Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Npepson - Profil | St 24.3.2021 10:25:07

Chcel by som sa spýtať, či niekto máte skúsenosti s krmivom Piscari ?
web je www.piscari.sk

    Ndrvoštěp - Profil | Út 23.3.2021 15:03:27

    rybomil >> 👍👍👍

      Nrybomil - Profil | Út 23.3.2021 14:05:48

      Kukuřičáři - v Normě ta super sladká, piksla 425ml / 330 g za 17,90

        Ndrvoštěp - Profil | Út 23.3.2021 11:28:04

        ceczubr >> Samsung A40.Opravuje chyby jen ve whatsapu. Oprava ve psaní se vypla.

          Nceczubr - Profil | Út 23.3.2021 10:56:26

          drvoštěp >> Co máš za mobil, jestli to není tajný?

            NHns - Profil | Út 23.3.2021 10:29:53

            drvoštěp >> je dík 😉👍

              Ndrvoštěp - Profil | Út 23.3.2021 7:05:04

              Hns >> Tady máš návod https://www.svetandroida.cz/jak-vypnout-autokorekci-v-telefonu-navod/ U mého to jde vypnout i přes aplikaci úspora baterie.

                NHns - Profil | Po 22.3.2021 22:41:18

                novel >> fakt a jak. Porad.

                  Nnovel - Profil | Po 22.3.2021 21:53:16

                  Hns >> Jde to vypnout...

                    NHns - Profil | Po 22.3.2021 19:44:49

                    ceczubr >> máš recht.

                      Nnumen - Profil | Po 22.3.2021 19:43:46

                      plavan >> pravdu máš jen z části. On mě telefon rovnou opravuje. A ty nesmysly mám již i v nabídce, asi z dřívějších dob. Již mi to kolega siky jednou přenastavil.
                      Musím to více hlídat. Njn

                        Nceczubr - Profil | Po 22.3.2021 19:20:52

                        numen >> Pokud nejde o život, tak de o ho-no.(:-))))))

                          Nplavan - Profil | Po 22.3.2021 19:20:27

                          numen >> taky se mi to stává často, zvláště když píšu na mobilu bez brejlí nebo když mám delší nehty. To nedělá nějaký opravář pravopisu, to se člověk jen netrefí do správné klávesy a vezme tu vedle. Ve tvém případě namísto A tlačíš S a namísto S tlačíš D. Mám i chvíle, kdy celý text napíšu o klávesu vedle.

                            NHns - Profil | Po 22.3.2021 18:55:13

                            numen >> to je vinou toho zpropadeneho korektoru pravopisu. Ten kdo tohle vymyslel by měl dostat pořádně přes držku. Nenávidím to. 😫😠😤

                              Nnumen - Profil | Po 22.3.2021 18:07:38

                              tom8855 >> zasloužil jsem si to 🙄

                                Nnumen - Profil | Po 22.3.2021 18:05:47

                                ceczubr >> nečetl jsem to po sobě. Omlouvám se.
                                Stáhl jsem si nějakou aktualizaci telefonu a změnilo se mi pár věcí na psaní . Přiznám se že i před tím, jsem měl občas problémy, ale teď 🙉🙈

                                Polepší se. 😉 ja píšu jen z telefonu

                                  Nceczubr - Profil | Po 22.3.2021 17:20:38

                                  marmyš >> Mě to dělá samozřejmě taky, ale naučil jsem se to přečíst a popřípadě opravit, je to 2x delší proces, hlavně se bráním psát z tel. většinou všechno z noťasu.

                                    Nmarmyš - Profil | Po 22.3.2021 17:02:55

                                    ceczubr >> Asi psal na mobilu,to já se dodnes nenaučil a nehodlám to měnit. :-)

                                      Nceczubr - Profil | Po 22.3.2021 16:36:00

                                      numen >> Mě to taky tak připadne, člověk aby potřeboval překladatele. Četl jsi to vůbec po sobě?

                                        Ntom8855 - Profil | Po 22.3.2021 15:30:06

                                        numen >> Když to čtu , tak si říkám jestli ti to neovlivnilo i zrak )) Sorry , nedalo mi to .

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941