Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Martin M. - Profil | Ne 21.3.2021 11:43:49

RomanS >> ja si nejsem jisty, jestli lze ve vode rozlisovat chut a vuni. Pro nas ve vune v nose jako plynne skupenstvi a chut puse jako kapalne skupenstvi ale ma ryba na to take 2 ruzne organy?

    RomanS - Profil | Ne 21.3.2021 11:12:15

    Martin M. >> Líbí se mí jak k tomu každý závodník přistupuje jinak. Ten polák tvrdí, že je pro něho důležité aby krmení rybám spíše rybám chutnalo, než vonělo. A pokud se nepletu, jsem pod nějakým příspěvkem od tebe četl, že pro tebe je důležité aby krmení ryby přílákalo, ale nemusí jim nutně chutnat, že je pro tebe důležité, aby co nejrychleji sežrala tvoji nástrahu na háčku a nefutrovala se futrem. Přistupuješ k tomu takto vždycky, nebo jen při opravdu rychlostním chytání menších ryb?

      numen - Profil | Ne 21.3.2021 11:11:37

      vaereckoff >> proto mě to překvapilo. Při vaření používám rád zkaramelizovany cukr,nic jednoduchého.

      Jinak karamel a skořici. Miluji. Na ryby i v lidské stravě. Třeba Slaný karamel 🤤

        vaereckoff - Profil | Ne 21.3.2021 10:59:59

        numen >> udělat si vlastní
        nehořky karamell je celkem umění ;) btw..stejně ho musíš něčím naředit a aby jsi dostal.konzistenci podobnou melase taky není jednoduchý :) a nemyslím si, že se ti vsákne do krmení

          numen - Profil | Ne 21.3.2021 10:35:05

          Martin M. >> udělat do vlastní karamrl, to mě ještě nikdy nenapadlo. Zajímavá myšlenka.
          Já melasu používám rád, i kopru melasu. Ale vic mi funguje až při teplotě vody nad 12 st a více m

            Feederman@ - Profil | Ne 21.3.2021 10:33:11

            marmyš >> Spíše nedostanu takže nejdřív až někdy o víkendu.

              Feederman@ - Profil | Ne 21.3.2021 10:32:10

              pirda >> Rozmixovanými játry bych spíše zalil nějaké ty peletky. A pudinky v prášku s tím tousťákem je taky jedna z možností, zakalený oblak to musí udělat skvělý.

                numen - Profil | Ne 21.3.2021 10:30:56

                Dědek >> super překlad 👍Melasu používám rád

                  marmyš - Profil | Ne 21.3.2021 10:14:13

                  Feederman@ >> V lednici ti to nějaký den vydrží,to se v týdnu k vodě nedostaneš?

                    pirda - Profil | Ne 21.3.2021 9:54:35

                    Feederman@ >> No rozmixovaná játra jsem používal na Labi.Prostě jsem tu kaši vmíchal do krmení a pak dovlhčil.Ale výraznější úspěch oproti druhému prutu s běžným krmením jsem nezaznamenal.A na to jaké je s tím sr......jsem od toho upustil.Jak ale píše kolega kuchař,tak přidávám pudinky v prášku,spíš jen takové zkoušení,ale pěkně to nese kal :-)

                      Feederman@ - Profil | Ne 21.3.2021 9:49:33

                      karlak >> Ty sirupy nebo koření a dokonce i rozmixované sardinky nebo játra můžou být taky dobré a neokoukané...

                        Feederman@ - Profil | Ne 21.3.2021 9:47:20

                        pirda >> Tak já to taky mixuji, sekám asi nějakou podobnou mašinkou, čím déle, tím menší kousky😉.

                          karlak - Profil | Ne 21.3.2021 9:45:01

                          take se pridam do diskuze ja jako kuchar treba pouzivam topingy na palacinky ruzne prichute nebo obycejne ovocne sirupy do vody dobry jsou i praskove pudingy a tech prisad je fakt v marketech plno veskere koreni a uz jste v lete zkousely na parmy hady i jine ryby pridat do krmeni rozmackane olejovky tedy komplet no je toho mnoho ale samozrejme vse s rozmyslem a nezapomente ze krmeni je jenom cast uspechu experimentovat se proste vyplaci

                            pirda - Profil | Ne 21.3.2021 9:43:55

                            Feederman@ >> To vypadá zajímavě,jsem zvědavej,jak to bude vypadat po rozmrazení.Je fakt,že jsem měl tousťák čerstvý a sekal jsem ho v mašince na sekání zeleniny(zřejmě větší a vlhčí kousky než z mixéru).

                              Feederman@ - Profil | Ne 21.3.2021 9:39:43

                              pirda >> To by byla taky možnost.
                              Dnes jsem kvůli velké zimě zavrhl že půjdu na ryby... Tak jsem si tousťák rozmixoval a přidal i rozmixovanou kukuřici z plechovky a zamrazím to. Aby jsem to zbytečně nevyhazoval, byla by to škoda, jsem zvědavý jakou to bude mít konzistenci po rozmražení, teď se to tváří i s tou kukuřicí v poho a tu kukuřici jsem předtím nechal co nejvíce odkapat v sítu od vody, aby nebyla moc mokrá. Té kukuřice jsou tam i vetší kousky, které se nerozmixovaly, to ale neva. Nechám to ještě venku trochu proschnout a zmrazím to. Myslím že by to nemuselo být špatné✌.

                                Feederman@ - Profil | Ne 21.3.2021 9:33:41

                                pirda >> Já dokonce popřípadě přidávám i vodu, fakt zaleží od celkové konzistence. Taky je důležité jak jemně to rozmixuješ a jak je starý ten tousťák, čím je starší tak je sám o sobě více sušší a dokáže toho více nasát...

                                  pirda - Profil | Ne 21.3.2021 8:38:27

                                  Feederman@ >> ale možná by stálo za pokus pokapat to až v krmítku jako nějakým posilovačem.

                                    pirda - Profil | Ne 21.3.2021 8:36:42

                                    Feederman@ >> Já to pocákal asi moc,protože po promíchání a než jsem došel k vodě,tak z toho bylo skoro těsto.

                                      Feederman@ - Profil | Ne 21.3.2021 8:19:20

                                      pirda >> Já jsem myslel tak nějak přiměřeně, jenom to trochu pocákat...sám to tak dělám, ale s nějakými spíše dipy, boostery které jsou taky docela husté.
                                      Podle mě to zlepší i efekt takového toho krmného oblaku, plus dodá tomu i nějakou příchuť a další barvu.
                                      No s tou melasou by to chtělo vyzkoušet✌.

                                        Martin M. - Profil | So 20.3.2021 23:08:48

                                        Kejml >> prodava se i rovnou jako karamelove, ale zbytecne drahy a zbytecne mlecne.

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941