- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Chrápete na rybách??
Jak se díváte na to že někdo spí u nahozených prutu v povolené době lovu na svazových revírech a čeká až začne řvát pípák. Zajímal by mě na to Váš názor.
Autor diskuse: Bulk - Profil , 30.9.2005 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nkolco | So 1.10.2005 20:55:29
Co je komu potom!Když má tu potřebu tak proč ne já jsem taky pro takže spěte pokud vám to prospěje hlavně poo.
NPetrson - Profil | So 1.10.2005 14:42:31
>> Mikdandy > pod to bych se mohl z fleku podepsat. Taky po nahození ještě zalezu! Buď začnou brát, což mě probere, nebo ne, tak se ještě dopeču.
NPetrson - Profil | So 1.10.2005 12:16:44
Ano ano, chrápu (i když potichu), a rád. Samo, ne pořád, ne po zákazu ( a kdyžtak jenom malounko...), vždyť jde o tu pohodu. Mám rád, když člověk dělá víc prospěšných činností zaráz. Pak si lebedím jako užovka: "Proč som rada hadom? Ležíš a ideš." Je prostě fajn, když se ti zdá, jak taháš K 50, vtom tě vzbudí hrkot cívky a vytáhneš Ca 60. Hnedle 2 úlovky! A proto všem doporučuji, i nelenochům: když neberou, jak to jde, chrápejte, až se budou hory zelenat! Prodloužíte si tím život......:-)))
Nmikdandy - Profil | Pá 30.9.2005 20:58:03
miluju u vody spat, je to ten nejvetsi relax, jediny co mi vadi kdyz mam v noci v zime zaber a musim vylezt ze zahratyho spacacku a bezet bos pro prut. to je pak zima jak svina:-(( ale v lete je to pohodicka a co je lepsiho nez ve 4 rano vstat nahodit pruty udelat si kafe a jit si znova hodit chrupku tomu ja rikam paráda:-))
Nmirmen - Profil | Pá 30.9.2005 20:48:35
Baví mne lov si vychutnat, sledovat i okolí.
To raději při známkách únavy prut (pruty) sbalím a na celtě nebo v houpací síti si schrupnu. Kaprařina mne nijak netáhne a na několikadenní lovy , u nichž bych musel zavážet, nejezdím.
Dost často chytám jen na jeden prut a když se chci nasvačit nebo dát si pauzu, tak stáhnu i ten.
To raději při známkách únavy prut (pruty) sbalím a na celtě nebo v houpací síti si schrupnu. Kaprařina mne nijak netáhne a na několikadenní lovy , u nichž bych musel zavážet, nejezdím.
Dost často chytám jen na jeden prut a když se chci nasvačit nebo dát si pauzu, tak stáhnu i ten.
NDavid - Profil | Pá 30.9.2005 19:02:14
Skus jet na ryby na 3 dny a nespat.V kuse hlídat pruty.To se prosťě nedá.
NMilda | Pá 30.9.2005 18:48:01
Jo jo,prej když švec spí,tak ostatní nemožů.....:-)))Zdravím tě davide.Tento týden hrozná bída,špatné počasí.V úterý to jedeme zkusit na D6. jinak k tématu.Já na delší výpravičky neježďám,tak nespím,ale na delší výpravě se tomu člověk neubrání.Beru,když sú minimálně dva a jeden nespí a hlídá.Pokud je člověk sám,tak by měl radši stáhnút pruty,pokud chce chrnět.
Nšvec - Profil | Pá 30.9.2005 18:36:30
Já na rybách spím a někdy určitě aji chrápu.Bez spánku si třídenní chytačku nedovedu představit.Je teda pravda že na svazovky na delší pobyt nejezdím,protože mě nesmyslné omezování sere.
Nbrach - Profil | Pá 30.9.2005 16:16:26
Ano, na rybách spím, ale nechrápu, neboť bych neslyšel pípák........
NKorda | Pá 30.9.2005 14:58:55
Já taky to dělám,tak ja psal LubošNikdy se mi nepodařilo usnout natvrdo ani v noci.Prostě za 3 dny jsem KO:-))
NLubos - Profil | Pá 30.9.2005 14:41:36
Jasne, že spím bez toho sa nedá zvládúť boilisácky 14 dňový maratón.Ale neni to spánok ako doma.Spím ako strážny pes a nič mi neujde.Pípaky nemusia vôbec byť na maximum.Keď to celé berieš vážne tak ti stačí spať na jedno oko.Do spacáku sa nezapínam ale len prikryjem a biwi je otvorené cca 3 metre od palíc.Ak neni rosa spím len v stoličke mimo biwi.
NŠlehy | Pá 30.9.2005 14:33:17
Já si na to už dávám pořádnýho bacha.Kdysi jsem vyrazil hodně brzo ráno a nějak mi přemohla únava a já si schrupnul.Když jsem se probudil,měl jsem bolavej krk, jak jsem měl dozadu zvrácenou hlavu, a hlavně celou jsem měl spálenou od slunce.A když bolí spálený oční víčka při každým mrknutí,tak si to příště každý rozmyslí,než usne na rybách.
Npz - Profil | Pá 30.9.2005 14:08:59
pipaky nesnasim, ale na rybach pospavam normalne - ono takova 2 hodinova "dvacetininutovka" neni po pracovnim tydnu vubec na skodu - navic protoze jezdim na ryby na kole, tak si mohu dovolit klidne dospat a vystrizlivet :)
jinak spim jenom s povolenym navijakem, mam totiz celkem lehke spani a take nesnasim pipaky, i kdyz nikdy nerikej nikdy
pokud to bere, tak samozrejme spanek nechavam na televizni pohodli :)
suma sumarum, casto se tu hodinku dve prospim, a kdyz to nebere tak na posledni pulhodinku vytahnu bic a odreaguju se a proberu se....
jinak spim jenom s povolenym navijakem, mam totiz celkem lehke spani a take nesnasim pipaky, i kdyz nikdy nerikej nikdy
pokud to bere, tak samozrejme spanek nechavam na televizni pohodli :)
suma sumarum, casto se tu hodinku dve prospim, a kdyz to nebere tak na posledni pulhodinku vytahnu bic a odreaguju se a proberu se....
NHonzas - Profil | Pá 30.9.2005 13:33:54
Zas jedna zbytečná otázka, která je dobrá snad jen k tomu, aby nevyhaslo neustálé pošťuchování mezi vyznavači jednotlivých rybářských technik. Tak do toho "lidé jež jste jako hodiny, které neustále bijí, ale ne proto, aby jste nám řekli, kolik je hodin, nýbrž proto, že máte o kolečko navíc..."
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
21:15NStaré Česke rybářské vybavení 398
19:31NBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
19:03NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
17:34NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:20NRybáři vs ochránci přirody 78
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...










