MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

TCF Hadina Cup 2019

Datum akce: 12.6.2019 - Přidat do kalendáře v mobilu


Zaměření: Kaprařina

Kraj: Vysočina

TCF HADINA CUP 2019

POŘÁDATEL:
TCF (Total Carp Fishing) pořádá kaprařský závod (98 hodin) na revíru Hadina u Humpolce (Kraj Vysočina), o rozloze 12 ha.
http://www.hadina.cz

TERMÍN KONÁNÍ ZÁVODU :

12.6.2019 – 16.6.2019

PROPOZICE ZÁVODU :
Celý závod bude probíhat v režimu chyť a pusť. Na celém revíru je zakázáno po dobu závodu vyvážení návnad a nástrah, používání echolotu, používání člunů a jakékoli označování krmných míst. Je povolen lov non-stop. Každý tým má povoleno lovit pouze na 4 pruty. Na každém prutu je jeden návazec s jedním jednoháčkem (doporučujeme s protihrotem). Lov je povolen výhradně na položenou s kaprovými pruty. Feedery nejsou povoleny. Ulovené ryby všech druhů, budou šetrně vráceny zpět do vody. V případě zjištění jakéhokoli nešetrného zacházení s rybou bez rozdílu druhu následuje okamžitá diskvalifikace týmu, bez nároku na vrácení startovného.
Účastníci jsou povinni v průběhu závodu kdykoli na výzvu rozhodčího stáhnout udice ke kontrole. V případě zjištění porušení dalších pravidel bude týmu uděleno napomenutí a anulovány dosavadní výsledky. Týmu může být uděleno maximálně jedno napomenutí. Při druhém napomenutí je tým automaticky vyřazen ze závodů bez nároku na vrácení startovného.

POVINNÁ VÝBAVA :
Každý tým musí mít vhodný kaprařský podběrák o minimální délce ramen 80cm, jednu komerční odháčkovací podložku a minimálně 2 kusy plovoucích saků. Při lovu je doporučeno používat pouze háčky s protihrotem. Dále je nutné, aby každý tým vlastnil mobilní telefon, který při registraci uvede jako kontaktní (je nutno zajistit si jeho provoz po celou dobu závodu, tzn. nabíjení baterií.).

POVOLENÁ VÝBAVA K LOVU :
Bivak (možno s podlážkou), broly, deštníky s bočnicemi i bez.
Stany a různé druhy přístřešků výrazných barev výslovně zakázány.

BODOVÁNÍ :
Boduje se ulovený kapr a amur od 5kg váhy. Do celkových výsledků se započítává hmotnost pěti nejtěžších bodovaných ryb každého týmu. Sakování ryb je povoleno pouze na dobu nezbytně nutnou, tzn. do příchodu rozhodčího. Každý tým má v povinné výbavě nejméně 2ks plovoucích saků. Svého sektorového rozhodčího každý tým přivolá mobilním telefonem ihned po ulovení bodované ryby. Rozhodčího je možno pouze prozvonit a to tak dlouho, dokud rozhodčí neodmítne hovor, což je znamením, že výzvu akceptuje. V závodě vítězí tým s nejvyšším počtem dosažených kilogramů ulovených pěti nejtěžších bodovaných ryb. V případě shody rozhoduje o pořadí větší váhový průměr ulovených ryb. Pokud dojde ke shodě i při hodnocení tohoto kritéria, rozhoduje o umístění největší ulovená ryba týmu.

LOVNÝ SEKTOR :
Každý účastník bude mít vyznačen sektor. Týmy nesmí úmyslně lovit v sousedním sektoru. Členové týmu mohou na břehu překračovat hranice sousedního sektoru pouze se svolením sousedícího týmu. Pokud na vodě vznikne nějaký problém s hranicí sektorů, toto nedorozumění vyřeší hlavní rozhodčí.

POVOLENÉ NÁVNADY A NÁSTRAHY :
Nástrahy: chytá se pouze na pelety, boilies, plovoucí boilies a jejich kombinace. Nástrahy je možno obalovat v těstech a dipech. POZOR: Zig-rig není povolen.
Návnady: povoluje se vnadit pouze boilie a pelety. Maximální množství krmení na jeden tým není omezeno.
Zákaz krmení a chytání na kukuřici, tygří ořech i další druhy partiklu, extrudované nástrahy (puffi, burisony, živé nástrahy, rohlíkové boilies apod.).
CO NENÍ POVOLENO JE ZAKÁZÁNO.

POHYB A CHOVÁNÍ V PRŮBĚHU ZÁVODU :
Každý z účastníků závodu je povinen chovat se šetrně a ohleduplně k přírodě a k uloveným rybám! Je přísně zakázáno jakkoliv poškozovat pobřežní porosty a rozdělávat oheň! Je povolen pouze plynový vařič a gril. Po ukončení závodu je každý tým povinen odklidit odpadky ze svého závodního sektoru a tyto odvézt (bude provedena kontrola). Předem ohlášeným návštěvám v průběhu závodu je povolena návštěva soutěžních týmů, ovšem platí zákaz volného pohybu po břehu a návštěva musí použít nejkratší možnou cestu tak, aby nijak nerušila sousední závodníky. V průběhu konání závodu, nebude povolen vjezd cizích vozidel do prostoru soutěžních týmů!!! Pro parkování bude pořadatelem vyhrazeno místo. Účastníci mohou autem přejet z neodkladného důvodu a povolení k přejezdu mu vydá rozhodčí. Při opuštění i při návratu do sektoru musí vždy umožnit rozhodčím zkontrolovat vnitřní prostor auta.

PŘIHLÁŠENÍ A STARTOVNÉ :
Závod je určený pro 24 dvou až tříčlenných týmů. Cena startovného činí 9.000,-Kč za tým. Každý tým se musí nejpozději do konce února 2019 registrovat zasláním závazné přihlášky na e-mail: tcf.hadina.cup@seznam.cz . Přihláška musí obsahovat název týmu a jména členů. Po doručení zpětného potvrzení musí tým složit startovné na účet pořádajícího nejpozději do 14 pracovních dnů!!. Pokud bude tým hradit startovné bankovním převodem na účet pořadatele, musí být požadovaná částka připsána nejpozději do 28.01.2019. Při nedodržení termínů plateb rušíme registraci a místo bude nabídnuto dalším zájemcům.
Číslo účtu pro úhradu startovného :  628245361/0100
Do zprávy pro příjemce uveďte jméno týmu.
Zaplacením startovného účastníci souhlasí s regulemi závodu.

STRAVOVÁNÍ :
V ceně startovného není zahrnuto stravování. V místě konání závodu bude možno zakoupit grilované pochoutky a pití dle libosti.


LOSOVÁNÍ :
Losování závodních sektorů se provádí z losovacího pytle, a to podle klíče: První tým vylosuje ředitel závodu, tento tým si vylosuje z pytle číslo závodního sektoru a následně vylosuje jméno dalšího losujícího týmu.
Registrace: 12.06.2019 – 07:00hod
Losování lovného místa : 12.06.2019 – 07:30hod
Zahájení závodu : 12.06.2019 – 10:00hod
Ukončení závodu : 16.06.2019 – 12:00hod

Ryby zdolané po ukončení závodu se do celkového bodování počítají, pokud bude prokazatelně ulovena před koncem závodu (telefonicky). Zdolaná může být po ukončení závodu.

VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ:
Závěrečný ceremoniál s vyhlášením vítězů a předáním cen proběhne dne 16.06.2019 ve 13:30hod

CENY A HODNOCENÍ :
1. místo - 40.000,-kč + pohár, + věcné ceny
2. místo - 30.000,-kč + pohár + věcné ceny
3. místo - 20.000,-kč + pohár + věcné ceny
4. – 10. Místo - každý obdrží účastnickou cenu závodu + věcné ceny
11. – 24. místo – každý obdrží účastnickou cenu závodu
Nejtěžší ryba závodu – 10.000,-kč + plaketa

ZÁVĚR :
Pořadatelé učiní maximum pro bezvadný průběh závodů a dobrý pocit samotných závodníků Na druhou stranu pořadatelé očekávají, že každý závodník bude po celou dobu závodů vystupovat a jednat dle dobrých mravů, nebude porušovat stanovená pravidla a celý závod bude probíhat v ryze přátelském duchu a ve smyslu fair play.

RCCC Podpora pro Michalku:
Z každého startovného, které bude od týmů vybráno, bude věnována částka 500,-kč pro jednu mladou slečnu, která neměla v životě štěstí.
Možnost přispět budete mít i během závodu a to ať už formou finanční (pro Michalku) tak i materiální (na podporu dětských rybářských kroužků).

Jakékoliv dotazy směřujte na email: tcf.hadina.cup@seznam.cz nebo tel: +420 777 277 533

POŘADATEL SI VYHRAZUJE PRÁVO K ÚPRAVĚ PROPOZIC DO KONCE MĚSÍCE LEDNA 2019.
KONTAKTNÍ OSOBY:
Ředitel a hlavní pořadatel závodu: Radek Zach

DISKUSE K ZÁVODU A STARTOVNÍ LISTINA:
https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=755791
https://www.facebook.com/tcfhadinacup/

 

Radek TCF - ®, 11.10.2018

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSonubaits So Natural Bream

Za 149
Nové velmi účinné krmení, které obsahuje speciálně upravenou strouhanku, mleté kukuřice, melasové moučky a mletých tygřích ořechů pro sladkou chuť. Skvělé pro lov na plavanou i feeder. Krmení je vhodné pro lov všechny kaprovitých ryb jako jsou zejména cejni, cejnci a plotice atd.

akce, rybareniKeitech Easy Shiner 13 cm

Za 179
13 cm kopyto na pořádný candáty!!! Za Top cenu!!!

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CK ALBA tour s.r.o. CK ALBA tour s.r.o.

Naše cestovní kancelář je zaměřená především na sportovní rybáře, kterým chceme dopřát možnost rybařit na špičkových evropských i světových...