- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak a čím vraždíte ryby?
Kladivo, sekyra, kudla, šutr, palička, Gobo palička, větev atd.
Díky Rici
Díky Rici
Autor diskuse: Rici - Profil , 15.10.2005 všeobecné - příhody, kuriozity
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NRici Hell Awaits - Profil | Ne 26.3.2006 20:30:06
To se nám to hezky rozjelo.
Libore, tuto otázku jsem zadával z toho důvodu, že mě opradu zajímá jak usmrtit rybu. Máš pravdu, mohl jsem zvolit seriózní zadání, ale to mi přišlo fádní.
A jaký zásadní rozdíl vidíš mezi účinností kladiva a gobopaličky? Já myslím, že výsledek je úplně stejnej akorát kladivo je trošičku větší a těžší.
Libore, tuto otázku jsem zadával z toho důvodu, že mě opradu zajímá jak usmrtit rybu. Máš pravdu, mohl jsem zvolit seriózní zadání, ale to mi přišlo fádní.
A jaký zásadní rozdíl vidíš mezi účinností kladiva a gobopaličky? Já myslím, že výsledek je úplně stejnej akorát kladivo je trošičku větší a těžší.
NZN - Profil | Ne 26.3.2006 19:24:53
liborcarp:
no konečně. A to špatné slovo si vyhledej za domácí úkol. Zdar.
no konečně. A to špatné slovo si vyhledej za domácí úkol. Zdar.
Nliborcarp - Profil | Ne 26.3.2006 19:20:21
ZN-nemám na tebe náladu.Je tady Jaro a to je pro mě důležitější .Takže zatím Ahoj.
Nmedvěd - Profil | Ne 26.3.2006 18:54:25
ZN:no,když to vezmu vážně,tak Brouk Pytlík je sam o sobě dost tvrdej výraz
NZN - Profil | Ne 26.3.2006 18:51:14
liborcarp:
s tebou je fakt debata. Jsem v pohodě téměř pořád, což nic nemění na věci, že píšeš blbosti. Nenapsal jsem, že jsi brouk, ale Brouk Pytlík. Na tom trvám do doby než mě přesvědčíš o opaku. A jestli si nemám myslet, že jsi k tomu ještě lhář, tak mi tady najdi jedno jedinné "špatné" slovo, které jsem o tobě napsal.
s tebou je fakt debata. Jsem v pohodě téměř pořád, což nic nemění na věci, že píšeš blbosti. Nenapsal jsem, že jsi brouk, ale Brouk Pytlík. Na tom trvám do doby než mě přesvědčíš o opaku. A jestli si nemám myslet, že jsi k tomu ještě lhář, tak mi tady najdi jedno jedinné "špatné" slovo, které jsem o tobě napsal.
Ntulo - Profil | Ne 26.3.2006 18:39:32
Medvěd-ja vím zni to drsně ,ale věř že to je rychle a učinné.
Nliborcarp - Profil | Ne 26.3.2006 18:37:25
ZN-tak už seš v pohodě.Narostla ti křídla že jsi na tokovou dálku napsal někomu že je brouk .Co tam máš dál.Neboj já ti žádné špatné slovo nenapíšu.Na to seš odborník ty.
NZN - Profil | Ne 26.3.2006 18:30:34
liborcarp:
já se s tebou hádat fakt nechci, nechci se do tebe pouštět, na nic jsem nečekal. Jak tě můžu či nemůžu mít rád, když tě neznám. Ale podle tvých příspěvků ala brouk pytlík, nebo Buvár a Petišé napíšu jen konkrétní reakci. Zavolat ti nechci a ryby zabíjím nožem, když už je zabíjím.
já se s tebou hádat fakt nechci, nechci se do tebe pouštět, na nic jsem nečekal. Jak tě můžu či nemůžu mít rád, když tě neznám. Ale podle tvých příspěvků ala brouk pytlík, nebo Buvár a Petišé napíšu jen konkrétní reakci. Zavolat ti nechci a ryby zabíjím nožem, když už je zabíjím.
Njindra - Profil | Ne 26.3.2006 18:29:40
liborcarp:Napsal jsem,že jsou pitomnější otázky.Tahle se pohybuje,dle mého názoru, v jistém standartu.
Nliborcarp - Profil | Ne 26.3.2006 18:27:21
jindra-konečně někdo uznal že to byla pitomá otázka.Huráááááááááááááá.Jseš dobrej. medvěd-nepřitvrdím.
Nliborcarp - Profil | Ne 26.3.2006 18:23:41
ZN-neodbočuj do tématu.No tak to mě zajímá,neznáš problematiku R.S.Z tebou se o tom hádat nebudu ani nechci.Prostě mě nemáš rád to je celé .Nechceš mi to zavolat?Proč neporadíš jak zavraždit rybu? Né ty jsi na toto čekal,až se do mě budeš zase pouštět.
Njindra - Profil | Ne 26.3.2006 18:23:41
liborcarp: Kdyby jsi četl od začátku, správná odpověď Ricimu zazněla vícekrát.No a minimálně 3 věci jím jmenované budeš potřebovat.Rybu, dle zákona, který jistě znáš, musíš omráčit tupým předmětem následně vykrvit. To zn.Gobo paličku nebo, popř silnější větev, kámen apod no a kudlu.Kladivo sekera je nadsázka.Takže co Ti vadí? Jsou rozhodně pitomnější otázky.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...











