- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak dal v diskusich MRKu?
Doslo mi par emailu, kde si na to lide stezuji. Mate nekdo nejakou predstavu, jak to resit, nebo vam to nevadi?
Mame diskuse vice moderevat, vice cenzurovat, promluvit si s hrisniky, predelat pravidla, zmenit strukturu diskusi?
Dodavam, ze v teto otazce budu ingorovat nazory tech, kteri se techto sporu pravidelne ucastni.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nosprey - Profil | Út 1.11.2005 13:57:20
Otázky a následné diskuze jsou solí tohoto serveru a pestrost vystupujících povah a osobností je zárukou, že se ani v budoucnu nebudeme nudit. Nerad bych, abychom jednou museli místo těch skvělých názorových třenic listovat v archivu otázek. Mrzí mě, že jsem dorazil až teď, kdy už na tomto místě chcípl pes, ale zanechám tu alespoň názor, že současná úroveň MRKu s občasným zásahem cenzury v nejvykřičenějších případech je vyhovující a u otázek opravdu záleží na zadavateli, zda si nechá nabořit své téma a rozpoutat na půdě své vlastní otázky neřízenou diskuzi na téma zcela jiné.
NToulovec | Út 1.11.2005 13:46:49
ale k otázce: myslím že majitelé řeší naprosto zbytečnou věc, Myslím že bude mnohem jednodušší, když si tito dva pánové uvědomí, že jsou na netu a ne v mateřské školce, tudíž tu občas někdo někoho pošle do řiti. prostě si musí uvědomit, že hádky, konfrontace, výměna názorů sem prostě patří a určitě jsou kořením jakékoli diskuse. A že se nediskutuje jen o rybách??? NO A CO ????? přestaňte se prosím starat o obsak diskusí, pohlídejte si aby server žil, aby se služby rozšiřovaly a bude to super. Nějakým mazáním lidí kteří nehovoří k věci není na místě. Vymažte silně vulgární lidi, zakažte přístup IP ze které tito lidi vstupují a zbytek nechte tak jak je, je to dobrý.
NRici - Profil | Út 1.11.2005 13:34:57
děkuji za snahu, ale tuti hafani mě nezajímají už vůbec. Jsou moc velcí a mají velkou hubu a dělají příliš veliké exkrementy, na něž jsou nabízené pytlíky v Pražských ulicích příliš malé.
S tou tvojí sádrou teď děláš figuranta?
S pozdravem stálého zdraví a pevných kosí - mléčným výrobkům a jogurtům zdar
Jan Rici Ritzinger
karetní údaje jsou platné
NToulovec | Út 1.11.2005 13:26:34
Rici, já bych ti zase doporučil toto http://web.rtw.cz
NRici - Profil | Út 1.11.2005 13:22:37
s úctou
Jan Rici Ritzinger
Nfrank - Profil | Út 1.11.2005 13:08:39
NRici - Profil | Út 1.11.2005 12:57:57
vím, že to sem nepatří, ale měl bych na tebe prosbu o zaslání odkazu oněch psích stránek. Rád bych se na ně podíval.
Předem mockrát děkuji a jsem s pozdravem
Jan Rici Ritzinger
Karta je řádně vyplněna podle mého nejčistšího vědomí a svědomí
NPJ - Profil | Út 1.11.2005 12:47:16
Nfrank - Profil | Út 1.11.2005 12:36:27
buďme vděčni za každý názor, radu, odpověď na byť i „hloupou“ nebo opakující se otázku. Vždyť i to „…..podívej se do otázek……“ je odpověď a člověk ví kde může najít, co potřebuje. A některá ostřejší slova ! Kdo je nepoužívá ?!? Recenze – fuj! Omezování svobody projevu – fuj! I když se někdy odpovědi na danou otázku zvrhnou jen na hádání se dvou nebo tří lidí, i tam se je možno něco dozvědět ( přinejhorším o mentalitě oněch ). A když mě to nezajímá, odejdu. tyto debaty většinou velice rychle vyšuní.
Já občas, ale opravdu jen občas ( pochopíte proč ) navštěvuji jiné, a to „psí“ stránky. Dvakrát, slovy dvakrát, jsem se dotazoval a prosil o radu a zkušenosti s výcvikem, chováním, nebo výstavami. Až na jednu světlou výjimku mi nikdo neodpověděl, jen jedna odbornice mi napsala, že to chce zkoušet, na výstavy to chce se jezdit nejdřív je dívat a vůbec, hloupýma otázkami se nemá cenu zabývat. Za to se zde ( tam ) docela úspěšně pomlouvá webmaster zato, že po různých akcích nejsou okamžitě výsledky, nadává se na to, že minulá výstava byla špatně připravena, že ten který pes nedostal lepší ocenění, ale že vyhrávají již předem vytypovaní, atd…. Tato témata se objevují stále. Žádné rady, žádné poznatky, žádná poc bližšímu svému, nic! Nepřál bych si, aby i MRK dopadl podobně. Hrůza pomyslet.
S pozdravem Váš, za rady a náměty, vděčný Franta.
NJaro - Profil | Út 1.11.2005 11:14:17
Nmedvěd - Profil | Út 1.11.2005 10:50:43
vážný kolego,
zcela souhlasím ,další rubriky pro pokec nejsou třeba.
s pozdravem
Medvěd
NJM - Profil | Út 1.11.2005 10:49:02
NMartin M. - Profil | Út 1.11.2005 10:43:06
NAzbest - Profil | Út 1.11.2005 10:34:47
Vážený o ryby usilující kolego.
Já tedyobčas někoho někam pošlu (momentálně čekám na triko z www.dekomunizace.cz s textem Koman-tchi dopee-tchi),ale mám klubovou kartu vyplněnu.Je to tak správně,nebo mohu ještě neco zdokonalit ve svém konání?Nerad bych byl tím,kdo není v šiku.
S úctou a pozdravem Dobrý den
Petr Hahn
ul.čp.
PSČ město
telefon
NMiloš_diakritický | Út 1.11.2005 8:31:38
Vážený rybářský kolego,
ANO, toto je kvalitní názor. Není přehnaně kultivovaný, to rozhodně ne, je plný dynamických nápadů a novátorských řešení.
Výborně pane kolego, vý-bor-ně.
S pozdravem Petrův zdar, Miloš Kotrba s vyplněnou kartou.
NPetrson - Profil | Po 31.10.2005 23:54:08
NPJ - Profil | Po 31.10.2005 23:20:22
Nmedvěd - Profil | Po 31.10.2005 22:03:42
vážený kolego,
jak mám rozumět Vašemu příspěvku, ve kterém nabádáte k povinnosti vyplnit řádně registrační kartu a sám máte vyplněnou pouze část údajů.Mám tomu rozumět tak, že vyřizovat face on face chcete, pokud se Vám to bude hodit, ale svým případným oponentům tuto radost dopřát nechcete.Pro vaši informaci , nepamatuju si, že bych někdy někoho někam poslal.
S přáním hezkého večera
Medvěd
Kde to žije - všechna témata
20:24NLov pod jezem v letních vedrech? 3
20:15NBleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
19:49NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
JRC Naviják XTX 10000 | SLEVA 48%Za 1.499 Kč
Fantastický naviják s grafitovým tělem v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou vede ke spolehlivému, ale lehkému navijáku. Super hladký černý design a červené detaily JRC jsou konečným doplňkem tohoto nádherného, ale silného navijáku! 3 různé velikosti: 6000, 8000 a 10000."
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....












