Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

NRADYNEK - Profil | Ne 21.7.2013 23:16:49

numen >> musel sem se podřídit kolektivu:-)

    Nnumen - Profil | Ne 21.7.2013 22:40:00

    RADYNEK >> za normálních okolností ,bych řekl,že to proberem u sánku nebo v hospodě. Jenže vy raději zdrhnete co nejdále od nás......

      Nplavan - Profil | Pá 19.7.2013 8:54:38

      Petr Havlíček >> to k tomu patří. V minulosti se i stávalo, že když jel někdo vepředu s domácím Francouzem, tak měl malej karambol :-))))) Dneska je to dost dobře pokryté kamerami na motorkách, tak už se to děje málo. Spíše je průser, když ten nějaký běžec zakopne nebo ztratí orientaci v prostoru. Závoďáci to nemají rádi i proto, že by si rádi zatáčky střihli, ale kvůli vyčnívajícím divákům do silnice musí jet delší stopu.

        NPetr Havlíček - Profil | Pá 19.7.2013 8:51:14

        plavan >> taky se na to rád dívám, ale co by mě jeblo s těch šogorů, co tam v tom kopci lítaj a mávaj čímkoliv těm klukům před ksichtem. Vždyť chvílema ani nevědí kudy vede cesta ...

          NRADYNEK - Profil | Čt 18.7.2013 21:31:41

          plavan >> trošku sem se díval.

            NRADYNEK - Profil | Čt 18.7.2013 21:16:49

            numen >> co sem provedl? lítající cejn?

              Nplavan - Profil | Čt 18.7.2013 17:50:30

              RADYNEK >> tak etapa bylo maso. Bohužel ta pětideka za to vzala. A Roman s Contíkem se dost vypráskali v tom sjezdu. Ale našlapané to tam je pěkně. Ale věřím, že Roman přinejhorším pětku udrží.
              Zejtra si zase kluci štrejchnou.

                Nnumen - Profil | Čt 18.7.2013 15:34:12

                RADYNEK >> příště ti tak přivezu led,prevíte.

                  NKóĎA - Profil | Čt 18.7.2013 13:55:34

                  usak >> Die Handgranateforellejagd ist das Verbrechen nicht. (Feldwebel Johan Utke ze Zlatých úhořů copyright)

                    Nusak - Profil | Čt 18.7.2013 13:38:14

                    KóĎA >> tak nejak si nejsem jist, jestli tohle uz nebude zlocin? Co na to LK? A co na to Netipa? A Jan Tleskac? :-)))

                      NSiky - Profil | Čt 18.7.2013 13:34:21

                      numen >> To jako myslíš mou maličkost? Rozhodl jsem se, že po skvělém výkonu v Mlékojedech mi nezbývá nic jiného, než ve Dvoře vyhrát. No a když budeš chytat háčky 24, tak to nebude ani velká dřina! :-)))))))

                        NKóĎA - Profil | Čt 18.7.2013 13:33:04

                        usak >> s tímhle přístupem je tedy nejlepší granát? No ni? :-)))))

                          Nusak - Profil | Čt 18.7.2013 13:32:19

                          KóĎA >> tyhle trendy praktiky jsou holt nutne zlo...(nicmene ucel sveti prostredky, no ni? :-))))

                            NKóĎA - Profil | Čt 18.7.2013 13:31:17

                            Fantozi (Aladin) >> to máš pravdu. Ona má pěkná cejnovačka něco do sebe, ale ne pořád. Já měl rád svůj letní flek na Berounce, tam to bylo super. Pěkně ve stínu. Nikdy jsi navíc nevěděl co se ti na kukušku nebo masňáka pověsí. Ale to místo je teď pernamentně obsazeno kapraři nebo sumcaři a je po chytání...

                              NFantozi (Aladin) - Profil | Čt 18.7.2013 13:27:57

                              KóĎA >> jj, dole se chytaj.......nahoře u Roudnice ne. Ale je to dobře když to není jen slizounech a přijde i jiná pěkná ryba.

                                NKóĎA - Profil | Čt 18.7.2013 13:26:32

                                plavan >> to mě nesere... Já vím, kam si sednout.

                                  NKóĎA - Profil | Čt 18.7.2013 13:26:02

                                  Pedro1 >> já jen chci včas naskočit do rozjíždějícího se rychlíku. Nestihneš naskočit a jsi v pytli!

                                    Nplavan - Profil | Čt 18.7.2013 13:25:32

                                    KóĎA >> zejtra se tam chystá hodně lidí. Už od časného rána.

                                      NKóĎA - Profil | Čt 18.7.2013 13:25:14

                                      Fantozi (Aladin) >> v Mlékojedech jsem také viděl o víkendu chytit nosatou +- 50 čísel.

                                        Červené karty: Fish man, 46547513248512348941