MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

killers carp cup zdechovice podzim 2020

Datum akce: 1.10.2020 - Přidat do kalendáře v mobilu


Zaměření: Kaprařina

Kraj: Pardubický

KILLERS CARP CUP
ZDECHOVICE PODZIM 2020
66 HODIN!

Kdy :01.10.-04.10.2020
Místo konání – Sportovní rybolov Zdechovice https://www.rybolov-zdechovice.cz/

Zaměření: kaprařina
Maximální počet týmů:19

Startovné: 8 888,- Kč

Startovné se hradí na účet č.1490047024/3030. Startovné uhraďte do 30-ti dnů po registraci. Startovné je možné zaplatit 50% do měsíce po registraci a 50% následující měsíc!!!! Při úhradě uvádějte do zprávy pro příjemce název týmu. Pro nenaplnění mohou být závody zrušeny.

Pokud tým po uhrazení startovného zruší svou účast na závodu, může tak učinit do 1.8. 2020 !!!! - bude mu vrácena zaplacená částka startovného ponížená o manipulační poplatek 200,- Kč. Po tomto termínu se startovné nevrací a družstvo si musí zajistit za sebe náhradu. Náhradní tým si může změnit název.

Program:

  01.10. 2020

• 13-14:00 - prezentace

• 14:00 - losování míst

• 14-16:00 - příprava vylosovaného místa

• 16:00 - zahájení závodů

04.10. 2020

• 10:00 - ukončení závodů

• 12:00 - vyhlášení výsledků

Ceny
1. místo – 40 000,- Kč + poháry
2. místo – 25 000,- Kč + poháry
3. místo – 10 000,- Kč + poháry

VÍTĚZ SEKTORU A - Poukázka v hodnotě 2000,- Kč + poháry
VÍTĚZ SEKTORU B - Poukázka v hodnotě 2000,-Kč + poháry

Cena za nejtěžší rybu: 3 000,- Kč + poháry

PRÉMIE 1. CHYCENÝ KAPR NAD 20kg- VĚCNÉ CENY OD FIRMY SPORTCARP
Přihlášky

Přijímá Petr Broulík. Zasílejte na e-mail ct.killers@seznam.cz (do přihlášky uveďte název týmu, jména členů týmu a své telefonní číslo) nebo telefonicky na čísle 739 271 960.

Možnost objednaní stravy 2x snídani, 2x oběd, 3x večeři. Stravu si musíte objednat dopředu, určitě to stojí za to, stravu připravuje správce Pavel a určitě Vám bude chutnat.
JÍDELNÍ LÍSTEK: BUDE DOPLNĚN

Losování

Nejdříve se vylosuje pořadí, v jakém budou jednotlivé týmy losovat sektory, a v tomto vylosovaném pořadí pak zástupci týmů vylosují svůj sektor. Některá místa mají chatku, tak kdo bude mít štěstí, tak nemusí stavět bivak. Losuje se pouze jednou, výměna místa není možná.

Pravidla

Závod probíhá systémem chyť a pusť. Soutěží dvoučlenné až tříčlenné týmy, které loví celkem na 4 pruty. Každý prut s 1 návazcem a 1 háčkem bez protihrotu (pouze originál), s použitím zadního olova – BACKLEAD!!!! Povolen je pouze lov na položenou s průběžnou montáží. Zákaz používání pletené šňůry jako šokový vlasec.!!!!!!! Kmenoví vlasec nim. 0,30mm. Zavážení nástrah a návnad není povoleno jakýmkoliv způsobem. Při krmení a nahazování nesmí závodník opustit vymezený sektor. Pokud ryba vjede do sousedního sektoru a dotkne se sestavy sousedního týmu, může tento tým neprodleně podat protest, ale nemusí. V případě protestu se ryby nebudou počítat. Při zdolávání a podebírání ryby smí závodník vstoupit do sousedního sektoru pouze a výhradně se souhlasem sousedního týmu.
Během soutěže může do sektoru vstoupit pouze úsekový rozhodčí. Ostatní pouze se souhlasem závodníků. Závodník je povinen na požádání rozhodčího vytáhnout udici z vody ke kontrole. Při porušení pravidel uvedených v propozicích či nedodržení nepsaných zákonů etiky sportovního rybolovu bude tým okamžitě diskvalifikován. Bez nároku vrácení startovného.

Podání protestu

Protest může podat kterýkoliv člen závodního týmu pouze úsekovému rozhodčímu a to neprodleně s kaucí 1000,-Kč. Na protesty podané po ukončení závodu nebude brán zřetel.

Nástrahy
Boilie, pelety , obalovací těsta, boostery a dipy povoleny.

Návnady
Boilie, pelety !!!!!!!!!!!
Je přísně zakázáno lovit na:Housku, foukanou kukuřici (pufy a jiné extrudy), chleba, červy, žížaly a na jiné živé nástrahy.

Zakrmování

Kobra, prak, raketa, pva materiály
Krmení raketou: Čtvrtek od 16:00 do 17:00
Pátek od 14:00 do 15:00
Sobota od 14:00 do 15:00
Neděle od 7:00 do 8:00

Marker je povolen pouze k měření hloubky, ne k označení krmného místa. Na každém prutu bude použito zadní olovo tzv. BACKLEAD
Povinností závodníků je šetrné zacházení s rybou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Povinná výbava: podložka pod rybu vaničkového typu ,váha, becklady, podběrák min. s 80cm ramenem, EKO saky min. 2 ks na tým. Desinfekce na ošetření ryb povinná.

Co není výslovně povoleno, je považováno za zakázané.

Hodnocení a vážení
Bodovanou rybou je kapr a amur od 7 kg včetně. Rybu váží úsekový rozhodčí spolu s minimálně jedním členem týmu a členem susedního týmu, její váhu neprodleně zapíší do úlovkových listů a ztvrdí svými podpisy. Ryby budou váženy ve stejných sacích a stejným typem váhy. Po zvážení a zapsání se ulovená ryba vrací vodě.
Po ukončení závodu budou v úlovkovém listu každého týmu vybrány 4 nejtěžší ryby. Součet jejich váhy určí konečné pořadí týmů. V případě, že dojde ke stejnému výsledku u dvou a více týmů, rozhoduje nejtěžší ulovená ryba.

PRAVIDLA LOVU

Lovící je povinen zachovávat pořádek a chovat se šetrně ke krajině a přírodě, neobtěžovat ostatní rybáře. Lovící je povinen zacházet šetrně s rybami, při zdolávání, vylovení focení a pouštění. Focení je dovoleno pouze nad podložkou nebo vaničkou a to co nejrychleji, focení
úlovků ve stoje přísně zakázáno. Je přísně zakázáno poškozovat okolní porost.Rozdělávání ohně je povoleno pouze na nadzemním grilu.Po skončení závodu je každý povinen uklidit svůj sektor

Obecný dodatek:
1. Pořadatel si vyhrazuje právo učinit změnu v propozicích. V případě neúplného obsazení závodu má pořadatel právo ponížit ceny.
2. Závodu se mohou zúčastnit i ti zájemci, kteří nejsou členy ČRS nebo MRS. Osoby mladší 18 let se mohou závodu účastnit pouze s doprovodnou osobou, která přebírá veškerou odpovědnost.
3. Závodníci startují a loví na vlastní nebezpečí, se stanovenými pravidly souhlasí a svůj souhlas stvrzují přihláškou a uhrazením startovného.
4. Jedná se o soukromou akci a pořadatel si vyhrazuje právo odmítnout zájemce o závod bez udání důvodu.
5. Závodníci souhlasí s pořizováním fotografií a videonahrávek, které mohou sloužit pro reklamní a mediální účely.
6. Poskytované osobní údaje jsou zpracovávány dle Nařízení (EU) 2016/679 (GDPR). Dodatek o ochraně osobních údajů lze poskytnout k nahlédnutí v sídle organizace, v den konání závodu, případně elektronicky na předešlé vyžádání.NÁZEV TEAMU

1.CT DYNAMO
2.CT CARP SESSION
3.CT DABL-L
4.CT CZ,SK
5.CT HOVNOCHYTI Z VÝCHODU
6.CT - CLASSIC
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.

 

broula - ®, 9.2.2020

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNovinka 2020 - Navijáky Shimano Twin Power

Nový naviják Twin Power jde ruku v ruce s filozofií společnosti Shimano, založené na neustálém průběžném technickém zdokonalování.

akce, rybareniCHUB Outkast Flatbed -43%

Za 2.799
Outkast je mimořádně pohodlné ploché lehátko. Toto Lehátko vyniká svou pevnou konstrukcí a lehkostí rámu!

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen