je to do 95% po pěti procentech a pak skok na 110% a dále po deseti... :-)

                                        NMartin M. - Profil | Čt 5.1.2012 0:34:10

                                        arnošt >> driv to bylo do 100%, ale pozdeji jsme zacali pocitat i nad.