- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
podmínky pro získání povolenky
Možnost že by chytali na jeden můj prut je asi již v mezích sci-fi,je to tak?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nrichtřík - Profil | Čt 25.8.2005 17:56:42
Marcel:taky se mi stalo,že mladej (9.5 roku) chytal na jeden můj prut a přišel nás z vedlejší hospody kontrolovat porybný se slovy sedím tam na pivu a jdu se na vás podívat (nelíbilo se mu,že jsme nechali asi 3 minuty kapra na břehu v trávě v podběráku,který měl podle mě míru a nahodil jsem druhý již připravený prut)kapra jsem nakonec pustil,měl 41 cm,což porybný nepochopil a celková diskuse s ním byla o ničem,papíry sice mám,ale mladej mi tam potom brečel,což mi připadlo celkem zbytečné,arogance a nadutost takzvané ryb.stráže hraničila s tím,že jsem málem volal PCˇR.
Jinak pánové,chytám od roku 1977,takže systém výdeje povolenek a RL je mi docela znám,ale kroužky a všeliké přezkušování pro ty mladochy mi uniká.Já jsem začínal bez kroužku a zkoušek (vše vyřizoval otec) s krajskou povolenkou(rok před tím dostávali mladoši jen povolenku MO)tak jsem chtěl poradit hlavně v tomto směru
NZN - Profil | Čt 25.8.2005 11:21:38
NMarcel - Profil | Čt 25.8.2005 11:15:02
Jinak jsem našel gegrafickou mapu "Jantarová stezka", můžeš to jít rozchodit...
NXAXAP - Profil | Čt 25.8.2005 9:45:09
NFranta | Čt 25.8.2005 8:51:37
Korunu tomu všemu nasadil Marcel, když k původnímu dotazu napíše - cituji: richtřík: ohledně dětí tady byla otázka. Zkus to najít, je tam více odpovědí k tvé otázce.
Když pak vypadaj diskuse k jednotlivým otázkám jako tahle, můžeš hledat jak chceš a nic nenajdeš. Nebo musíš přečíst desítky (spíše stovky) příspěvků než se dozvíš co chceš. Promiňte mně tuto kritiku, ale po přečtení tohoto threadu jsem nemohl jinak.
A ještě k tématu - Vše je tak jak napsal - Toulovec - ® St 24.8.2005 12:27:46.
NBosanac - Profil | St 24.8.2005 23:15:20
Krouzek a uspesne zvladnoute zkousky , dostanes potvrzeni , potom na MU pro RL , dite musi mit rodice sebou pri vydavani RL , zpatky do MO , zaplatis clenskou znamku , potazmo povolenku a hura na ryby .
NPike | St 24.8.2005 23:12:34
NMrCement | St 24.8.2005 22:41:25
NPV - Profil | St 24.8.2005 22:09:11
NMarcel - Profil | St 24.8.2005 22:06:25
Prostě jsem praktik a ne teoretik a myslím na to, jak to bude ve skutečnosti.
MrCement: ještě aby si nádaval!! Aspoň víš, jak tu každý maká, aby se uživil :-D
NMrCement | St 24.8.2005 21:56:09
NPV - Profil | St 24.8.2005 21:25:08
Jiná věc je, že když se chceš stát členem nějakého spolku, tak musíš splňovat nějaká kritéria- je jedno, že musíš třeba okázat, že si umíš prdnout třikrát za sebou, nebo že umíš rozeznat úhoře od kapra.
NN.Z.Nami | St 24.8.2005 21:01:56
NN.Z.Nami | St 24.8.2005 21:00:28
A nikdo se me neptal,jestli mam trvalej pobyt,obcanstvi,brigadu nebo listek z tramtarie...to neni totiz zadna zaruka niceho a oni to na rozdil od nasich byrokratu pochopili.
NZN - Profil | St 24.8.2005 19:10:37
a to je ta konkurence. Budeš mít nezaviněné problémy? Pojedeš k sousedům, kde problémy mít nebudeš. Neboj, každý by si hlídal, aby povolenky byly přístupné a bez problémů. Kdo by si to nehlídal, prostě smolař. Prachy by neměl. Je to jak v běžném podnikání.
NMarcel - Profil | St 24.8.2005 18:47:30
Ať si rozumíme, jsem pro jakoukoliv změnu k lepšímu, ale téze, vize, projekty a pod. jsou jedno a praxe je VŽDY jiná...
NXAXAP - Profil | St 24.8.2005 17:27:24
NPan Slamáček | St 24.8.2005 17:11:34
Marcel> si nepredstavuj. proste prijde, zaplati, dostane listek a hotovo. tech par slov by se jiste naucila kazda! pravidla rybolovu by nasel v povolence, prelozena byt nemusi, ale alespon EN verze by byt mohla
Kde to žije - všechna témata
12:47NATTs hlásiče a ATTx příposlech 525
11:32NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 38
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:31NRybáři vs ochránci přirody 41
10:06NLabe fishing store 14
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme cestovku
CA Worldfishing
Specializujeme se na rybářské zájezdy do atraktivních destinací! Cestovní agentura World Fishing se zabývá...













