Ještěrka

Ještěrka
Máli člověk snahu, dá se chytit lecos! Krmim jí tam denně červíkama a už je pěkně oprsklá, div že mi nevleze do klína když si zadřímnu...

Muskiehunter, 20.3.2008

Vrané nad VltavouJeštěrkaBlack bass
[ Seznam všech fotek | Fotky tohoto autora | Klubová karta autora ]