Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

NAzbest - Profil | St 31.3.2010 19:08:05

Tak divoši-tady je další porce:-)
http://www.azbestus.cz/co-me-bavi/rybareni/rekreac​ ​ne/2010-expedice-brazilie-amazonie/dil-sest​y-druhy-den-​rybolovu/

    NWitwi - Profil | St 31.3.2010 19:07:59

    Kary >>
    JJ a sůl mam taky teda asi přidat že ? když to tak tady čtu tak všichni solej ?

      NKary - Profil | St 31.3.2010 19:07:18

      witwi >> Witwi - 31.3.2010 19:06:21 >> Vůbec nic se nestane.

        NWitwi - Profil | St 31.3.2010 19:06:21

        Zejtra ráno se chystám na rybník nepokazim nic tim, že si krmení namícham už dnes a zejtra ho jen smicham s vodou ?

          Nplavan - Profil | St 31.3.2010 18:52:46

          Zajda >> na příjmu byl někdo nevalné pověsti ? :-)))) já odpovídal v dobré víře, ale neočekávám , že dotyčný půjde a uvalí takovej ranec za Antíka, i když je zlevněnej a s kšiltovkou, porád je to pažba.

            NZajda - Profil | St 31.3.2010 18:36:52

            plavan >> Zbytečně si oklepáváš klávesnici...

              Njirka mz - Profil | St 31.3.2010 18:30:00

              RADYNEK >> nepřijedu, ten vynechám.

                Nplavan - Profil | St 31.3.2010 18:29:13

                Ti Sento >> lepší než Antares BX není z měkkých prutů žádný. Pokud ti stačí na chytání 40g krmítka, tak je zajímavé Garbolino super G 3,60m a Trabucco Sygnum 3,60m. To Garbolino se ale poslední dobou strašně blbě shání. Z mého laického pohledu žádné jiné srovnatelné medíčko, které by se vyrábělo, neznám. Ale zdůrazňuji, že je to jen můj osobní názor, ne holá pravda.
                Tím Techniem Diaflash bych se vůbec nezabýval.

                  NTi Sento - Profil | St 31.3.2010 15:36:54

                  diaflash nebo ten Antares BX ??? A jaka cena to me nezajima aby za to stal. diky

                    NTi Sento - Profil | St 31.3.2010 15:35:08

                    plavan >> kterej je tedy lepsi???

                      Nusak - Profil | St 31.3.2010 15:32:18

                      mpmaik >> ale kazdej sam za sebe! :-) hlavne nezamenovat, kralik(s malym k) a zajic(s malym z) neni jedno a totez :-)

                        Nmpmaik - Profil | St 31.3.2010 15:28:34

                        usak >> I když u vás je to taky divný ........................... jeden Zajíc , druhej Králík :-))))))))))))))))

                          Nmpmaik - Profil | St 31.3.2010 15:26:18

                          usak >> Jednou máma , jednou děda , jednou on sám .................................................. a u jednoho zapoměl heslo :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                            Nusak - Profil | St 31.3.2010 15:22:08

                            Zajda >> proc se potrebuje nekdo registrovat hned 4x? :-)))

                              Nmpmaik - Profil | St 31.3.2010 15:18:23

                              Zajda >> To se ti nezdá :-)))) Je zpět :-))))
                              Dlouho nevydržel bez MRKu :-))))

                                Nmabode - Profil | St 31.3.2010 14:05:14

                                Juraj >> nene od Mila nejsou..kupoval sem je u nás na kamenej Gammarus..

                                  Npaia - Profil | St 31.3.2010 12:11:04

                                  Ondratdi >> mám sice koupenou 0,5 oz, ale ještě jsem ji nevyzkoušel.

                                    NZajda - Profil | St 31.3.2010 11:54:50

                                    KóĎA >> Ale někteří jsou daleko prášilovatější..:-)

                                      NKóĎA - Profil | St 31.3.2010 11:49:36

                                      Zajda >> tady je Prášilů :-)

                                        NZajda - Profil | St 31.3.2010 11:47:56

                                        Zdá se to jenom mně, že se vrátil Baron Prášil?

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941