Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

NSlaneček - Profil | St 24.7.2013 22:39:41

Dóla >> Dík..

[Přesunuto z diskuse: Plkárna]

    NDóla - Profil | St 24.7.2013 22:24:50

    Slaneček >> Na plotice a ještě jemnější lov je picker ideální proutek. Doporučuji.
    [Přesunuto z diskuse: Plkárna]

      NSlaneček - Profil | St 24.7.2013 22:21:42

      Ahoj, prosím o radu, tento rok sem si pořídil feeder,ale chtěl bych si pořídit ještě něco jemnějšího, myslíte že tento picker je dobrý? chci to na chytání jen plotic..a nevadí že má méně oček? díky.http://www.splavek.cz/zbozi/436-navijk-daiwa-r-ness​a-black.html
      [Přesunuto z diskuse: Plkárna]

        NLevák Bob - Profil | St 24.7.2013 14:20:58

        Martin M. >> to jsi mě tedy nepotěšil.
        U 30plus jsem začal kvůli váze používat zakrmovací teleskop, měl jsem ho asi 6 x u vody. Po každém zakrmení potřebuje opravit deformace drátu a při vytahování ho zdolávám jak tříkilovou rybu...

          NMartin M. - Profil | St 24.7.2013 14:12:25

          Levák Bob >> jsou obe strasne malinkata, pro mne nepouzitelne, stejne jako naopak extremne velke 30plus.

            NLevák Bob - Profil | St 24.7.2013 14:03:18

            Máte někdo tento bait dropper ? Zajímá mě průměr větší varianty a kvalita (tvrdost) použitých materiálů.
            http://www.rybarska-specialka.cz/middy-krmitko-vykl​opne-bait-dropper-2ks.html

            Mám tento http://www.rybarska-specialka.cz/30plus-krmitko-vyk​lopne-barbel-bait-dropper.html a již nikdy více...

              Ncemerro - Profil | Po 22.7.2013 12:11:19

              Dnešný lov na Váhu na kostné červy 50 cm

                NPedro1 - Profil | Po 22.7.2013 12:00:09

                Klepi >> 50-60 g by Ti mělo bohatě stačit,pokud nechceš chytat v půlce řeky.
                Vody teče málo.

                  NKlepi - Profil | Po 22.7.2013 11:54:50

                  Ahoj chytáte teď někdo labe kolem kolína nebo týnce? jak to tam vypadá. chtěl bych o víkendu jet se tam podívat přímo na labe znám to tam jen na slepých ramenech da se to tam třeba s 50-60g krmelcem a nebo mám udělat zasoby těžších? děkuju za jakýkoli případný rady:)

                    Nnumen - Profil | Po 22.7.2013 11:36:41

                    Fantozi (Aladin) >> Aldo strašné,ryby jsem měl ,ale velikost tak na štiku,některé na okouna.... . Odcestovat domu nemůžeš ,tak jsem se chtěl unavit ,naštěstí jim došla 12ctka a Péťa Havlíček se ukázal i jako bavič. Nálada se o něco zlepšila a změnil jsem krmení,druhý den to bylo o dost lepší. ale ten první den mě bude strašit!

                    Ten náš sektor E byl celej nějakej divnej. Někteří chytly rybu až po více jak polovině závodu.jenže hned třeba 2- 3kg kpara. Lidi co tahali pravidelně byli asi tři. I ty vytáhli občas rybu,že chtěli přehodit a on tam byl. Ostatní sektory chytaly rybu za rybou.

                      NKóĎA - Profil | Po 22.7.2013 10:26:55

                      Fantozi (Aladin) >> jo, jo přesně tohle :-))) V pátek na Mlíkárně to byla velká zoufalost, velká...

                        NFantozi (Aladin) - Profil | Po 22.7.2013 10:20:11

                        KóĎA >> to je to boilies jak si na něj o víkendu nachytal ty pěkný kapry a parmy?:)

                          NKóĎA - Profil | Po 22.7.2013 10:14:08

                          tam v rákosí >> jenom ty nejlepší!

                            Ntam v rákosí - Profil | Po 22.7.2013 10:11:46

                            Zkušenosti Boilies Boss2 Carpservis Václavík

                              NKóĎA - Profil | Po 22.7.2013 9:54:36

                              RADYNEK >> asi měli nejvíc sil na tahání těch tun ryb :-)

                                NRADYNEK - Profil | Po 22.7.2013 9:53:29

                                KóĎA >> mladi v pred;-)

                                  NFantozi (Aladin) - Profil | Po 22.7.2013 9:03:26

                                  numen >> měl si vůbec to první kolo nahozeno?:))

                                    NKóĎA - Profil | Po 22.7.2013 8:30:47

                                    RADYNEK >> co je to za juniorku? :-))))

                                      Nnumen - Profil | Ne 21.7.2013 23:30:06

                                      RADYNEK >> Jestli si to na Mušově neprosadíš...................

                                        Červené karty: Fish man, 46547513248512348941