NIKL Carp cup Dešná 95HODIN

Datum akce: 17.6.2020 - Přidat do kalendáře v mobilu

Zaměření: Kaprařina
Kraj: Vysočina

Součet  6-ti nejtěžších ryb
17.6 - 21.6. 2020

27 týmů
95 hodin   
Časový rozpis
Středa 17.6.2020  Prezentace do 9:00hod

                              Losování od 9:00-10:00hod

Příprava lovného místa od10:00hod
Příprava znamená postavení bivaku a příprava lovného místa.
Nesmí se krmit ani nahazovat.

Středa 17.6.2020  12:00hod START ZÁVODU
Neděle 21.6.2020 v 11:00hod ukončení závodu
Vyhlášení závodu 12:30hod   

Ceny 1.Místo 60.000,-kč+ poháry  ceny od sponzorů
          2.Místo 30.000,-kč+poháry  ceny  od sponzorů
          3.Místo 20.000,-kč+poháry  ceny  od sponzorů
          4.Místo 10000,-kč ceny od sponzorů
          5.Místo  5000,-kč ceny od sponzorů
          6 -10.Místo ceny od sponzorů
První Bodovná Ryba 2000,-kč cena od sponzorů
Za nejtěžšího kapra 5000,- + pohár a ceny od sponzorů

GENERÁLNÍ SPONZOR  FIRMA  NIKL
STARTOVNÉ 12.500,- pro 2-3 členný team

Startovné se hradí na účet  1229010017/3030
pro zahraniční účastníky bude zaslán účet na email včetně IBAN/SWIFT

ZÁLOHA 6000kč JE SPLATNÁ DO 14 DNŮ OD REGISTRACE NEBO REZERVACE

STARTOVNÉ V CELÉ VÝŠI NUTNO UHRADIT DO KONCE ÚNORA 28.2.2020
Při úhradě startovného uvádějte do zprávy příjemce název týmu
Přihlášky posílejte na email robert.rizman@seznam.cz
773566672 Robert Rizman, 
Pro nenaplnění můžou být závody zrušeny a startovná bude vráceno v plné
výši.

Losování
Nejdříve se vylosuje pořadí v jakém budou jednotlivé teamy losovat lovná místa a v tomto pořadí, pak zástupce teamů vylosuje svoje lovné místo

Pravidla: závod probíhá  systémem chyt' a pust'
Soutěží dvou-tříčlenná družstva, která loví na 4 pruty, každý prut s jedním návazcem a jedním háčkem bez proti-hrotu.
Povolen lov pouze na položenou délka návazce  POVOLEN max 60cm!
nesmí se používat šokové pletené šnůry.
olovněná šnůra MAX v délce  1 metr.
zavážení nástrahy není povoleno žádným způsobem.
Při nahazování ,krmení, zdolávání, podebíraní ryby nesmí tým opustit svoje lovné místo
Pokud ryba vjede do sousedního sektoru a dotkne se sestavy sousedícího týmu ,může tento podat protest, ale nemusí, v případě protestu se ryba nebude počítat!
Závodník je povinen na požádaní rozhodčího vytáhnout udici z vody ven
ke kontrole, při porušení pravidel uvedených v propozicích bude team okamžitě napomenut a bude mu udělena pomyslná žlutá karta a při druhém porušení okamžitá diskvalifikace za závodů!
Podání Protestů protest může podat kterýkoliv člen týmu pouze hlavnímu rozhodčímu a to neprodleně při podání protestu musí tým který protest
podává složit kauci ve výši  1000,- která při neoprávněnosti protestu v plné
výši propadne ve prospěch pořadatelovy.

Hodnocení/vážení
Bodovanou rybou je kapr, amur od 9kg včetně.
Tým který bude mít nejvyšší součet vahy 6 -ti bodovaných ryb vyhrává
Rozhodující je váha ,která je bodovaná. V  případě, že dojde ke stejnému výsledků u dvou a více týmů rozhoduje největší ulovená ryba!
Ryby váží sektorový rozhodčí spolu s jedním členem týmu a její váhu neprodleně zapíší do úlovkových listů a potvrdí svým podpisem
po zvážení a zapsání se ryba vrátí zpět do vody.

Zakrmování :Lopatka, kobra, raketa, prak,
zavážecí lodičky, čluny, echoloty,jsou ZAKÁZÁNY
Marker povolen na měření hloubky během závodů ale MAX do 10min

Povinná výbava : podložka vaničkového typu, podběrák min 80cm rameno,
EKO saky  5 kusů na tým.

Nástrahy: boilie, pelety v průměru 8-30mm
těsta, boostery ,a dipy, povoleny. 

Návnady: boilie,pelety v průměru 8-30mm vařený partikl kukuřice/řepka methodmix  Návnady mohou být v celkovém množství - NEOMEZENO.
Nesmí se chytat ani krmit: Zákaz chytání na žížaly ,červy, atd.
Závodníci souhlasí s pořizováním fotografií a videonahrávek které, mohou sloužit keklamní a mediální účely poředatele.

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu v propozicích.

STARTOVNÍ LISTINA
1.CT-KeyStyle.cz Dominik Zavadil +1  ZÁLOHA                               
2.CT- ČUG A GEK Dan Hnízdil, M Hnízdil                                                       
3.CT - Tlustá Berta  Vladimir  Emr, Václav Schoner,  ZÁLOHA     
4.CT-Buldoci Libor a  David            N                                   
5.CT - Nikon - Pavel Jech +1        ZÁLOHA                                         
6.CT-RIOFishTomáš Dytrt, Vlastimil Hruška,Řaháková ZAPLACENO   
7.CT- NULA  Mašek,Timko,Tomeček    Záloha            N                                         
8.CT-INFERNO LABE -Rosta Holický, Karel Kříž, Zaplaceno                     
9. CT-Pára z navájáku -Rudolf Hradil, J Svoboda, Hradil  ZAPLACENO
10.CT-MassCarpOne Pavol Tolnay Pavol Laščiak ZAPLACENO                                                       
11.CT-Zlatá Štika Radek Horák +1          N         
12.CT-PARA-Pavel Grebeníček +1    ZÁLOHA                                   
13.CT-D7 CARP GANG  Tomáš Josefi ,Michal Benda ZAPLACENO       
14.CT-Maju Kule Carpsonbaits M, Lehnert , P, Gajdůšek, Vyroubal Záloha                     
15.CT-K1 Petr Bartoněk a Pavel Kousalík    ZAPLACENO                                   
16.CT-Blak Carp Metrix -Martin Podivinský+1 ZAPLACENO                                         
17.CT-ECOREM - Šenda Pert , Šendová Kristýna, ZAPLACENO             
18.CT-MM-Baits -Milan Kořínek +1 Zaplaceno               
19.CT-ECOREM 2  ZAPLACENO                                                                       
20.CT. LT -BAITS -CT Machine Gun T-Kratochvíl,M-Bornai  N                               
21.CT-Wild Wolves-Zdeněk Šíp +1  ZAPLACENO               
22.CT- Ma/Re  Martin Moises  +1 Zaplaceno                                         
23.CT- Mikbaits-Brothers T- Zezulka,R- Zrůst, M-Navrátil  Záloha         
24.CT-NIKL CARP RUS Erik Voltemar,V, Čápek,R,Rumíšek  N
25.CT-PM-Game M . Plesnik  Marketa Malinc  Záloha                   
26.CT-Punk Carp Stanislav Bošek Martin Ledvinka Zaplaceno,
27.CT-STARBAITS  MILO -BRNO" -Jiří Řidky, Jakub Horníček      N

 

ULTEGRA - Profil - 17.11.2017